Nethouse

Всі відгуки

Nethouse

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Reg.ru

Reg.ru

0 Відгуки

Про компаніюREG.RU - компанія, &#...

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Logo Drimsim

Drimsim

0 Відгуки

Про компаніюDrimsim - як ви зроз&...

Nethouse

Конструктор сайтів Nethouse – інноваційний конструктор сайтів для підприємців, головною метою якого є допомога середньому та малому бізнесу в освоєнні нових ринків збуту та збільшення продажів. Створити сайт на Nethouse з досить привабливим дизайном не складніше, ніж заповнити сторінку в соціальних мережах.

Сервіс
Як сказав Білл Гейтс, якщо вас немає в інтернеті, то вас немає й в бізнесі, тому будь-яку, навіть невелику справу обов'язково треба презентувати в інтернеті як мінімум на рівні сайту-візитки, не кажучи вже про повноцінний ресурс з асортиментом товарів та послуг.

Багато хто впевнений, що самостійне створення сайту – вкрай складне та пов'язане з великими витратами заняття, до якого варто повернутися пізніше, заробивши пристойну суму грошей. Вибрати і купити хостинг, встановити движок, налаштувати безліч модулів та плагінів під силу не кожному. Тим часом, веб-сайт можна зробити самостійно, не маючи навичок програмування та витративши мінімальний обсяг часу, причому абсолютно безкоштовно.

Допомогти в цьому можуть спеціальні конструктори сайтів, які за принципом Lego дозволяють зібрати інтернет-магазин або сайт-візитку. На сайті конструктору Nethouse ви знайдете:

- безліч наданих шаблонів оформлення;
- можливість розмістити сайт на піддомені nethouse.ru або прив'язати власний домен;
- можливість додати ключові слова до кожної категорії та розділу, що важливо при просуванні сайту в пошукових системах;
- можливість розповісти про новини компанії за допомогою поштової розсилки або соціальних мереж;
- практично весь функціонал доступний в базовій версії конструктору;
- необмежена місце на сервері;
- відкриті зовнішні посилання;
- відсутність реклами;
- відсутність обмежень на кількість позицій в вашому інтернет-магазині.

З платних послуг варто відзначити:

1. Реєстрація імені сайту, яке має вигляд website.ru, коштує 249 рублів на рік, однак безкоштовно ви можете прив'язати своє доменне ім'я, що вже є в наявності;
2. Усунення логотипу Nethouse з підвалу сайту коштує 99 рублів на місяць, що можна порівняти з місячною ціною середньостатистичного хостингу;
3. SMS повідомлення про коментарі або оформленні замовлення на сайті, що коштує 1 рубль.

Однак окрім створення сайту Nethouse допомагає навчитися та професійно просувати свій бізнес до вершин. Ви знайдете освітню програму, розраховану на 7 тижнів. Продовж цього навчання ви навчитеся інтернет-маркетингу та зможете вдало запустити бізнес в мережі. Ці заняття є цілком безкоштовними, а спікери – це фахівці з таких провідних IT-компаній, як Яндекс, Вконтакте та інші.

Ви також можете ознайомитися із повним переліком програм для просування вашого бізнесу та іншими послугами, що надають в Nethouse на сайті компанії.

Контакти
Відкрийте для себе нові можливості та зосередьтеся на вашому бізнесі. Для продуктивної роботи в Nethouse ознайомтеся з розділами сайту та функціоналом конструктору. Якщо у вас виникнуть питання або пропозиції, ви можете поспілкуватися з іншими користувачами та фахівцями на форумі. Головний офіс компанії знаходиться в місті Санкт-Петербург за адресою Торф'яна дорога б.7, літ.Ф, бізнес-центр "Гулівер 2", офіс 1323. Ви можете подивитися місцезнаходження на інтерактивній мапі. Ви також можете зв’язатися зі спеціалістами в Москві за телефоном+7 495 649-82-92 бо ж із головним центром за номером +7 812 385-59-69. Щоб обговорити питання, що стосуються співпраці, фінансів та реклами, зв’яжіться із відповідними відділами за електронними адресами, вказаними в розділі «Контакти» на сайті компанії.


Відгуки
Компанія Nethouse намагається полегшити процес створення сайтів для тих, хто не є фахівцями в цій справі. Розкажіть про свій досвід використання конструкторів читачам Vidhuk!