Bitdefender

Всі відгуки

Bitdefender

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

Bitdefender

Про компанію

Сьогодні використання інформаційних технологій немає меж. Віртуальний простір приймає від реального все підряд, поступово займаючи все більше і більше нашого вільного часу. У тому числі і злочинність та її нові форми і прояви, поняття про кіберпростір описує віртуальний простір як такий, в якому циркулюють електронні дані всіх комп'ютерів світу. Практично кожен чув про кіберзлочинність і, можливо, навіть особисто з нею зіштовхнувся. Кіберзлочинність включає в себе різні види злочинів, які здійснюються за допомогою комп'ютера і в мережі інтернет.

Сервіс 

На що полюють кіберзлочинці? Їхньою на живою є ваші персональні дані, банківські рахунки, паролі та ваша інша особиста інформація, яка стосується можливо вашого бізнесу або якогось державного сектору та ін. У наші дні кіберзлочинність і є загрозою на глобальному рівні! Для того щоб захистити себе від кіберзлочинності, була створена низка спеціальних організації охорони особистих даних. До таких security організації можна віднести і bitdefender. Вона здійснює захист користувачів та компанії від кібер злочинних дій, забезпечуючи безпеку важливої інформації та інтелектуальної власності. Ця компанія дуже швидко розвивається в сфері кібербезпеки, при цьому орієнтуючись на навчання користувачів через особистий блог та безкоштовні онлайн курси і ресурси.

Володіючи всесвітньою мережею з 500 мільйонів комп'ютерів, Bitdefender володіє найбільшою в світі інфраструктурою для забезпечення безпеки. Виконуючи 11 мільярдів запитів безпеки в день, Bitdefender виявляє, передбачає і вживає заходів по нейтралізації навіть найновіших небезпек в будь-якій точці світу всього за 3 секунди. Інновації заслужили довіру сімей і корпорацій з більш ніж 150 країн і завоювали безліч нагород. До команди засновників входять: Флорин Талпень, Никулае Динка, Богдан Ирина, Богдан Думитру, Рареш Стефан, Каталин Косой, Сорин Дедиу та інші. Ви завжди можете зв'язатися з ними і поцікавитися про все, що вас цікавить про контент-маркетинг і PR-запити, пропозиції, або що-небудь, пов'язані з їхнім блогом і веб-сайтом.

Відгук

Можливо ви теж активний користувач bitdefender. Якщо це так, розкажіть про це іншим користувачам. Яка саме ситуація примусила вас скористатися послугами компанії? Чому ви вважаєте, що маєте підстави для того, щоб довіряти свої особисті дані іншим людям? Чи поратидете сервіс іншим? І чому? Ваш відгук буде корисним для інших, хто планує використовувати сервіс в цілях кібербезпеки своїх даних. Пам’ятайте кібербезпека, це дуже важливо, особливо в сучасному світі, коли володіючи особливою інформацією про людину можна впливати на ваше життя, зробити його нестерпним.

Щоб уникнути таких неприємностей, багато хто користується захистом своїх особистих даних, можливо ви теж належете до числа таких людей. Зберігайте свою цінну інформацію, як цінні папери - в банку і в надійному місті! Дякуємо, якщо ви поділитеся з нами своїми враженнями про bitdefender і можливо згадаєте про те, що на вашу думку може бути важливим для інших користувачів, які теж потребують захисту.Дуже вдячні за ваші зусилля!