Наша Бізнес Модель

Відгук – це важлива платформа, відкриття для всіх користувачів Інтернету та компаній, що прагнуть ділитися своїми думками та досвідом з іншими користувачами.

Більше про думки Відгук

Хоча ми у Відгук монетизуємо певні функції, присвячені компаніям, для забезпечення нашої свободи та прозорості думок, вони доступні лише для компаній і є чисто маркетинговими та для збільшення видимості. Читайте більше...

Реальні та щирі безкоштовні відгуки

Нашою метою у Відгук Міжнародний є забезпечення безпечного простору без підозр для всіх, хто відвідує сайт, де відгуки були маніпульовані на корись компаній. Як ми можемо безпечно купувати таким чином?

У Відгук ми прагнемо надати реальні досвіди та відгуки від наших людей, які люблять інформувати та допомагати іншим користувачам. Як збираються купувати ті ж послуги та предмети, які вони вже купували у свій час. Чи будуть вони позитивними чи негативними, залежить від того, як повела себе компанія. Чи не здається вам це справедливим?

Справедлива та Інноваційна Система Відгуків

Ми віримо, що ми створили систему, яка поєднує дві з найкращих цінностей, які наразі існують: Демократію та Залучованість.

  • Демократія в тому сенсі, що це люди, які вільно обирають та висловлюють свою думку про компанії, без будь-яких перешкод та з повним доступом. Самі користувачі, через перевірені коментарі, вирішують, чи варто купувати бренд, послугу чи продукт. У той же час ми даємо голос власникам бізнесу, щоб реагувати на ці коментарі та навчитись розв'язувати можливі непорозуміння.

  • Залучованість в тому сенсі, що компанії нагороджуватимуть або каратимуть за їхні зусилля. Їх колишні клієнти будуть тіми, хто судить, нагороджує або попереджає інших про практики цих бізнесів.

Ми хочемо просувати цю модель у більшість країн, і тому ми хочемо розширити наші знання про культури та мови, наскільки це можливо, незалежно від культурних чи мовних кордонів. Це зробить інтернет безпечнішим та чеснішим місцем, де ви можете купувати та отримувати послуги онлайн.

Повністю Безкоштовний Сервіс для Користувачів

Наша онлайн платформа відгуків і досвідів повністю безкоштовна для користування всім нашим користувачам. Одна з наших цілей – побудувати об'єктивну та єдину спільноту проти зловживань компаній, які використовують ненадання користувачів Інтернету.

Наша Партнерська Система

Спосіб, яким Відгук отримує свої доходи, через партнерські обслуговування, який ми пропонуємо деяким профілям компаній у нашій системі. Таким чином ми унікально використовуємо рекламу, тому можемо давати пріоритет вільному простору для нашої спільноти. Таким чином ми уніфікуємо рекламні реглами, тому можемо давати пріоритет вільному простору для спільноти.