Відгук

  Відгуки Crossout

  Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-апокаліптичної гри в жанрі MMO Action! Робіть свої унікальні бойові машини з взаємозамінними частинами, їдьте на них прямо в бій та знищуйте своїх ворогів у вибухонебезпечних онлайн-боях!

  Ви можете долучитися до клану або підвищувати своє місце у рейтинговій таблиці. Знищуйте монстрів, беріть участь в бійках, збільшуйте свій капітал, продаючи запчастини іншим учасникам – робіть все, що забажаєте в світі CROSSOUT.

  Сервіс

  Девіз гри «Сraft – Ride – Destroy». Він яскраво показує, що саме гравці будуть робити в грі. Мета полягає в тому, щоб створити ідеальний бойовий транспорт, оснастити його зброєю, а потім взяти його в битви з іншими гравцями.

  Головна риса цієї гри, що відрізняє її від інших в жанрі MMO Action – це унікальні автомобілі, створені гравцями з використанням широкого спектра доступних частин: від гнучких баггі до позашляховиків або бойових платформ. До того ж гравці мають повну свободу творчості та тисячі можливих комбінацій. Будь-хто може створити транспортні засоби будь-якої форми, використовуючи широкий діапазон деталей, з широким вибором броні та зброї, щоб допомогти підтримати ваш арсенал.

  Вам доступний величезний арсенал зброї: від бензопили до силових дрилів, від кулеметів до ракетних пускових установок, а також широкий спектр різноманітних літальних апаратів та стелс-генераторів. Ви можете створити нові та розширені компоненти в самотужки в своїй власній майстерні, а також торгувати ними на ринку гри, щоб накопичити грошей в ігровій валюті. Ви також можете продавати все те, що здобули під час бою.

  Але важливо не тільки здобути зброю та вдосконалити свій транспорт, а й вибрати власну стратегію бою, котра не підведе. Окрім перемоги, єдине, що має значення, – це ваше виживання!

  На даний момент існують бої PvP, які можуть бути відтворені окремо або в командах до 8 гравців. Є також режими PvE для груп з 3-4 гравців. Та в грі нема класів, є лише фракції. Вони є одним з найважливіших аспектів гри. Фракції допомагають гравцеві зміцнюватися, постачаючи їм запчастини та зброю. Кожна фракція має свої власні геймплей та історію. Вони поділяються на:

  - механіків;
  - скажені;
  - блукачі;
  - сміттярі;
  - степні вовки;
  - діти світанку;
  - вогнеприхильники.

  Ви можете ознайомитися з особливостями кожної з фракцій на сторінці гри. Та важко вижити самотужки, коли весь світ, який ви колись знали, було практично знищено. Клани – це групи гравців, які змагаються разом, вводять турніри та спілкуються.

  Ознайомтеся з Картою Світу, адже світ CROSSOUT величезний. Це пустелі, зруйновані міста, залишені фабрики та таємничі, нерозвідані райони. Всі доступні місця відображаються на карті.

  Проте щоб грати в CROSSOUT треба, щоб ваш комп’ютер або ноутбук відповідав мінімальним системним вимогам. Вони перелічені на сторінці гри. Достатньо впевнитися, що ваш комп’ютер відповідає ним, щоб розпочати свій шлях до вершин у світі пост-апокаліпсису! Також гру підтримують консолі XBOX та PlayStation.

  Crossout: трейлер обновления 0.9.0 «Огнепоклонники»

  Контакти

  Всі питання, що в вас виникають під час гри, вам допоможуть вирішити гравці на форумі та адміністратори. Звертайтеся по допомогу також в розділ підтримки, де описані найбільш часті проблеми, що виникають у гравців.


  Відгуки

  Любителі онлайн-ігор, розкажіть усім про своє захоплення та поділіться своєю думкою про гру CROSSOUT та інші, щоб читачі сервісу Vidhuk могли прочитати про ваш досвід!

  Crossout
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Crossout

  Ваш відгук

  FAQ