PZU

Всі відгуки

PZU

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Liberty Страхование

Liberty Страхование

0 Відгуки

Про компаніюКомпанія Liberty Mutu...

Logo VUSO

VUSO

0 Відгуки

Приватне акціонерне тоk...

PZU

СК «PZU» – надійна Українська страхова компанія, яка чесно виплачує компенсації своїм клієнтам з дотриманням вимог законодавства. Завдяки цьому компанія «PZU», увійшла в топ-10 найкращих компаній-страховиків України. За даними оцінки всесвітнього рейтингового агентства «PZU» здобула високу оцінку фінансової непохитності - рівня ”А”, зі стабільною перспективою на майбутнє. До складу «PZU», входять найбільші страхові групи, зосереджені на території Польщі. 

Про компанію

Компанія пропонує більше, ніж 80 видів страхових продуктів для захисту вас, вашої сім'ї та майна. Щодня в українському відділенні «PZU» складається більше, ніж 1800 договорів і ця цифра постійно збільшується. З початку своєї діяльності, а саме з 2005 року, українські відділи компанії виплатили українцям більше, 850 млн гривень компенсації згідно завданих збитків. З 100% опитаних клієнтів компанії «PZU», 85% з них готові продовжити користування послугами компанії. 

Страхова компанія «PZU» входить до складу Ліги страхових організацій України. Згідно з даними, якої «PZU» має високу оцінку своєї діяльності відповідаючи усім трьом критеріям: фінансовий стан страхової компанії; якість компенсації збитків; співвідношення скарг клієнтів і страховиків.

З 2011 по 2012 рік «PZU»- перемогла в номінації «Сама надійна страхова компанія». На сьогодні в українських групах компанії працюють сім сотень працівників та близько універсальних агентів.

Послуги «PZU»

Компанія надає послуги страхування,як приватним так і юридичним особам зручно класифікувавши їх, на підрозділи. 

Для приватних клієнтів:

- автострахування (КАСКО без поліції на 100%; автоцивілка; авто захист; зелена карта; легкий захист; нещасний випадок);

- страхування майна (приватного майна; квартира; будинок);

- страхування від нещасних випадків (програма «загальна»; автошкола з PZU; страхування дітей від нещасних випадків); 

- страхування життя (страхування онлайн; ризикові програми; програми співпраці з банками);

- страхування відповідальності (перед третіми особами; нотаріусів; митних брокерів; власників зброї та собак);

- добровільне медичне страхування (ДМС при ДТП);

- комплексне страхування (PZU велосипед плюс).

Для юридичних осіб це страхування:

- автопарків (КАСКО для юридичних осіб; автоцивілка; нещасний випадок);

- аграрних ризиків (посів сільськогосподарських культур на період зимівлі; страхування майбутнього врожаю; страхування тварин);

- майна для юридичних осіб (підприємств; будівельно-монтажних та технічних ризиків; поломок машин та механізмів);

- персоналу (добровільне медичне страхування; корпоративне страхування життя; здоров'я);

- спеціалізованого та залізничного транспорту;

- відповідальності для юридичних осіб (обов'язкове; добровільне; страхування товаровиробника за якість товару);

- вантажів та відповідальності на транспорті (страхування вантажів; відповідальність перевізника за перевезення небезпечних вантажів).

Укласти договір страхування ви можете, як в режимі онлайн заповнивши заявку на офіційному сайті компанії так, відвідавши центральний офіс, який знаходиться в місті Києві, за адресою вул. Дегтярівська, 62. Якщо у вас виникли додаткові запитання ви можете отримати консультацію зателефонувавши на гарячу лінію компанії: (044) 238 62 38; (044) 581 04 00. Оплатити страхові послуги ви можете онлайн на сайті компанії або через платіжну систему Portmone, також через термінал, pos-terminal чи з мобільного.

Відгуки

В Україні страховий бізнес тільки набирає обертів і з'являється все більше компаній, які пропонують застрахувати ваше авто, майно чи життя, скориставшись їхніми послугами. Обираючи страхову компанію, варто звернути увагу на її репутацію в суспільстві, що клієнти думають про її сервіс, чи дійсно в разі інциденту, вона компенсує ваші витрати. Тому, що б дізнатись більше інформації від справжніх клієнтів, прочитайте відгуки на нашому сайті. Дізнавайтесь, порівнюйте і обирайте найкраще! Якщо ви один з клієнтів компанії «PZU», залиште відгук тут і поділяться своїм досвідом з іншими.

Ваша думка важлива!