test";" movavi скачать movavi crack movavi ключ movavi video editor ключ movavi video editor crack movavi скачать бесплатно полную версию movavi video editor скачать торрентом movavi video suite
Відгук

  Відгуки Movavi

  Про компанію

  Movavi Video Suite - це пакет програм російською мовою, який допоможе вам без проблем змонтувати чудовий фільм, музичний кліп чи слайд-шоу, навіть якщо ви новачок в створенні відеороликів. Він дозволяє накладати музику, застосовувати візуальні ефекти, додавати титри та стильні переходи. Також в пакет програм входить набір корисних додатків на всі випадки життя: потужний відео конвертер з підтримкою 180+ форматів, зручні додатки для запису дисків, утиліти для оцифровки відеокасет та багато іншого.

  В Movavi Video Suite ви зможете:

  - створити фільм на основі готових аудіо- і відеозаписів з вашого комп'ютера, мобільного пристрою чи камери;

  - змонтувати яскраве слайд-шоу з фотографій чи картинок;

  - “захопити” відео з екрана і зробити цікавий відео урок по роботі з програмами;

  - записати себе на веб-камеру і зробити пост для відеоблогу.

  Сервіс

  Компанія була заснована в 2004 році. Тоді її розробники почали створювати та продавати простий і зручний відео софт для домашнього використання і бізнесу. На самому початку існування компанія нараховувала лише трьох працівників, і вони працювали лише над двома продуктами. Сьогодні їх більше, ніж сто, і працюють вже на понад 20 продуктами, як для Windows, так і для Mac OS. Вони співпрацюють з величезними компаніями, включаючи Intel, NVIDIA, Avazon і Google, а їхні програми продаються в 150 країнах світу. Вони роблять все можливе для того, щоб робота з мультимедіа не потребувала спеціальних знань, а їхніми програмами могли користуватися і діти, і дорослі, і дуже дорослі.

  Компанія приділяє багато уваги комфортним умовам роботи, підтримуючи дружню атмосферу в колективі та враховують всі точки зору при обговоренні і професіональних, і організаційних питань, щоб дати можливість кожному працівнику розкритися з різних сторін. Крім програм для створення відео, Movavi є і інші корисні додатки для роботи з мультимедіа в домашніх умовах. До послуг користувачів входить найшвидший в світі конвертер відео, який конвертує будь-які відео- і аудіо файли, зображення в будь-яких популярних форматах. Також тут є зручні додатки для захвату екранного відео. Це допоможе записувати в хорошій якості все, що відбувається на вашому екрані: роботу в додатках, онлайн-відео, аудіо та багато іншого. Додатки для оцифровки відео делікатно перенесуть на ваш комп’ютер записи з VHS-касет і відеокамер AVCHD або оцифровує телевізійну трансляцію через ТВ-тюнер.

  Якщо ви маєте свій бізнес, програми Movavi допоможуть у роботі. З цими програмами ви можете заробляти більше. Ви можете монтувати відео з допомогою Відеоредактора Бізнес: яркі та цікаві ролики, які цікавлять ваших клієнтів і принесуть додатковий дохід. Допомагають обмінюватися скріншотами та записами з екрану замість довгих пояснень, використовуючи Screen Capture Pro. Ви також можете додавати стрілки й підписи, загружати знімки на Google Диск. Створювати фірмові ролики з логотипами та контактною інформацією, загружати кліпи на YouTube - Відео редактор Бізнес дозволить розказати вам про себе і свій бізнес без лишніх проблем. Зрозумілий інтерфейс і швидке збереження дозволить зекономити час роботи, внаслідок у вас залишиться більше часу на важливіші справи. Дані програми також часто використовують в навчанні. Більше інформації про програми, які дозволяють монтувати відео, ви зможете дізнатися на їхньому сайті edu.movavi.ru.

  Відгук

  А може ви вже відчули переваги користуванням Movavi Video Suite. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас!

  Movavi
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Movavi

  Ваш відгук

  FAQ