Відгук

  Відгуки Nethouse

  Конструктор сайтів Nethouse – інноваційний конструктор сайтів для підприємців, головною метою якого є допомога середньому та малому бізнесу в освоєнні нових ринків збуту та збільшення продажів. Створити сайт на Nethouse з досить привабливим дизайном не складніше, ніж заповнити сторінку в соціальних мережах.

  Сервіс

  Як сказав Білл Гейтс, якщо вас немає в інтернеті, то вас немає й в бізнесі, тому будь-яку, навіть невелику справу обов'язково треба презентувати в інтернеті як мінімум на рівні сайту-візитки, не кажучи вже про повноцінний ресурс з асортиментом товарів та послуг.

  Багато хто впевнений, що самостійне створення сайту – вкрай складне та пов'язане з великими витратами заняття, до якого варто повернутися пізніше, заробивши пристойну суму грошей. Вибрати і купити хостинг, встановити движок, налаштувати безліч модулів та плагінів під силу не кожному. Тим часом, веб-сайт можна зробити самостійно, не маючи навичок програмування та витративши мінімальний обсяг часу, причому абсолютно безкоштовно.

  Допомогти в цьому можуть спеціальні конструктори сайтів, які за принципом Lego дозволяють зібрати інтернет-магазин або сайт-візитку. На сайті конструктору Nethouse ви знайдете:

  - безліч наданих шаблонів оформлення;
  - можливість розмістити сайт на піддомені nethouse.ru або прив'язати власний домен;
  - можливість додати ключові слова до кожної категорії та розділу, що важливо при просуванні сайту в пошукових системах;
  - можливість розповісти про новини компанії за допомогою поштової розсилки або соціальних мереж;
  - практично весь функціонал доступний в базовій версії конструктору;
  - необмежена місце на сервері;
  - відкриті зовнішні посилання;
  - відсутність реклами;
  - відсутність обмежень на кількість позицій в вашому інтернет-магазині.

  З платних послуг варто відзначити:

  1. Реєстрація імені сайту, яке має вигляд website.ru, коштує 249 рублів на рік, однак безкоштовно ви можете прив'язати своє доменне ім'я, що вже є в наявності;
  2. Усунення логотипу Nethouse з підвалу сайту коштує 99 рублів на місяць, що можна порівняти з місячною ціною середньостатистичного хостингу;
  3. SMS повідомлення про коментарі або оформленні замовлення на сайті, що коштує 1 рубль.

  Однак окрім створення сайту Nethouse допомагає навчитися та професійно просувати свій бізнес до вершин. Ви знайдете освітню програму, розраховану на 7 тижнів. Продовж цього навчання ви навчитеся інтернет-маркетингу та зможете вдало запустити бізнес в мережі. Ці заняття є цілком безкоштовними, а спікери – це фахівці з таких провідних IT-компаній, як Яндекс, Вконтакте та інші.

  Ви також можете ознайомитися із повним переліком програм для просування вашого бізнесу та іншими послугами, що надають в Nethouse на сайті компанії.

  Как создать сайт. Лекция Масяни.

  Контакти

  Відкрийте для себе нові можливості та зосередьтеся на вашому бізнесі. Для продуктивної роботи в Nethouse ознайомтеся з розділами сайту та функціоналом конструктору. Якщо у вас виникнуть питання або пропозиції, ви можете поспілкуватися з іншими користувачами та фахівцями на форумі. Головний офіс компанії знаходиться в місті Санкт-Петербург за адресою Торф'яна дорога б.7, літ.Ф, бізнес-центр "Гулівер 2", офіс 1323. Ви можете подивитися місцезнаходження на інтерактивній мапі. Ви також можете зв’язатися зі спеціалістами в Москві за телефоном+7 495 649-82-92 бо ж із головним центром за номером +7 812 385-59-69. Щоб обговорити питання, що стосуються співпраці, фінансів та реклами, зв’яжіться із відповідними відділами за електронними адресами, вказаними в розділі «Контакти» на сайті компанії.


  Відгуки

  Компанія Nethouse намагається полегшити процес створення сайтів для тих, хто не є фахівцями в цій справі. Розкажіть про свій досвід використання конструкторів читачам Vidhuk!

  Nethouse
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Nethouse

  Ваш відгук

  FAQ