Infobus

Всі відгуки

Infobus

50% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Бота Марія
Доброго дня, вчора моя мама зателефонувала до шовера на італійський його номер і хотіла уточнити де саме вони будуть стояти! Шофер зразу ж почав грубити. Запитався маму мою де вона купляла білет, ...Читати далі
Світлана
Доброї ночі. Іду зараз рейсом Прага-Київ. Який виїжає о 12:00 з Праги. Компанія Бі-Автортанс. Поїздка сподобалася. Дуже вдячна водіям Василю та Андрію. Їду з двома дітками, водії зробили все, що...Читати далі
Часто купуємо квитки, все чітко, оперативно. Читати далі
Катерина
Добрый день, оставить отзыв по поводу поездки не могу так как даже не получилось поехать в нужное место(Возмутило то что по поводу отмены рейса сказали в день отъезда (спасибо что не за час), и еще...Читати далі

Всі відгуки (4)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Інцидент із шофером автобуса

  Доброго дня, вчора моя мама зателефонувала до шовера на італійський його номер і хотіла уточнити де саме вони будуть стояти!
  Шофер зразу ж почав грубити. Запитався маму мою де вона купляла білет, мама відповіла що он-лайн заказувала, і шофер зразу ж сказав тоді нахер ви нам мозги компасіруйте, дзвоніть до тих у кого заказувала і їм мозги компасіруйте. Моя мама їх за питалася а що у вас також можна було купляти білет на що шофер відповід ДА. Мама його питається де ви маєте стояти шофер на що сказав а вам там що не сказали....
  Чесно я і мій чоловік ми чули їхню розмову тому що я з’єднувала маму і того шофера
  У мене склалося таке враження що він п‘яний.
  Сьогодні рано мама приходить і показує шоферові свій електронний квиток на що він мамі знову почав грубити і сказав якщо поліція зупинить їх на дорозі то мама буде поатити штраф за те що у неї білет не роздрукований
  Але де вона могла його роздрукувати якщо часу в них є було
  Я обурена на є такі шофера і так вони не гарно відносяться до людей.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що компанія INFOBUS є не перевізником, а розробником та системним адміністратором консолідованої системи BusSystem, на базі якої продаються квитки на рейси різних перевізників з усього світу.
  INFOBUS надає системну підтримку та забезпечує диспетчерською службою як перевізників так і клієнтів компанії, при цьому є сполучною ланкою між ними. Ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити гідний сервіс клієнту та зробити комунікацію між перевізником і пасажиром максимально ефективною.
  Оцінюючи компанію INFOBUS, Ви можете оцінювати роботу онлайн системи резервування та продажу квитків, або роботу служби підтримки INFOBUS.
  За якість наданої послуги, а саме — перевезення пасажирів, несе відповідальність безпосередньо компанія перевізник. Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Уточніть будь ласка номер Вашого квитка, щоб ми змогли вирішити дану ситуацію?


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Дуже сподобалося


  Доброї ночі. Іду зараз рейсом Прага-Київ. Який виїжає о 12:00 з Праги. Компанія Бі-Автортанс. Поїздка сподобалася. Дуже вдячна водіям Василю та Андрію. Їду з двома дітками, водії зробили все, щоб поїздка була комфортною та безпечною. Побільше б таких професіоналів своєї справи та людей з великої літери. Всім рекомендую це рейс.

  Доброго дня. Дякуємо за чудовий відгук. Нам приємно, що Ви задоволені роботою перевізників, які є нашими партнерами. З повагою, INFOBUS!


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Відмінний сервіс!!!

  Часто купуємо квитки, все чітко, оперативно.


 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Неудачная поездка

  Добрый день, оставить отзыв по поводу поездки не могу так как даже не получилось поехать в нужное место(Возмутило то что по поводу отмены рейса сказали в день отъезда (спасибо что не за час), и еще вернули не всю стоимость билета, сделав якобы нас виноватыми в том что не вовремя решили отказаться от билета
  Вообщем очень не приятно, остались недовольны.


