Як створити свій власний профіль на Відгук?

Щоб почати використовувати та створювати власні думки на Відгук, вам потрібно мати раніше створений користувацький профіль на нашій платформі. Якщо у вас є питання про те, як це зробити або що означає мати профіль, у цій статті ми допоможемо вам відповісти на найпоширеніші запитання, які у вас можуть виникнути.

Чому я повинен створити обліковий запис для публікації відгуку?

Одним з наших основних зобов'язань є те, що всі наші думки є людськими, надійними та чесними, незалежно від того, негативні вони чи позитивні. Той факт, що наші користувачі повинні створити обліковий запис для написання відгуку, є бар'єром для потенційних загроз, які намагаються розмістити фальшиві або AI відгуки.

Тому ми сподіваємося, що наші користувачі зрозуміють важливість та переваги тих, хто бажає створити користувацький профіль на Відгук.

Як створити обліковий запис?

Створення облікового запису на Відгук дуже легко та доступно всім користувачам. Вам лише потрібно зареєструватися, ввівши вашу основну особисту інформацію, яка включає:

  • Ім'я

  • Прізвище

  • Електронну пошту

  • Пароль

Пам'ятайте, що команда Відгук International ніколи не напише вам, щоб попросити вашу особисту інформацію. Одного разу, коли ви заповнили цю інформацію, вам потрібно буде підтвердити свій обліковий запис через електронну пошту, і ви зможете почати використовувати функції Відгук.

Рекомендації перед створенням облікового запису на Відгук

Якщо ви хочете мати у своєму розпорядженні всю інформацію перед створенням облікового запису на Відгук, ми рекомендуємо вам прочитати наступні статті, доступні на нашій платформі зокрема.

  • Наша політика конфіденційності

  • Як написати відгук

  • Можливості доступні для користувачів і компаній

Якщо у вас є які-небудь конкретні питання, ви також можете повідомити нас, зв'язавшись з нашою службою підтримки.