Відгук

  Відгуки Letyshops

  Letyshops – кращий кешбек-сервіс в Україні, який дозволяє любителям інтернет-шопінгу економити на своїх покупках. За 4 роки невтомної роботи компанія здобула близько 7 мільйонів користувачів та повернула півмільйона гривень. Переходячи за посиланням з сайту сервісу Letyshops та здійснюючи покупки, ви отримуєте частину витрачених коштів назад. Користувач може вивести їх на банківську карту або поповнити рахунок свого мобільного.


  В каталозі сервісу представлено близько 500 магазинів, а кешбек, або відсоток від покупки, який вам повернуть, становить до 30%. Ви можете купувати товари в українських і закордонних магазинах, замовляти послуги та отримувати від цього вигоду.

  Сервіс

  Якщо ви використовуєте Letyshops регулярно, то ви збільшуєте суму, яка повернеться з наступної покупки. Завдяки програмі лояльності ви накопичуєте не тільки повернуті кошти від покупки, але і процентну ставку. При цьому сервіс не змушує вас залишати суму кешбеку без виведення. У програмі лояльності враховується не тільки залишок на рахунку сервісу, але й історія ваших попередніх нарахувань. Крім того, що ви отримуєте відсоток від ваших покупок назад, ви можете залучити своїх друзів, щоб отримати 15% від суми, яка повернеться на їх рахунок.
  При реєстрації користувач отримує бонус – тиждень користування статусом Premium, який збільшує суму кешбеку на 30%.


  Компанія випустила додатки для смартфонів на платформі Android і Apple, щоб користувачі могли здійснювати покупки в зручний час. Завдяки цьому додатку ви можете:


  - перейти з програми прямо в інтернет-магазин і купувати, як зазвичай;
  - отримувати повідомлення про те, що інтернет-магазин підтвердив замовлення;
  - виводити кошти на карту банку або рахунок телефону в будь-який час;
  - мати швидкий доступ в особистий кабінет;
  - контролювати кешбек рахунок і його статус;
  - бути завжди в курсі акцій і нових пропозицій завдяки повідомленнями на вашому смартфоні.
  Отримуйте подвоєну процентну ставку на свій день народження і використовуйте нагоду, щоб заощадити ще більше під час сезонних розпродажів. Перед покупкою ви не забудете про те, що потрібно використовувати кешбек-сервіс завдяки перевагам розширення для браузера:
  - немає потреби постійно переходити на сайт кешбеку – він постійно включений;
  - вам відразу показується відсоток, який буде повернений на ваш рахунок;
  - переходьте до пошуку магазину в один клік – досить натиснути на іконку розширення;
  - дізнавайтеся про акції дня, не заходячи на сайт;
  - отримуйте повідомлення про зарахування кешбеку;
  - відправляйте реферальне посилання своїм друзям у соціальних мережах.

  Досить встановити його та авторизуватися, щоб постійно отримувати повернення коштів після інтернет-шопінгу. Вам не потрібно шукати і вводити промокоди. Letyshops дозволяє здійснювати гарантовані вигідні покупки.

  Завантажуйте додаток Letyshops для Android і Apple з сайту сервісу або встановлюйте його з магазину додатків. Щоб встановити розширення, прокрутіть сторінку сайту і в розділі «Корисні посилання» ви знайдете посилання на розширення для браузера. Ви також можете встановити його в магазині розширень.

  Кожен користувач може звернутися в службу підтримки, або «турботи», щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять. Або ознайомтеся зі списком частих питань. Також ви можете зателефонувати за номером, вказаним в контактах сервісу, і отримати консультацію.

  Відгук

  Якщо ви використовували кешбек-сервіс Letyshops, поділіться своїм досвідом і враженнями. Ваш відгук важливий для нас та інших користувачів! Як довго ви користуєтеся сервісом? Ви використовуєте додаток, сайт або розширення? У яких магазинах ви полюбляєте робити покупки і чи задоволені ви процентною ставкою кешбеку? Може сайт або додаток вимагає якихось змін, щоб вам було зручніше його використовувати? Нам важливо знати вашу думку!

  Letyshops
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Letyshops

  Ваш відгук

  FAQ