Як відгуки висвітлюються на Відгук

На Відгук відгуки пишуть споживачі з усього світу, які нещодавно мали досвід покупки або користування послугами. Кожен користувач з обліковим записом може вільно надсилати відгук, при цьому він повинен дотримуватися наших Керівних принципів користувача та не мати конфліктів інтересів із рецензованим бізнесом.

Компанії також мають можливість використовувати наші методи запрошення, щоб попросити своїх клієнтів залишити відгук, відповідно до наших правил.

Усі думки щодо компанії відображаються на її профільній сторінці, де споживачі можуть читати існуючі відгуки та вносити власний зворотній зв'язок. Відгуки доходять до Відгук від споживачів та компаній. 

Наша відданість прозорості

Відгук був створений як платформа для відгуків, що сприяє співпраці між компаніями та споживачами. Наша відданість відкритості забезпечує, що всі думки публікуються без цензури, що відрізняє нас від закритих або платних платформ, де компанії контролюють наратив.

Основні принципи нашої платформи:

  • Контент, що належить користувачеві: Відгуки вважаються контентом, створеним користувачами, які зберігають за собою право редагувати або видаляти свої внески через свої облікові записи.

  • Заходи виявлення шахрайства: Кожен відгук проходить перевірку за допомогою нашого програмного забезпечення для виявлення шахрайства, яке позначає та видаляє шахрайські надходження на основі різних критеріїв, включаючи IP-адреси, ідентифікатори користувачів та часові мітки.

  • Відповідальність: Ми зараз працюємо над функцією звітності, де фальшиві відгуки можуть бути повідомлені споживачами та компаніями

Наша відданість прозорості та інтегритету забезпечує, що Відгук залишається довіреною платформою для справжніх споживчих оглядів.