Movavi

Всі відгуки

Movavi

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Wix.com

Wix.com

0 Відгуки

Про компніюКомпанія Wix - ко...

Logo NordVPN

NordVPN

0 Відгуки

Про компаніюNordVPN - віртуаль...

Movavi

Про компанію

Movavi Video Suite - це пакет програм російською мовою, який допоможе вам без проблем змонтувати чудовий фільм, музичний кліп чи слайд-шоу, навіть якщо ви новачок в створенні відеороликів. Він дозволяє накладати музику, застосовувати візуальні ефекти, додавати титри та стильні переходи. Також в пакет програм входить набір корисних додатків на всі випадки життя: потужний відео конвертер з підтримкою 180+ форматів, зручні додатки для запису дисків, утиліти для оцифровки відеокасет та багато іншого.

В Movavi Video Suite ви зможете:

- створити фільм на основі готових аудіо- і відеозаписів з вашого комп'ютера, мобільного пристрою чи камери;

- змонтувати яскраве слайд-шоу з фотографій чи картинок;

- “захопити” відео з екрана і зробити цікавий відео урок по роботі з програмами;

- записати себе на веб-камеру і зробити пост для відеоблогу.

Сервіс

Компанія була заснована в 2004 році. Тоді її розробники почали створювати та продавати простий і зручний відео софт для домашнього використання і бізнесу. На самому початку існування компанія нараховувала лише трьох працівників, і вони працювали лише над двома продуктами. Сьогодні їх більше, ніж сто, і працюють вже на понад 20 продуктами, як для Windows, так і для Mac OS. Вони співпрацюють з величезними компаніями, включаючи Intel, NVIDIA, Avazon і Google, а їхні програми продаються в 150 країнах світу. Вони роблять все можливе для того, щоб робота з мультимедіа не потребувала спеціальних знань, а їхніми програмами могли користуватися і діти, і дорослі, і дуже дорослі.

Компанія приділяє багато уваги комфортним умовам роботи, підтримуючи дружню атмосферу в колективі та враховують всі точки зору при обговоренні і професіональних, і організаційних питань, щоб дати можливість кожному працівнику розкритися з різних сторін. Крім програм для створення відео, Movavi є і інші корисні додатки для роботи з мультимедіа в домашніх умовах. До послуг користувачів входить найшвидший в світі конвертер відео, який конвертує будь-які відео- і аудіо файли, зображення в будь-яких популярних форматах. Також тут є зручні додатки для захвату екранного відео. Це допоможе записувати в хорошій якості все, що відбувається на вашому екрані: роботу в додатках, онлайн-відео, аудіо та багато іншого. Додатки для оцифровки відео делікатно перенесуть на ваш комп’ютер записи з VHS-касет і відеокамер AVCHD або оцифровує телевізійну трансляцію через ТВ-тюнер.

Якщо ви маєте свій бізнес, програми Movavi допоможуть у роботі. З цими програмами ви можете заробляти більше. Ви можете монтувати відео з допомогою Відеоредактора Бізнес: яркі та цікаві ролики, які цікавлять ваших клієнтів і принесуть додатковий дохід. Допомагають обмінюватися скріншотами та записами з екрану замість довгих пояснень, використовуючи Screen Capture Pro. Ви також можете додавати стрілки й підписи, загружати знімки на Google Диск. Створювати фірмові ролики з логотипами та контактною інформацією, загружати кліпи на YouTube - Відео редактор Бізнес дозволить розказати вам про себе і свій бізнес без лишніх проблем. Зрозумілий інтерфейс і швидке збереження дозволить зекономити час роботи, внаслідок у вас залишиться більше часу на важливіші справи. Дані програми також часто використовують в навчанні. Більше інформації про програми, які дозволяють монтувати відео, ви зможете дізнатися на їхньому сайті edu.movavi.ru.

Відгук

А може ви вже відчули переваги користуванням Movavi Video Suite. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас!