Blood and Soul

Всі відгуки

Blood and Soul

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Neverwinter

Neverwinter

0 Відгуки

Neverwinter – це рольова відео гра ...

Logo Crossout

Crossout

0 Відгуки

Приєднуйтесь до CROSSOUT – пост-&...

Logo Reborn Online

Reborn Online

0 Відгуки

Reborn Online – це розрахована на ба...

Logo Star Conflict

Star Conflict

0 Відгуки

Star Conflict – це динамічна гра MMO, якk...

Blood and Soul

Blood and Soul – це нова, опрацьована до дрібниць рольова інтернет-гра від розробників з Китаю. Blood and Soul створена в жанрі романтичного фентезі: в унікальному ігровому всесвіті є місце і агресії, і ніжності. Продумана система емоцій дозволяє максимально оживити вашого персонажа, надавши йому особливості, властиві тільки йому риси характеру.

Кровопролитні бої гільдій іта пишні весілля, особлива система заклинань та розвиток божественних помічників, гладіаторські бої на арені та справжні освідчення в коханні – все це можна знайти в одній з найбільш живих онлайн-ігор, коли-небудь випущених в Росії.

Сервіс
Особливої уваги привертає те, наскільки розробники ретельно підійшли до процесу створення гри. Вони приділили максимум уваги кожному аспекту, що є важливим для гравців із різним рівнем підготовки – від новачків до поціновувачів віртуальних пригод:

- було глибоко пророблено систему емоцій персонажів;
- існує можливість брати участь у жорстоких битвах на арені та в глобальних війнах гільдій;
- на допомогу приходять божественні ельфи, що ростуть разом з персонажем;
- створено розгалужену систему виробництва та поліпшення екіпіровки;
- система створення заклинань має особливу динаміку;
- створено ідеальні умови для прояву почуттів;
- ви можете використовувати систему ігрових вихованців;
- гравці щодня отримують приємні подарунки. 

Blood and Soul є рольовою грою, тож було розроблено декілька класів, кожен із яких має свої особливості. Гравець має право обирати на початку гри, хто стане його втіленням у віртуальному світі.

Кожний клас має свої особливості, тож гравець може обирати свого персонажа зважаючи на різновид бою, зброї та показників витривалості, сили, захисту та інші. Ви можете переглянути основні характеристики героїв на головній сторінці, або ретельно обміркувати свій вибір завдяки розширеній інформації на сторінці з класами. Познайомтеся із головними діючими особами та дослідіть історію світу Blood and Soul, щоб поринути у новий світ.

Для тих, хто вперше знайомиться з жанром онлайн-ігор, існує інструкція, що допоможе вам підготуватися до свого першого завдання, пояснить інтерфейс гри та розповість про такі базові поняття, як «навички», «локація» та «монстри». Для більш досвідчених гравців доступні не тільки режим із сюжетом, а й вільне PvP. Ви можете протистояти іншим гравцям, обирати власний шлях до величі та багатства. Хтось досліджує загадкові землі, інші полюють за стародавніми артефактами, треті вирішують здобути слави в гладіаторських боях. Але серед усіх героїв нерідко зустрічаються ті, хто вибрав шлях розбою і мародерства. Ви, так само як і інші герої, можете нападати один на одного під час полювання або досліджень в будь-якій частині світу.

Є також режим межсерверного PvP, де відбуваються масштабні війни, або ви можете обрати змагання та турнірних аренах. Це відмінне місце для тих, хто вирішив здобути славу серед гладіаторів, що вважають за краще чесні бій один на один. Беручи участь в боях на арені, ви не тільки здобудете повагу інших героїв, а й отримаєте корисні нагороди. Правила прості: на арену заходять двоє, а виходить тільки один.

Величезні можливості гри відкриваються кожному, хто наважився поринути в світ Blood and Soul!

Контакти
Для зручного обміну досвідом та вирішення питань щодо гри було створено службу технічної підтримки. Тут ви можете ознайомитися з більш докладною інформацією про світ гри, залишити свій відгук або питання на форумі.


Відгуки
Гравці, що спробували віртуальний світ Blood and Soul на смак, можуть залишити свій відгук про гру на нашому сайті. Розкажіть про неї якомога більше, щоб інші користувачі могли вирішити, чи варто приєднатися до змагань.