Depositphotos

Всі відгуки

Depositphotos

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo eBay

eBay

0 Відгуки

Сьогодні, напевно, немає &#...

Logo MacPaw

MacPaw

0 Відгуки

Про компаніюMacPaw - це команд...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Depositphotos

Фотобанк Depositphotos – краще джерело високоякісних стічних фотографій, векторних зображень та відеороликів від топових авторів з усього світу. Ця комерційна платформа об'єднує авторів та покупців, а талановиті майстри з усього світу та кращі технічні рішення підтримують цей комфортний майданчик для бізнесу та творчості.

Компанія Depositphotos, заснована в 2009 році, є найбільш швидкозростаючим фотобанком у світі. На сайті можна знайти більш ніж 93 мільйони файлів від клієнтів з 192 країн світу.

Сервіс
Сам сайт було розроблено з урахуванням потреб користувачів. Зручний інтерфейс підтримує багато мов, в тому числі російську та українську мови.

Молодий фотобанк активно розвивається за допомогою програми стимулювання авторів. Наприклад, коли було відкрито проект та почався період накопичення файлів, система заохочувала фотографів та ілюстраторів за допомогою спеціальної програми – кожна фотографія, котра була прийнята комісією, приносила своєму творцю 20 центів. І це поширювалося не тільки на екзаменаційні роботи задля пропуску до статусу постійного користувача сайту. Людина могла завантажити до 5 сотень робіт і за кожну отримати по 20 центів. Таким чином під час акції можна було заробити 100 доларів, завантажуючи вже наявні роботи. На зараз акція не є дійсною, але суворі вимоги до іспиту залишилися.

Depositphotos приймає фото, зображення та відео виключно хорошої якості. Розширення фотографії має бути не менш ніж 3.8 Мп (2400 x 1600 пікселів) та не перевищувати «вагу» у 50 мегабайт. Також є особливі критерії для векторних зображень. Робота має йти в архіві у форматі ZIP, в якому буде міститися файл попереднього перегляду та власне векторний файл. Це робиться для того, щоб і автори могли надавати власний контент, і покупці отримували якісний продукт. Існують також інші правила для завантаження файлів:

1. Фотографії мають бути авторськими;
2. Якщо на фото зображено людину, файл повинен супроводжуватися підписаним моделлю дозволом на використання цієї роботи.
3. Знімок не може бути завантажений, якщо на ньому зображені товарні знаки та інші логотипи. Depositphotos співпрацює із відомими компаніями, тож вони можуть придбати продукти, що розміщено на сайті.
4. Забороняється програмно збільшувати фото, аби підігнати їх під потрібний розмір.

Сам іспит складається з 5 п'яти фотографій. Вам також знадобиться завантажити відсканований документ, який підтвердить вашу особу. Після його проходження ваші роботи автоматом відправляються на стік і можуть продаватися. Після іспиту ви не матимете ліміту із завантаженням фото.

Ціну на завантажене вами зображення формують декілька факторів:

- розмір;
- рівень майстерності фотографа;
- кількість проданих раніше робіт.

Якщо ж ви покупець, то продукти з сайту коштуватимуть вам від одного до 12 доларів. Для постійних користувачів ресурс розробив окремі плани, пакети та підписки. Це дозволяє компаніям та приватним підприємствам користуватися фотобанком більш зручно, аніж сплачувати кошти за кожне зображення, що було придбано.

Якщо ви встановите додаток на свій смартфон, ви матимете доступ до особистого кабінету, отримуватимете повідомлення про покупку та зможете керувати своїм обліковим записом в будь-який час.

Контакти
Головний офіс фотобанку Depositphotos знаходиться в Нью-Йорку, США, але сервіс надає підтримку 24/7 на 20 мовах. Ви можете описати свою проблему у формі, або подзвонити за телефонами, вказаними на сторінці з контактами. Завдяки тому, що компанія має представництва по всьому світі, ви можете спілкуватися із консультантами рідною мовою. Ви також можете скористатися живим чатом, аби отримати оперативну відповідь у режимі онлайн.


Відгуки
Якщо ви користувалися послугами Depositphotos або є автором, що заробляє на цьому ресурсі, поділіться із нашими читачами вашим досвідом та залиште відгук!