Crossout

Всі відгуки

Crossout

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Blood and Soul

Blood and Soul

0 Відгуки

Blood and Soul – це нова, опрацьована &...

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Logo Star Conflict

Star Conflict

0 Відгуки

Star Conflict – це динамічна гра MMO, якk...

Crossout

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-апокаліптичної гри в жанрі MMO Action! Робіть свої унікальні бойові машини з взаємозамінними частинами, їдьте на них прямо в бій та знищуйте своїх ворогів у вибухонебезпечних онлайн-боях!

Ви можете долучитися до клану або підвищувати своє місце у рейтинговій таблиці. Знищуйте монстрів, беріть участь в бійках, збільшуйте свій капітал, продаючи запчастини іншим учасникам – робіть все, що забажаєте в світі CROSSOUT.

Сервіс
Девіз гри «Сraft – Ride – Destroy». Він яскраво показує, що саме гравці будуть робити в грі. Мета полягає в тому, щоб створити ідеальний бойовий транспорт, оснастити його зброєю, а потім взяти його в битви з іншими гравцями.

Головна риса цієї гри, що відрізняє її від інших в жанрі MMO Action – це унікальні автомобілі, створені гравцями з використанням широкого спектра доступних частин: від гнучких баггі до позашляховиків або бойових платформ. До того ж гравці мають повну свободу творчості та тисячі можливих комбінацій. Будь-хто може створити транспортні засоби будь-якої форми, використовуючи широкий діапазон деталей, з широким вибором броні та зброї, щоб допомогти підтримати ваш арсенал.

Вам доступний величезний арсенал зброї: від бензопили до силових дрилів, від кулеметів до ракетних пускових установок, а також широкий спектр різноманітних літальних апаратів та стелс-генераторів. Ви можете створити нові та розширені компоненти в самотужки в своїй власній майстерні, а також торгувати ними на ринку гри, щоб накопичити грошей в ігровій валюті. Ви також можете продавати все те, що здобули під час бою.

Але важливо не тільки здобути зброю та вдосконалити свій транспорт, а й вибрати власну стратегію бою, котра не підведе. Окрім перемоги, єдине, що має значення, – це ваше виживання!

На даний момент існують бої PvP, які можуть бути відтворені окремо або в командах до 8 гравців. Є також режими PvE для груп з 3-4 гравців. Та в грі нема класів, є лише фракції. Вони є одним з найважливіших аспектів гри. Фракції допомагають гравцеві зміцнюватися, постачаючи їм запчастини та зброю. Кожна фракція має свої власні геймплей та історію. Вони поділяються на:

- механіків;
- скажені;
- блукачі;
- сміттярі;
- степні вовки;
- діти світанку;
- вогнеприхильники.

Ви можете ознайомитися з особливостями кожної з фракцій на сторінці гри. Та важко вижити самотужки, коли весь світ, який ви колись знали, було практично знищено. Клани – це групи гравців, які змагаються разом, вводять турніри та спілкуються.

Ознайомтеся з Картою Світу, адже світ CROSSOUT величезний. Це пустелі, зруйновані міста, залишені фабрики та таємничі, нерозвідані райони. Всі доступні місця відображаються на карті.

Проте щоб грати в CROSSOUT треба, щоб ваш комп’ютер або ноутбук відповідав мінімальним системним вимогам. Вони перелічені на сторінці гри. Достатньо впевнитися, що ваш комп’ютер відповідає ним, щоб розпочати свій шлях до вершин у світі пост-апокаліпсису! Також гру підтримують консолі XBOX та PlayStation.

Контакти
Всі питання, що в вас виникають під час гри, вам допоможуть вирішити гравці на форумі та адміністратори. Звертайтеся по допомогу також в розділ підтримки, де описані найбільш часті проблеми, що виникають у гравців.


Відгуки
Любителі онлайн-ігор, розкажіть усім про своє захоплення та поділіться своєю думкою про гру CROSSOUT та інші, щоб читачі сервісу Vidhuk могли прочитати про ваш досвід!