Інші також шукали

Logo Holidayme
Holidayme
0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia
AirArabia
0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Booking.com
Booking.com
0 Відгуки

Про компаніюКомпанія, я ...

Logo Inbus
Inbus
0 Відгуки

Про компаніюInbus - українсьl...

Infobus

Компанія INFOBUS - багатофункціональна компанія, що працює у напрямку пасажирських перевезень. Заснована у далекому 1999 році досьогодні активно розвивається впроваджуючи найновіші технології у сферу перевезень пасажирів автобусами, поїздами та літаками.

Про компанію

На базі власної розробки, систем BusSystem, компанія INFOBUS реалізує квитки на сотні різних перевізників через власну та інтегровану агентську мережу з багатомільйонним річним обігом.

Сайт компанії спеціалізується на продажі квитків на різні види транспорту у всіх напрямках по Україні та закордон. У списку сайту 12 країн Європи.
Цікавинкою сайту є акційні спеціальні пропозиції перевезення за приємними цінами.

Компанія також створила бонусну програму. Придбавши квиток ви отримаєте віртуальний бонус. Бонуси можна накопичувати та використати при покупці наступного квитка.

INFOBUS запустили й мобільний додаток для зручності, швидкого доступу та простоти замовлення квитків із смартфону.

Послуги

Придбати та оплатити квитки на автобус, поїзд чи літак, можна величезною кількістю варіантів. Безготівково за допомогою кредитних карт або дебетових карт Visa, Visa Electron, Maestro і MasterCard, або через PayPal, PayU.

Готівкою оплачуйте у терміналах ПриватБанку та EasyPay, або на рахунок банку «УКРСИББАНК».

Ви можете завітати в український офіс компанії за адресою м. Львів, вул.Чернівецька, 9 та придбати квитки у менеджерів компанії. Також офіси компанії знаходяться й у інших країнах. Офіс у Празі знаходиться за адресою вул. Na Florenci 23, а у Варшаві представництво знайдете на вулиці Chrzanowskiego 2 lok. 113, 04-381.

INFOBUS співпрацює не лише з клієнтами-пасажирами, які купують квитки, а й дає можливість самим перевізникам підключитись до системи BusSystem.

BusSystem - online автоматизована система резервування та продажу квитків повного циклу для транспортних підприємств будь-якого масштабу. Функціонал системи включає і підтримує всі сучасні інтернет технології і включає:

- повне незалежне та оперативне управління рейсами,

- можливість обслуговування регулярних, чартерних, сезонних маршрутів

- настройка ціноутворення і розподілу прибутків серед учасників системи,

- унікальні алгоритми і можливості по управлінню тарифами,

- можливість повноцінно надати дані про транспортний засіб і рівні комфорту: інтерактивні плани, фото, опис додаткових послуг 

- реалізованний продаж електронних квитків, SMS або QR квитків, прийом грошових коштів у будь-якій валюті за допомогою всіх відомих платіжних шлюзів, мультивалютна система з регулярним оновленням курсів і коригуванням на прийом і продаж та інше.

Окрім продажу квитків компанія надає послуги:

- переказ коштів у 37 країн світу з клієнтського центру в Празі

- продаж екскурсій та туристичних послуг по Чехії, Європі та всьому світу

- послуги перекладу документів

- пересилання та зберігання багажу

- партнерство із страховими компаніями

- оформлення довідок про відсутність судимості та їх доставка до замовника

Зв’язатись з компанією можна

вул.Na Florenci 35 Praha 1

телефон CZE+420 246 093 242

Написати повідомлення на електронну скриньку info@infobus.eu

Відгук

Мали можливість купувати квитки через систему INFOBUS, тоді напишіть про ваш досвід оплати, зручність сайту та саму поїздку. Можливо ви перевізник і хочете написати про зручність роботи та прихід клієнтів через сайт, тоді вам теж до нас! Дякуємо за ваш відгук!