Reg.ru

Всі відгуки

Reg.ru

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo VDSina

VDSina

0 Відгуки

Про компаніяVDSina - компанія, &#...

Logo Timeweb

Timeweb

0 Відгуки

Діяльність в інтернеті ...

Logo Nethouse

Nethouse

0 Відгуки

Конструктор сайтів Nethouse – і&#...

Logo Drimsim

Drimsim

0 Відгуки

Про компаніюDrimsim - як ви зроз&...

Reg.ru

Про компанію

REG.RU - компанія, що надає послуги реєстрації доменних імен та конструктора сайтів. Свою діяльність здійснює з 2006 року, та є лідером в сфері інтернет - технологій. Обслуговує понад 3 мільйони доменів, послугами даної компанії користується понад 1,6 мільйонів клієнтів, серед яких є як окремі користувачі, так і цілі компанії.

В команді REG.RU працюють професіонали, тому вона може гарантувати надійність роботи вашого сайту та допомогу в його обслуговуванні. Так як сьогодні потреба мати сайт в інтернеті, стала необхідною умовою прогресу вашого бізнесу та залучення нових клієнтів, то послуги компанії REG.RU допоможуть людині, яка навіть не має освіти програміста створити та користуватися власною сторінкою. Найчастіше користувачі створюють інтернет - магазини, тому REG.RU має всі необхідні засоби для того, щоб він працював надійно.

Сервіс

При створенні сайту користувач повинен визначитися з доменом та придбати його реєстрацію. Просто кажучи - домен - це ім'я, яке може складатися зі слів і букв, ні в кого більше не буде такого імені, тому, що вони не можуть повторюватися. Домен може носити інформацію про країну з якої ведете діяльність або вказувати на тематику вашого сайту, наприклад фітнес, футбол, садівництво, тварини та багато інших тематик пропонується сервісом REG.RU.

Після того як ви зареєстрували доменне ім’я вашого сайту, можна почати працювати на самим дизайном сторінки. Для цього на REG.RU ви знайдете понад 170 шаблонів. Такі заготовки підійдуть на всі смаки та спрямування вашого майбутнього сайту. Ви можете визначитися з шаблоном та внести туди свій текст, зображення та опис. Сайт створений на REG.RU буде адаптуватися до всіх видів та розмірів пристроїв: смартфонів, планшетів та настільних комп’ютерів. Всоьго REG.RU пропонує три види тарифів: стартовий - безкоштовний, за його умовами надається 5 мбайт, продуктивний хостинг, безкоштовна пошта та прив'язка до домену; при покупці послуг за тарифом “річний” користувач отримує 25 мбайт простору, можливість вибирати зі 170 шаблонів та відсутність реклами; тариф “безмежний” відповідає своїй назві бо надає безлімітну кількість мегабайт та необмежений термін дії послуги.

Для успішного функціонування створеного вами сайту ви можете скористатися різними можливостями для приваблення клієнтів. Це можуть бути карти, які допомагатимуть знайти ваші торгові пункти, відеоролики на YouTube, на яких ви можете демонструвати переваги свого товару, та кнопки соціальних мереж, для відгуків про ваш сайт, також ваш сайт може відображатися кількома мовами і буде зручним у користуванні для більшої кількості людей.

Всі ці можливості та багато інших забезпечує сервіс REG.RU.

Відгук

Якщо вам доводилось користуватися послугами сервісу REG.RU, поділіться своїми враженнями. Ви початківець чи займаєтесь діяльністю в мережі інтернет професійно? Чи не було для вас складно вибрати доменне ім'я та створити сайт? Ви користуєтесь безкоштовними пропозиціями чи платними тарифами? Чи вдавалося вам скористатися знижками та акційними пропозиціями? Що ви думаєте про вартість послуг? Чи створений вами сайт працює безперешкодно та надійно? Чи задоволені ви швидкістю його роботи?