Letyshops

Всі відгуки

Letyshops

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo TransferGo

TransferGo

61 Відгуки

Про компаніюКомпанія TransferGo &...

Letyshops

Letyshops – кращий кешбек-сервіс в Україні, який дозволяє любителям інтернет-шопінгу економити на своїх покупках. За 4 роки невтомної роботи компанія здобула близько 7 мільйонів  користувачів та повернула півмільйона гривень. Переходячи за посиланням з сайту сервісу Letyshops та здійснюючи покупки, ви отримуєте частину витрачених коштів назад. Користувач може вивести їх на банківську карту або поповнити рахунок свого мобільного.


В каталозі сервісу представлено близько 500 магазинів, а кешбек, або відсоток від покупки, який вам повернуть, становить до 30%. Ви можете купувати товари в українських і закордонних магазинах, замовляти послуги та отримувати від цього вигоду.

Сервіс
Якщо ви використовуєте Letyshops регулярно, то ви збільшуєте суму, яка повернеться з наступної покупки. Завдяки програмі лояльності ви накопичуєте не тільки повернуті кошти від покупки, але і процентну ставку. При цьому сервіс не змушує вас залишати суму кешбеку без виведення. У програмі лояльності враховується не тільки залишок на рахунку сервісу, але й історія ваших попередніх нарахувань. Крім того, що ви отримуєте відсоток від ваших покупок назад, ви можете залучити своїх друзів, щоб отримати 15% від суми, яка повернеться на їх рахунок.
При реєстрації користувач отримує бонус – тиждень користування статусом Premium, який збільшує суму кешбеку на 30%.


Компанія випустила додатки для смартфонів на платформі Android і Apple, щоб користувачі могли здійснювати покупки в зручний час. Завдяки цьому додатку ви можете:


- перейти з програми прямо в інтернет-магазин і купувати, як зазвичай;
- отримувати повідомлення про те, що інтернет-магазин підтвердив замовлення;
- виводити кошти на карту банку або рахунок телефону в будь-який час;
- мати швидкий доступ в особистий кабінет;
- контролювати кешбек рахунок і його статус;
- бути завжди в курсі акцій і нових пропозицій завдяки повідомленнями на вашому смартфоні.
Отримуйте подвоєну процентну ставку на свій день народження і використовуйте нагоду, щоб заощадити ще більше під час сезонних розпродажів. Перед покупкою ви не забудете про те, що потрібно використовувати кешбек-сервіс завдяки перевагам розширення для браузера:
- немає потреби постійно переходити на сайт кешбеку – він постійно включений;
- вам відразу показується відсоток, який буде повернений на ваш рахунок;
- переходьте до пошуку магазину в один клік – досить натиснути на іконку розширення;
- дізнавайтеся про акції дня, не заходячи на сайт;
- отримуйте повідомлення про зарахування кешбеку;
- відправляйте реферальне посилання своїм друзям у соціальних мережах.

Досить встановити його та авторизуватися, щоб постійно отримувати повернення коштів після інтернет-шопінгу. Вам не потрібно шукати і вводити промокоди. Letyshops дозволяє здійснювати гарантовані вигідні покупки.

Завантажуйте додаток Letyshops для Android і Apple з сайту сервісу або встановлюйте його з магазину додатків. Щоб встановити розширення, прокрутіть сторінку сайту і в розділі «Корисні посилання» ви знайдете посилання на розширення для браузера. Ви також можете встановити його в магазині розширень.

Кожен користувач може звернутися в службу підтримки, або «турботи», щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять. Або ознайомтеся зі списком частих питань. Також ви можете зателефонувати за номером, вказаним в контактах сервісу, і отримати консультацію.

Відгук
Якщо ви використовували кешбек-сервіс Letyshops, поділіться своїм досвідом і враженнями. Ваш відгук важливий для нас та інших користувачів! Як довго ви користуєтеся сервісом? Ви використовуєте додаток, сайт або розширення? У яких магазинах ви полюбляєте робити покупки і чи задоволені ви процентною ставкою кешбеку? Може сайт або додаток вимагає якихось змін, щоб вам було зручніше його використовувати? Нам важливо знати вашу думку!