Відгук

  Відгуки Doc.ua

  Про компанію

  Doc.ua - безкоштовний інтернет сервіс пошуку лікаря та запису на візит до нього. На жаль так буває, що ми не можемо обійтися без професійної допомоги лікаря. В такому випадку ми думаємо чи лікар, до якого ми звернемося має достатньо кваліфікації, чи буде мати час, щоб уважно нас вислухати та чи лікування принесе результат. Тоді виникає питання, до кого звернутися. Хтось шукає поради в рідних або друзів, хтось просто йде в найближчий медичний заклад.

  Тепер з’явилася ще одна нагода зробити вибір лікаря - за допомогою сайту Doc.ua. Завдяки послугам сайту пацієнт може самостійно обрати лікаря, прочитати відгуки про нього інших пацієнтів, дізнатися скільки років досвіду має кожен спеціаліст на чому спеціалізується та яким методам лікування віддає перевагу. Більшість лікарів, вказує вартість одного візиту, що дуже зручно при виборі. Також є можливість зателефонувати в call - центр та отримати пораду при виборі спеціаліста і детальнішу інформацію про розташування клініки. Після запису на телефон пацієнта прийде повідомлення з нагадуванням про дату та місцем консультації.

  Сервіс

  Завдяки цьому хвора людина уникає виснажливого чекання в черзі та витрачання часу і сил. Головна мета сервісу Doc.ua - допомогти пацієнту знайти саме того фахівця, який допоможе. Ви можете обрати місто, в якому поживаєте та побачити актуальну інформацію, щодо лікарів та клінік та знайти саме того спеціаліста, який спеціалізується на лікуванні вашої недуги. Щоб полегшити вибір, можна скористатися функцією онлайн - діагностики, для цього потрібно вибрати ті симптоми, які вас турбують і програма покаже можливі захворювання з такими ознаками, так ви побачите, до якого лікаря слід звертатися.

  Це може бути хірург, фізіотерапевт, уролог, травматолог, стоматолог, кардіолог, логопед, невролог, ортопед, педіатр, психолог, психотерапевт, імунолог, дерматолог, венеролог, гінеколог, ендокринолог та інші. На офіційному сайті Doc.ua ви побачите повний перелік спеціалістів. Також можна записатися на консультацію чи лікувальні процедури до косметолога, масажиста чи акушера - гінеколога.

  Якщо ви обрали спеціалізацію лікаря, то побачите інформацію про всіх лікарів даного спрямування. Пацієнт може ознайомитися з досвідом роботи та освітою, кожного фахівця. Відгуки людей, які мали нагоду користуватися послугами цього лікаря, допоможуть визначитися з вибором та бути впевненим, що це саме та людина, яка має відповідні риси та навички, щоб допомогти.

  Сайт Doc.ua​​​​​​​ пропонує скористатися з програми лояльності, що дає змогу отримати безкоштовний візит до лікаря, якщо до цього ви вже зробили попередні три. На сайті міститься корисна інформація про діагностичні центри вашого міста, про те яким на якому способі діагностування спеціалізується даний заклад, якими сучасними приладами користується.

  Відгук

  Якщо ви мали нагоду шукати лікаря та записуватися до нього на консультацію через сервіс Doc.ua, напишіть, будь ласка, свій відгук. Чи задоволені ви кваліфікацією та уважністю лікаря? Чи погоджуєтесь ви з відгуками інших пацієнтів, що опубліковані на сайті? Чи скористалися ви з допомоги працівників call - центру? Наскільки доброзичливими та обізнаними зі справою вони були? Чи мали нагоду отримати безкоштовний четвертий візит, згідно з правилами програми лояльності?

  Doc.ua
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (4)

  8
  75% Куплю тут ще раз!

  Замовленя

  8

  Сервіс

  8

  Ціна

  8

  Доставка

  8

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Не верьте отзывам на Док.юа

  У меня откололась стенка зуба, решил воспользоваться выбором клиники и врача с помощью сайта Doc.ua по совету друга. Уже изначально насторожило что некоторые врачи и клиники имеют высокий рейтинг голосов , но описания не соответствуют , в них много негатива. Оставлять заявку через Doc.ua займет больше времени чем самостоятельно связаться с клиникой. Позвонил и договорился о времени. Предупредил, что мне не нужна консультация, рецепция убедила , что консультация в случае лечения бесплатная, в итоге, оказавшись в кресле у стоматолога, меня начали консультировать - итог потраченные 460 грн, потраченное время и я на том же месте с которого начинал. На Doc.ua мой отзыв принимать отказались, - теперь у меня есть понимание почему стоит 5 звезд у врача или клиники и куча негатива в описании. Сервисы подобного рода существуют за счет оплат со стороны клиник и размещения реклам врачей, которые являются добросовестными и порядочными либо же наоборот. Для себя я извлек урок, ни в коем случае не пользоваться данным сервисом, так как на основании отзывов и рекламаций расположенных на их сайте я попал в такую ситуацию и был обманут на 460 грн + потерянное время.

  : Ярослав29-08-2019
  Замовленя
  Сервіс
  Ціна
  Доставка
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2

  Хороший сервис

  Искал частного врача в Киеве, так как что то утратил доверие к гос клиникам и отношению к пациентам там.
  Попал на каталог doc.ua. Сайт мне понравился, удобный, быстрый, хороший каталог клиник и врачей. Подробна карта районов и микрорайонов для подбора.
  Есть много отзывов. Когда читаете отзывы, рекомендую использовать сортировку "с текстом", что бы сразу отсеять пустые.
  Почитал отзывы, выбрал себе врача. Сходил на прием.
  Как меня приняли и выслушали, чистотой, уютом в клинике. Как пойдет лечение, пока сказать не могу. Но отзывы не подвели, подход врача к моей проблеме мне понравился. Как и сервиса, когда был звонок и они попросили оставить отзыв о враче, это меня удивило и порадовало. Именно так и надо работать с клиентами, получать реальные отзывы. И помогать другим с выбором и решения их проблем.

  : Константин10-04-2019
  Замовленя
  Сервіс
  Ціна
  Доставка
  Куплю тут ще раз
  Так
  10

  Быстро, четко, полезно

  Искал помощь дермавенеролога. Так как беспокоил проблемы. Нашел на этом сайте много врачей, выбрал ближе по району. Посмотрел отзывы, биографию врача. Обратил внимание на опыт. Решил рискнуть. И не пожалел. Отзывы действительно оказали верными. Врач как и сама клиника мне понравились.
  На приеме врач выслушал, дал рекомендации и уже в конечном итоге я решил проблему своего недуга.
  Не всему конечно стоит верить, но и игнорировать не стоит, я оставил свой отзыв когда мне был обратный звонок из doc.ua, и потом его корректировал на сайте. Отзыв был размещен.

  : Александр14-03-2019
  Замовленя
  Сервіс
  Ціна
  Доставка
  Куплю тут ще раз
  Так
  10

  Хороший каталог

  Понравился широкий каталог сайтов, много информации о врачах и отзывы. Доступная фильтрафиция по сайту для районов. Удобно пользоваться через телефон.
  А с поводу сервиса, то не обманули, заплатил ту же сумму за консультацию что написана на сайте. В течении 10 минут мне перезвонили и согласовали визит к удобной для меня клинике.

  : Дмитрий11-01-2019
  Замовленя
  Сервіс
  Ціна
  Доставка
  Куплю тут ще раз
  Так
  10

  Написати власний відгук ро Doc.ua

  Ваш відгук