Kiwi.com

Всі відгуки

Kiwi.com

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo City.Travel

City.Travel

0 Відгуки

CITY.TRAVEL™ - компанія, що створил ...

Logo Emirates

Emirates

0 Відгуки

Про компаніюАвіакомпан...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Kiwi.com

Про компню

Kiwi.com - онлайн сервіс для пошуку найдешевших авіа - квитків до будь - якого куточоку світу. Офіс компанії знаходиться в Чехії, клієнтська підтримка існує 17 мовами. Головна мета Kiwi.com - зробити подорожування простим і доступним для кожного, навіть з обмеженими фінансовими можливостями. Kiwi.com використовує послуги понад 700 авіакомпаній, тому може комбінувати для вас такий рейс, який ви лише забажаєте за прийнятною ціною. В середньому пропозиції від Kiwi.com на 28% дешевші.

Також компанія надає інформацію про те, на які дати будуть найбільш економні ціни. На випадок відміни рейсу передбачається гарантія від Kiwi.com, яка знайде для вас можливість потрапити в потрібне місце, придбавши квиток на найближчий наступний рейс або відшкодування вартості замовлення. Одночасно з покупкою квитка ви отримуєте туристичну страховку, але при тому він не включає багато дорогих звичних послуг, без яких можна обійтись, тому такі квитки є максимально бюджетними. Такий підхід до справи підходить багатьом клієнтам, адже дозволяє подорожувати навіть при скромних фінансових можливостях.

Сервіс

Для того, щоб скористатися послугами Kiwi.com потрібно вказати місто з якого ви плануєте розпочати свою подорож та кінцевий пункт. Після цього ви побачите актуальні пропозиції на різні дати та можете обрати ту, яка вам найбільше підходить. Якщо клієнт планує відвідати кілька місць в певному регіоні й для нього не важливо, яке місто буде першим, то в пункті прибуття слід вказати “Будь-де”. Принцип дії такий: чим ширший пошук тим більше можливостей вибрати найекономніший квиток.

Крім бронювання квитків Kiwi.com володіє інформацією про можливості та варіанти житла в місті, в якому ви хочете зупинитися. Список готелів з коротким описом переваг та зручностей, який міститься на сайті Kiwi.com, допоможе вибрати житло, яке найбільше відповідатиме вашим смакам, потребам та можливостям. Для абсолютного комфорту мандрівників Kiwi.com надає інформацію про прокат автомобілів, ціни та варіанти. Перед тим, як планувати маршрути слід ознайомитися із законодавством держав, в яких планується пересадка, бо можливо буде потрібна віза.

За детальною інформацією ви можете зателефонувати до україномовної служби підтримки за номером +380 94 711 3191, чи написати електронного листа на support@kiwi.com. Компанія Kiwi.com поставила собі за мету стати найкращою в сфері туристичної індустрії, тому вона відкрита, для талановитих та творчих нових працівників. Про вакансії можна дізнатися на офіційному сайті.

Відгук

Якщо вам вже доводилося планувати свою подорож з допомогою компанії Kiwi.com, напишіть про свої враження. Ваш досвід стане у пригоді тим, хто хоче придбати квиток, але не знає який сервіс для цього обрати. Чи задоволені ви вартістю вашої подорожі? За скільки часу наперед ви робили замовлення квитків? Ваш маршрут був прямим, чи складався з кількох з пересадками? Чи не ставалося, під час вашої подорожі, якихось непередбачуваних ситуацій, наприклад, скасування рейсу? Чи в цьому випадку вам допомогла компанія Kiwi.com? Чи при наступній подорожі знову скористаєтеся послугами Kiwi.com? Чи порадите дану компанію іншим?