Відгук

  Відгуки Цитрус

  Про компанію

  Компанія «Цитрус» - перша спеціалізована мережа магазинів зосереджена на продажі гаджетів та їх аксесуарів. Заснована в 2000 році. На сьогодні компанія представлена:

  - 50 магазинами в різних містах України, зокрема в таких містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Черкасах та Кривому Розі;

  - у вигляді інтернет-магазину www.citrus.ua; одинадцятьма високоякісними сервісними центрами, які надають послуги: ремонту техніки apple; ремонт смартфонів і телефонів;

  - ремонт планшетів; смарт-годинників;

  - електротранспорту та інше.

  Будучи експертом в сфері it-технологій, компанія намагається розвивати культуру використання інформаційних технологій та піднімає її на високий рівень в Україні. Основними видами продукції, яку реалізує компанія «Цитрус» є: комп'ютерна техніка; спортивний інвентар; смартфони; ноутбуки; фото-, відеокамери; телевізори; роботи та програмовані конструктори; смарт-розетки і датчики; портативні батареї; холодильники; фени та вирівнювачі для волосся.

  Сервіс

  Метою діяльності компанії «Цитрус», насамперед є удосконалення досягнутого рівня обслуговування покупців, а також отримання прибутку. Обмін, ремонт або повернення товару магазин здійснює у вільному доступі відповідно вимогам Закону України «Про права споживачів» за умови, що з моменту придбання товару не пройшло більше, ніж 14 діб, а також якщо товар все ще має відповідний товарний вигляд. Для здійснення заміни, ремонту або обміну товару, ви повинні взяти із собою:

  - товар та його комплектуючі;

  - чек, який є прямим доказом того, що ви придбали товар саме в компанії «Цитрус»;

  - гарантійний талон;

  - ваш паспорт та ідентифікаційний код.

  В залежності від типу товару, компанія «Цитрус» - дає гарантію на товар терміном від одного дня до одного року.

  Способи доставки, які використовує «Цитрус»: Нова Пошта; приватбанк (почтомат); самовивіз; доставка кур'єром.

  Способи оплати: банківська картка: (VISA, MasterCard, Рrivat24);

  - розрахунок готівкою;

  - товар у кредит; виплата в розстрочку;

  - WebMoney;

  - оплата готівкою в поштоматі;

  - електронні гроші; оплата в відділенні «Нової пошти», відразу після отримання товару.

  Вибір за вами!

  Для зв'язку з клієнтами фірма створила дві гарячі лінії (+380(800)20 70 30; +380(800)20 70 20), зателефонувавши ви можете отримати безкоштовну консультацію з вибору того чи іншого товару, або ж задати питання, яке допоможе вам вирішити вашу проблему написавши листа на електронну адресу: hello@citrus.com.ua. Звертайтесь!

  Оскільки магазин «Цитрус» на ринку товарів та послуг працює давно, то відповідно зайняв провідне місце у виборі сучасних споживачів. Власне тому він є достатньо конкурентоспроможним. Імідж магазину на досить позитивному рівні.

  Представники компанії влучно використовують рекламу, як марктинговий хід застосовуючи її давно та ефективно. Вона нформує, нагадує та дає змогу почути чи побачити про товари або послуги, які вас цікавлять. «Цитрус» користуються популярністю, завдяки вмілому поєднанні доступної споживачеві ціни та відповідної якості товару. Важливою деталлю є, організація відкритого доступу до відгуків про вже придбаний товар.

  Відгук

  Усі відгуки піддаються ретельній обробці фахівців, після чого, кожен споживач отримує відповідь на поставлене запитання або варіант вирішення проблеми, якщо така є. Якщо, ви придбали товар або скористалися послугами компанії «Цитрус», у вас є нагода розповісти іншим покупцям про рівень обслуговування та якість товару залишивши свій відгук!

  Цитрус
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Цитрус

  Ваш відгук