Наша місія - боротьба з фальшивими онлайн відгуками

У Відгук ми твердо віримо, що думки реальних користувачів є найважливішою річчю для створення відкритої та прозорої спільноти, де компанії як потенційні нові клієнти можуть побачити, чи дійсно продукт чи послуга, яку пропонує бренд, є цікавою.

На жаль, це завдання не завжди легко через появу різних факторів, які прагнуть ввести читача в оману, який хоче бачити надійні та істинні думки. Ми можемо класифікувати ці випадки на три пункти, які є частиною нашого зобов'язання до прозорості та цілісності платформи.

Випадки фальшивих та зловмисних думок

  • Фальшиві досвіди: Ми часто знаходимо звіти від користувачів, де всі їх думки викликають підозру через надмірно позитивні або негативні описи через незвичайні описи.

У цих випадках завжди є підозра, що ці думки пов’язані з конкурентами компанії, які намагаються відлякати потенційних клієнтів або, навпаки, фальшиві відгуки, які дуже позитивні, і може виникнути підозра, що самі власники створюють власних користувачів для створення думок, які не є об'єктивно реальними.

  • SPAM: Це один з найпоширеніших і, на щастя, легше виявити, оскільки його зміст зазвичай не має нічого спільного з описом компанії. Цей тип невідповідного змісту зазвичай є промоційним, беззмістовним текстом SPAM або іншими типами змісту, які не корисні для читачів, які дійсно хочуть бути проінформовані через реальні відгуки від людей, які споживали їх продукти чи послуги.

  • Відгуки в результаті атак ботів або створені ШІ: Останнім часом з появою штучного інтелекту у Відгук ми постійно боремося, щоб не отримувати неперевірені думки або ті, які підозрюються у написанні ШІ. Тому ми заохочуємо будь-якого користувача повідомляти про ці типи користувачів через наш інструмент звіту.

Як ми боремося з відгуками, які не є реальними?

З команди Відгук ми дуже серйозно ставимося до цієї проблеми. Саме тому у нас є спеціалізована команда підтримки, де ми працюємо 24/7, щоб слухати спільноту через їх скарги та повідомлення про відгуки, які підозрюються у тому, що вони не зроблені людьми або не є справжніми.

Завдяки тому, що ми постійно оновлюємося, ми маємо кілька передових систем безпеки, щоб запобігати масовим атакам SPAM або контенту, створеному ШІ. Однак, ми завжди запрошуємо наших користувачів бути уважними, у випадку, якщо у них виникають сумніви, чи є відгуки користувача органічними та надійними. Давайте зробимо Інтернет чистішим місцем для читання чесних досвідів, як позитивних, так і негативних!

Як ми діємо, коли виявляємо, що відгук може бути фальшивим?

У Відгук ми завжди працюємо над автоматизованими системами, які автоматично видаляють ті відгуки, які відстежують нерегулярний взірець або нереалістичні часові рамки. Це означає, що ми автоматизували багато потенційних фальшивих відгуків, які намагаються опублікувати на нашій платформі.

Для винятків маємо самі користувачі, які теж зацікавлені в підтриманні чесної та чистої спільноти. Коли користувач подає звіт про невідповідності у відгуках, наша команда дотримується наступних кроків, щоб визначити, чи дійсно ми маємо справу з зловмисним та нереальним відгуком або якщо це надійна думка.

  1. Ми аналізуємо обидві сторони

У будь-якому спорі завжди мають бути почуті обидві сторони; Тому наш професіонал, що відповідає, прочитає скаргу та причини, чому користувач вважає, що такий відгук не повинен бути опублікований, і в подальшому прочитає оригінальний відгук. Через цей процес перевіряючий може схвалити або відхилити запит, у випадку якщо справа не є ясною.

  1. У випадку сумніву -> Розслідування

Якщо ще залишаються сумніви щодо надійності контенту, написаного у відгуку, ми безпосередньо зв'яжемося з автором, щоб перевірити їх досвід та причини перевірки їх думки про бізнес. Мається на увазі, що з нашої команди ми не тільки «довіряємо» слову, але і робимо повний аналіз історії облікового запису заявленої особи, такі як частота, з якою вони пишуть відгуки, загальний бал у них та їх зміст.

  1. Письмову думку Прийнято або Еліміновано

З свідченням та нашим приватним розслідуванням ми можемо абсолютно зробити висновок, чи належить ця думка до нашої платформи. Нині у нас високий відсоток успіху, коли мова йде про те, наскільки точно ми знаємо, які думки є корисними, надійними та перевіреними, а які слід видалити з системи, щоб не впливати зловмисно на ставлення потенційного клієнта.

Можуть бути певні винятки, коли автор відгуку може зберегти свій допис в обмін на його редагування таким чином, щоб він відповідав нашій політиці коректного вмісту (Пам'ятайте, що ми завжди пропонуємо допомогу та поради з того, Як Написати Відгук)