Work.ua

Всі відгуки

Work.ua

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo eBay

eBay

0 Відгуки

Сьогодні, напевно, немає &#...

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Work.ua

Про компанію 

Work.ua - інтернет-агенство для пошуку роботи в Україні, створене 2006 року компанією «Реактор». Це один з найбільш відвідуваних та відомих сайтів для пошуку роботи. Щомісяця на сайт заходить приблизно 3,8 млн шукачів роботи. На серпень 2017 на сайті розміщено 2 млн резюме та 90 тисяч вакансій. Work.ua - це агенство, якому довіряють та задоволені його послугами, як ті хто шукає роботу, так і роботодавці.

Гасло сайту - ти зможеш все - є дуже доречне, тому що додає впевненості, що серед тисяч пропозицій людина знайде саме те що їй потрібно. Звичайно багато залежить і від самої людини. Потрібно пам'ятати,що роботодавець завжди цінує чесного і старанного працівника, який вміє ладнати зі співробітниками, правильно реагує на стресові ситуації.

Сервіс

Сама побудова сайту є зручною, бо дає можливість переглядати вакансії, що стосуються конкретного міста, в такому випадку майбутній працівник може побачити які саме робочі місця є в його місцевості і, можливо, якесь його зацікавить. Також можна вибрати впорядкування вакансій за родом діяльності, тоді користувач побачить всі пропозиції, що стосуються саме його професії, і навіть може вирішити переїхати в іншу місцевість заради роботи, яка найбільше підходить.

Окремою групою виділені пропозиції роботи для студентів, часто це може бути повна або неповна зайнятість, а також роботодавець може бути згідний, що новий працівник не матиме досвіду роботи. В категорії роботи для студентів є окремий пункт “робота вдома”, часто така діяльність пов'язана з перекладом, написання статей та іншими комп'ютерними програмами. На головній сторінці сайту Work.ua є логотипи найрізноманітніших компаній, що мають потребу в працівниках і кількість вакансій саме в цій фірмі, така функція може зацікавити тих людей, які хочуть знайти роботу в конкретній фірмі, бо, наприклад, вже мають досвід роботи, чи просто хочуть спробувати свої сили в даній сфері. Кожна компанія додає невеликий опис своєї історії, чим вона займається і чому вона може бути привабливою для потенційних працівників.

Щоб опублікувати на сайті своє оголошення про пошук роботи, потрібно зареєструватися і написати власне резюме. Для тих хто робить це вперше існують прості і зрозумілі інструкції, що варто вказати, наскільки важливо написати самостійно, якого обсягу і як оформити резюме. Інформативні статті з порадами, стосовно пошуку роботи, проходження співбесіди і як влитися в новий колектив є дуже доречним. На сайті можна знайти різні статті на тему роботи, в них є поради спеціалістів стосовно того як ставитися до критики з боку співробітників, чи варто заводити близьку дружбу на робочому місці, що позитивного в тому, що вас звільнили з роботи та ін. Статистика зарплат по видах зайнятості, допоможе визначити на який розмір заробітної плати розраховувати при пошуку роботи. На сайті подається рубрика з професійними святами і гумор на тему роботи.

Відгук

Якщо вам доводилось користуватися послугами сайту Work.ua, напишіть свій відгук. Чи вдалося вам знайти роботу? Скільки часу довелось чекати? Скількох роботодавцям довелось надіслати своє резюме перш ніж знайшли вакансії для себе? Якщо ви роботодавець, чи вдавалося знаходити працівників за допомогою цього сайту? Ваш досвід буде дуже цінним, тому поділіться своїми враженнями.