Про нас

Сайт відгуків про підприємства в Україні


 

Про нас

Відгук - це сайт, на якому покупці діляться своїми враженнями, емоціями та думками про придбаний продукт чи послугу конкретної компанії.

Ми віримо в чесний та прозорий ринок. Сьогодні, клієнт набув важливішого значення для власників бізнесу, адже тепер клієнт - це не тільки прибуток. Клієнт, це той хто може впливати на розвиток той чи іншої компанії як позитивно, так і негативно. Завдяки можливостям інтернет простору, задоволений покупець може розповісти тисячам людей про чудовий сервіс, таким чином заохотити ще сотню купувати саме там. Розлючений покупець, теж може поділитися своїм неприємним досвідом та застерегти інших потенційних покупців від неввічливих продавців чи від поганої сервісної підтримки. Саме цим ми займаємось. Ми надаємо простір, на якому можна ділитися своїми відгуками. Чесно та віддано. Ви придбали новий ноутбук, замовили сорочку і туфлі он-лайн, купили крем для шкіри в аптеці і залишились задоволенні консультацією, доставкою та ціною? На нашому сайті ви можете поділитися своїми враженнями та допомогти іншим користувачам дізнатись про компанію, яка залишила вас щасливими. Здається вона заслуговує на це.

Для компаній

Ви наважились дізнатись чесну думку клієнтів про вашу компанію? Тоді ви можете зареєструвати свою особисту сторінку на Відгук безкоштовно. Ви отримаєте чесні та незалежні відгуки і зможете показати вашим потенційним покупцям наскільки хороший ваш продукт і сервіс. Що б отримати більше інформації, заходьте на нашу сторінку з Для компаній.

Які компанії ви можете знайти на Відгук?

Шопінг онлайн

З приходом інтернету в наше життя, чимала кількість магазинів перейшла на он-лайн формат замість звичайного, і не менша частина започаткували бізнес з нуля відразу в інтернеті. З’явився величезний вибір товару. Починаючи побутовою технікою, закінчуючи дитячим годуванням. З таким стрімким збільшенням кількості магазинів, серед них з’явилась певна кількість шахрайських магазинів, які обманюють клієнтів, присилають замовлення в поганому стані, або не присилають взагалі. Звісно не приємно, коли з вами поводяться нечесно і не присилають наприклад пару джинсів, проте часами це бувають замовлення на десятки тисяч гривень. Наприклад: велосипед, холодильник, ноутбук чи телефон. Ми розуміємо, що це прикрий досвід і якщо ви були в такій ситуації, то напевно витратили чимало часу на те, щоб розібратися, що трапилося та хто має відповідати. Мало не щодня відкриваються нові он-лайн магазини, які варто перевірити на порядність. Тому ми пропонуємо категорію Шопінг онлайн для дослідження потрібного вам бренду.

Авіакомпанії та туристичні агенції

Саме слово “подорож” несе за собою приємні враження, нові емоції, позитив та відчуття чогось нового. Але часто це свого роду стрес, особливо для початківців. Тому багато людей довіряють свій відпочинок туристичним агенціям, які в свою чергу беруть на себе велику відповідальність за своїх клієнтів. Без-віз став хорошим приводом для відкриття туристичних агенцій та приходом нових авіакомпаній на український ринок. Перед тим як обрати туристичну компанію варто перевірити, що думають інші люди про неї, адже подорож це на та річ яку ви зможете повернути (наприклад як одяг) якщо вам не сподобається. Це ваш час, ваш настрій і навіть ваше здоров’я.

Телекомунікації

Сьогодні, великий вибір мобільних операторів та інтернет-провайдерів, часами важко обрати правильного постачальника послуг. Адже так багато різних нюансів потрібно враховувати. Щоб допомогти вам розібратися і порівняти ціну якість та сервіс, ми пропонуємо вам перейти до категорії Телекомунікації. Там ви прочитаєте безпосередню про саму компанію та відгуки людей, які вже підключились до інтернет- провайдера чи до мобільного оператора. Ми зробили огляд усіх постачальників телекомунікацій, що працюють в Україні та якщо ви один з клієнтів, ми надаємо вам можливість поділитися своїм досвідом із усіма.