AirHelp

Всі відгуки

AirHelp

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Booking.com

Booking.com

0 Відгуки

Про компаніюКомпанія, я ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

AirHelp

Про компанію

Відпустка, особливий момент в трудовому році, який кожен хоче використати якнайкраще. Да хто вирішує подорожувати і використовують при цьому послуги авіакомпаній. проте бувають моменти коли авіакомпанії допускаються помилок, наприклад: очікуваний вами рейс затримався, ваш багаж загубився або вам взагалі відмовили в послугах перевезення. Всі ці моменти, можуть зіпсувати вашу подорож або відпустку. На щастя існує компанія, яка зацікавлена, щоб ваші подорожі приносили вам тільки радість та задоволення. Компанія Air help, її було засновано в 2013 році Хенриком Зиллмером (Henrik Zillmer), Ніколас Міхаельсен (Nicolas Mihaelsen) та Грег Рудт (Greg Roodt).

Всі ці люди серйозні інтернет-підприємці з серйозною освітою в сфері технології, маркетингу та розробки різних інтернет продуктів.

Сервіс

Henrik Zillmer - досвідчений підприємець, лейтенант, випускник Y Combinator, колишній керівник Rocket Internet, засновник і генеральний директор AirHelp. Він заснував більше 10 стартапів в Європі, Азії та США в сферах страхування / SaaS, подорожей і електронної торгівлі.

Nicolas Michaelsen- універсальний маркетолог і досвідчений підприємець, що володіє великими знаннями в управлінні торговельними марками, маркетингу зростання і сфері зв'язків з громадськістю. До AirHelp він займався рядом стартапів, а також працював в декількох компаніях зі списку Fortune 500. Як ви зрозуміли це команда хороших “стартаперів”.

Отже Air help, це стартап, підтримуюючий Y Combinator. Вони прагнуть назавжди покласти край вашими проблемами з авіаперельотами. Вам допоможуть по всьому світу отримати компенсацію за затримку, відміну і перебронювання вашого рейсу. Команда компанії бореться з авіакомпаніями від імені мільйонів пасажирів, які не знають про свої права на компенсацію, або їм не вистачає часу, впевненості або досвіду запустити цей процес повернення збитків самостійно.

Зміст в тому, що ваші права авіапасажирів, призначені не для того, щоб авіакомпанії могли трактувати їх на свій лад так, як їм зручно та вигідно. Саме тому, із багатьох цілей компанії можна виділити основну ціль - це підштовхувати авіакомпанії дотримуватися своїх прямих фінансових зобов'язань. Представники компанії борються за права своїх клієнтів в різних судах, правоохоронних органах різних країн, а також в мережі: висвітлюючи неналежні авіакомпанії, належним чином інформує чи інших пасажирів про їх права та обов'язки.

Завдання компанії - зробити процедура звернення за компенсацією настільки простою і без проблемною, наскільки це можливо. Вони вважають, що досягнути цього можна з допомогою передових технологій обробки даних, використовуючи на нашому зручному веб-сайті та інтуїтивно зрозумілих додатках для мобільних пристроїв. Такий відповідальний підхід представників компанії і небайдужість їх до проблем інших людей, викликає довіру у багатьох мільйонів клієнтів.

Відгук

Можливо ви один із них? Тоді, заохочуємо вас поділитися власним досвідом про користування послугами компанії Air help. Розкажіть свою особливу ситуацію в, якій ви потребували допомоги від цієї компанії. Як вдалося вирішити цю проблему? На чию користь? Чи звернулася б ви, ще раз повторно до цієї компанії в разі потреби? чи порадите використовуйте її послуги своїм знайомим, родичам і друзям? Ми будемо вдячні, якщо ви розповісте цю інформацію залишивши свій коментар в полі для коментарів!