OLX

Всі відгуки

OLX

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

J
Johnny
Сайт дуже не зручний. Функціонал обмежений. Мобільний додаток працює через 5 точку. Сповіщення не приходять. Безкоштовно можна розмістити лише кілька оголошень. За решту треба дофіга платити. А ще ...Читати далі

Всі відгуки (1)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Зборище шахраїв і космічних цін для чесних продавців

  Сайт дуже не зручний. Функціонал обмежений. Мобільний додаток працює через 5 точку. Сповіщення не приходять. Безкоштовно можна розмістити лише кілька оголошень. За решту треба дофіга платити. А ще тут дуже багато шахраїв.
  Єдина перевага - доставка через сервіс олх новою поштою. Більше позитиву немає

  hs=cf80e4edbdb2ea920ccecefe91158353<div style="display:none;">


Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

OLX

Сервіс OLX (від англ. OnLine eXchange, що означає “онлайн-біржа) - це міжнародне бюро послуг, яке представляє однойменне підприємство. Біржа представляє собою сервіс безкоштовних онлайн-оголошень. OLX успішно працює на основі південноафриканського холдингу на ім’я Naspers і вже заробила репутацію в більше ніж 40 країн. Підприємство було засноване французькими хлопцями, яких люди запам’ятали як Фабріса Грінда і Алехандро Оксенфорд. Доленосним днем для компанії було 3 березня 2006.

Про компанію

Історія компанії в Україні була підверженою певним змінам. Всеукраїнський сайт на ім’я Slando став частиною всесвітньої мережі OLX провівши відповідні зміни бренду і символіки. Завдяки місцевому ребрендингу сайт придбав україномовний інтерфейс. За даними на вересень 2017 року офіційний сайт компанії був на 5 місці в рейтингу найбільш відвідуваних українцями сайтів оголошень. Липень 2017 року став початком співпраці підприємства з поштовим оператором “Міст Експрес”, завдяки чому клієнти OLX тепер мали змогу економити час і гроші на доставці. У 2017 році компанія впровадила функцію із відповідною назвою “OLX доставка”.

Метою підприємства є “зробити кращим світ”, зводячи разом людей на відповідних онлайн-майданчиках. Об’єднуючи людей, OLX враховує їхні потреби продати, купити, обміняти товар або послугу. Для зручності представники компанії розробили для своїх користувачів спеціальний додаток, завдяки якому публікація оголошень стала набагато легшою і доступнішою не тільки з комп’ютеру, але й з будь-якого мобільного пристрою. Продати або придбати через платформу можна що завгодно, включаючи меблі, техніку, спортивні товари, послуги, нерухомість, автомобілі, та ін. Завдяки цьому сервісу одні можуть заробити легкі гроші на тому, що їм більше не потрібно, а інші можуть придбати необхідне по прийнятливій ціні.

Цікаві факти в цифрах:

- 25 міжнародних офісів;

- 2 млрд відвідувань кожного місяця, з яких 7,5 млн заходять з України;

- 37 млрд переглядів сторінок кожного місяця;

- 54 млн нових оголошень щомісяця, з них на українській платформі з’являється більше 3 млн;

- 4,4 - рейтинг в Google Play;

- 22 країни, де додаток компанії є одним з найкращих у своїй категорії;

- кожен 2 українець переглядав сайт компанії хоча б раз за останній місяць.

- 1 секунда - срок, за який на сайті з’являється нове оголошення;

- 800 000 + угод укладається завдяки онлайн-представництву підприємства кожного місяця;

- 41% української інтернет-аудиторії регулярно відвідує сайт, що створює ідеальні умови для використання сайту в якості майданчику для рекламних кампаній. Багато підприємств користується цим, тому OLX став активно розвиватися у цьому напрямку.

Онлайн-представництво компанії було офіційно визнано одним із 10 найвідвідуваніших ресурсів серед тих, хто проживає на території України (за версією компанії Gemius).

Сервіс

Розміщення рекламного оголошення на OLX має значні переваги: прямий контакт із потенційними покупцями; об’ємні тематичні пакетні замовлення; широкі можливості для маркетингового таргетування; ефективний спосіб розміщення банерів оголошень; нестандартні рекламні рішення. Для з’ясування всіх деталей (в тому числі форматів банерів, цінової політики і технічних вимог) представники компанії підготували презентацію для потенційних клієнтів на файл з технічними вимогами до рекламних матеріалів. Сконтактувати з представниками OLX можна написавши листа на електронну адресу adv.ua@olx.com.

Відгук

Якщо вам сталося користуватися послугами цієї компанії, продавати або купувати щось через платформу OLX, ми будемо щиро вдячні, якщо ви напишете відгук про співпрацю із ними. Будь ласка, в своєму коментарі опишіть систему співробітництва, обслуговування і вихід на контакт представників цього підприємства!