Shutterstock

Всі відгуки

Shutterstock

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Wix.com

Wix.com

0 Відгуки

Про компніюКомпанія Wix - ко...

Logo Movavi

Movavi

0 Відгуки

Про компаніюMovavi Video Suite - це пакеm...

Logo NordVPN

NordVPN

0 Відгуки

Про компаніюNordVPN - віртуаль...

Shutterstock

Про компанію

Shutterstock- міжнародна компанія, яка займається продажем прав на використання зображень, музики та відео. Штаб - квартира знаходиться в місті Нью - Йорку та має мільйони користувачів по всьому світі. Почала діяти в 2003 році та спочатку в своєму розпорядженні мала лише особисту колекцію засновника Джона Орінгера, яка складалася з 30 тисяч фотографій. На даний час в бібліотеці Shutterstock налічується понад 200 мільйонів зображень та 4 мільйони музичних записів та відео. Щодня додаються тисячі нових матеріалів. Також фірма надає послуги виконання індивідуальних замовлень згідно з потребами клієнтів.

Щоб стати клієнтом Shutterstock, потрібно зареєструватися на сайті та обрати один з тарифних планів, який вам найбільше підходить. В залежності від потреб можна обрати пакети які мають 10, 50, 350 та 750 зображень в місяць. На даний момент найекономніший пакет, який вміщує 750 зображень, він має вартість 199$ в місяць, в ньому одне зображення оцінюється 0,27$; проте найчастіше користувачі обирають тариф за 169$, де одне з 350 зображень оцінюється по 0,48$.

Сервіс

На сайті можна знайти матеріали на найрізноманітніші теми. Вони зручно поділені по категоріях. Ось лише деякі з них: “тварини й дика природа” - ви побачите якісні фото домашніх улюбленців та диких тварин, навіть рідкісних; “споруди та визначні місця” - фото хмарочосів, веж, історичних та архітектурних пам'яток, промислових споруд та інфраструктури; “люди” - тут є як професійно зроблені портретні фотографії так і неповторні миттєві зображення чоловіків, жінок, дітей, на які ви будете мати законне право використовувати їх для своїх проектів. Ще є такі категорії зображень: мистецтво, абстракція, знаменитості, наука, промисловість, природа, парки, медицина, релігія, спорт, технології, транспорт та багато іншого. Також на сайті доступні відео та музичні твори.

Щоб стати вкладником Shutterstock потрібно успішно пройти оцінювання вашого матеріалу, своєрідний екзамен, після чого ви можете продавати права на використання ваших фото, музичних композицій чи відеороликів. Оскільки клієнтами Shutterstock є журнали, газети, дизайнери та великі видавництва і вони постійно потребують великої кількості матеріалів, то це добра можливість для вкладників заробляти. Ті хто вміє монтували відео, також можуть продавати їх на сайті.

Відгук

Якщо у вас була нагода співпрацювати з Shutterstock, напишіть, будь ласка, свій відгук. Як довго ви вже користуєтесь послугами даного строку? В яких цілях використовуєте придбаний контент? Чи можете порівняти з іншими подібними компаніями? Що ви думаєте про унікальність матеріалів представлених на сайті? Чи легко вам знаходити серед запропонованого те, що потрібно для ваших проектів? Що ви думаєте про вартість послуг на сайті? Якщо ви маєте досвід, в ролі вкладника, напишіть, що ви думаєте про вимоги до матеріалів, чи може стати вкладником новачок чи це має бути лише професіонал з досвідом? Чи немає труднощів з отриманням коштів за свої роботи? Які теми мають більший попит? Що ви можете порадити тим хто, хоче успішно пройти екзамен для співпраці з Shutterstock? Поділіться своїм досвідом, він буде дуже цінним для інших користувачів.