Пишіть для нас

У Відгук ми міцно віримо, що споживачі повинні мати доступ до інформативних та надійних матеріалів про продукти та компанії у різних галузях. Наша мета – вести платформу, де можна ділитися правдивими досвідами, сприяючи формуванню спільноти обізнаних споживачів. Ми визнаємо силу колективного досвіду, який може впливати на різні погляди наших читачів. Тому ми запрошуємо експертів, думаючих лідерів та звичайних споживачів додати до нашої збагаченої інформації.

Як ви можете зробити свій внесок у Відгук

Ваші ідеї високо цінуються в Відгук. Ми розуміємо, що тільки чіткий та чесний контент призводить до правильних рішень споживачів. Готові поділитися своїми знаннями з нами? Ось як ви можете долучитися:

Що ми шукаємо

Статті повинні бути унікальними, неупередженими та заснованими на фактах. Ми зацікавлені в захоплюючих історіях, всеосяжних наставляннях та глибоких рецензіях, що відображають професіоналізм і справжність. При розгляді чутливих тем, будь ласка, обробляйте їх з необхідною увагою та повагою. Деякі теми може потрібно схвалення перед публікацією, і ми повідомимо вас про це пізніше.

Теми, які ми пропонуємо

Ми запрошуємо дописи на різноманітні теми, включаючи технології, моду, здоров'я та добробут, фінанси, подорожі та багато іншого. Ви знайдете повний список в кінці цієї сторінки. Якщо ви зацікавлені у наданні думок, рецензій або порад щодо продуктів або послуг, ми з нетерпінням чекаємо на ваш допис!

Процес подання

 • Представте себе та свою експертизу, відправивши електронний лист на beata@reviews-international.com.

 • Окресліть ключові пункти, які ви хотіли б охопити у своїй статті.

 • Наша команда розгляне вашу подачу. Якщо вона відповідає нашим критеріям, наступним кроком буде створення чернетки. Додаткові правки можуть бути зроблені перед остаточним схваленням та публікацією.

Редакційний процес перегляду

Щоб забезпечити якість та надійність матеріалів у Відгук, всі дописи проходять ретельний перегляд:

 • Наша редакційна команда перевіряє кожну статтю, щоб вона відповідала нашим стандартам якості, унікальності, актуальності та корисності для наших читачів

 • За необхідності ми можемо запросити правки для більшої ясності, точності або додавання інформації.

 • Вас повідомлять, як тільки ваша стаття буде прийнята та готова до публікації.

Форматування

Статті мають бути написані об'єктивно та цікаво з обсягом від 750 до 1200 слів. 

 • Використовуйте заголовки, підзаголовки, списки або таблиці для поліпшення читабельності.

 • Стаття повинна включати вступ і заключний параграф.

 • Всі статті повинні бути представлені нашій редакційній команді у форматі Google Docs.

Переваги публікації на Відгук

Роблячи внесок у статті до Відгук, ви не тільки пишете для нас; ви отримуєте платформу для поширення свого послання та встановлення себе на репутаційному сайті. Ось ще кілька причин, чому ви можете отримати користь від своїх публікацій на нашому сайті:

Досягніть широкої аудиторії: Скористайтеся високим трафіком на нашому сайті та зробіть свої статті доступними для ширшої аудиторії.

Різноманітні ніші: Наші відвідувачі представляють всі галузі, що дає вам широке поле для вашого внеску.

Промотуйте свій профіль: Автори можуть інтегрувати посилання на свої веб-сайти або соціальні мережі.

Залучення: Ми пишаємося високими показниками залученості та гарантуємо, що ваші матеріали не просто будуть переглянуті, а й спонукатимуть до значущої взаємодії.

Презентація

Ваша стаття буде помітно представлена на нашій платформі, включаючи:

 • Інтеграцію в актуальні категорії.

 • Представлення у місцях з пов'язаними статтями.

Юридичні застереження

Ми серйозно ставимося до юридичних аспектів, щоб захистити як наших авторів, так і нашу платформу.

Кожна стаття має відповідати чинним законам та регуляціям. Лібель, дифамація чи незаконний контент суворо заборонені.

Автори відповідають за дотримання політик конфіденційності та авторських прав. Будь ласка, переконайтеся, що у вас є всі необхідні дозволи для контенту третіх сторін, включеного до вашого матеріалу.

Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з вами, щоб забезпечити нашій спільноті цінні та надійні матеріали. Поділіться своїм досвідом, переживаннями та ідеями з широкою аудиторією та закріпіться як експерт у своїй галузі на Відгук. Готові писати для нас? Зв'яжіться з нами сьогодні на beata@reviews-international.com.