OBYAVA

Всі відгуки

OBYAVA

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

OBYAVA

OBYAVA.ua – це сервіс, де можна розмістити оголошення в Україні. Ви можете пропонувати свої послуги, шукати нових робітників, продати або купити вживані та нові речі.

За користування сайтом не треба платити, але кожен користувач обмежений у кількості об’яв, які він може додати. На головній сторінці ви одразу побачите наявні оголошення. Ви можете перейти до тієї рубрики, що вас цікавить, та подивитися, що пропонують люди зі всієї країни:

- нерухомість;
- транспортні засоби;
- резюме та вакансії;
- електронні пристрої;
- меблі та декор інтер’єру;
- одяг для всієї родини;
- тварини та рослини та інше.

Окрім того, що ви можете придбати якісь товари та замовити приватні послуги, існує також розділ знайомств, де ви можете написати бажаючим та поспілкуватися.

Сервіс
Для того, щоб скористатися можливістю, що пропонує ресурс, треба авторизуватися. Ви можете створити окремий акаунт, або застосувати облікові записи Google або Facebook. Так ви не втратите дані для входу та не витрачатимете час на зміну паролю.

Кожен користувач може публікувати до 100 оголошень, але в категоріях «Робота» та «Послуги» ви обмежені у кількості публікацій. Щоб ваша об’ява була більш помітною серед оголошень інших користувачів, ви можете скористатися послугою для будь-якого обраного оголошення – Топ-зоною. Оголошення в Топ-зоні розміщуються над звичайними оголошеннями в рубриці на обраний період. Для цього треба лише зайти у блок з додатковими опціями просування оголошення.

Також доступний «Автопідйом». Кожне оголошення після його публікації на сайті починає потроху опускатися нижче під новими оголошеннями інших авторів і стає менш помітним для покупців. Функція «Автопідйом» дозволить не піклуватися про ручне оновлення об’яви. Сайт буде автоматично піднімати її вгору списку за обраним графіком. Так ваше оголошення підніматиметься вище всіх безкоштовних пропозицій на перші позиції в списках протягом 30 днів. Але ви так само можете обрати одноразовий підйом.

Для постійних користувачів сервіс розробив «Бізнес-пакет». Це дозволить вам публікувати більш ніж 100 оголошень та збільшить кількість фотографій, які ви можете додавати до кожного з них.

Окремо від інших платних пропозицій, в OBYAVA розробили спеціальний VIP-статус. Він дозволяє користувачу спілкуватися з авторами в рубриці «Знайомства», не заповнюючи свою анкету в цій рубриці. Вартість цієї послуги залежить від терміну, на який ви хочете її підключити. Із тарифами ви можете ознайомитися на сторінці сайту.

Для більш ефективного пошуку ви можете налаштувати фільтри та шукати об’яви виключно у вашому місті або регіоні. У кожній рубриці є окремі пункти, що допоможуть зробити ваш пошук більш конкретним.

У разі виникнення проблем або питань про роботу сервісу, ви можете звернутися до служби підтримки. Опишіть свою проблему, вкажіть контактні дані, за якими вам відповість робітник.

Сайтом OBYAVA користується більш ніж 20 тисяч людей, тож кожен може знайти те, що шукає.


Відгуки

Для сайту Vidhuk та наших читачів важливо знати, чи подобається вам використовувати цей сервіс оголошень. Розкажіть нам про свій досвід : чи доводилося вам продавати або купувати товари за допомогою OBYAVA? Ви користуєтеся безкоштовною версією чи обрали якійсь платний сервіс? Чи задоволені ви його роботою та вартістю? Залиште свій відгук, щоб його побачили інші!