Etihad Airways

Всі відгуки

Etihad Airways

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Infobus

Infobus

5 Відгуки

Компанія INFOBUS - багатофункц...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

Etihad Airways

Про комапанію

Etihad Airways національна авіакомпанія Арабських Об'єднаних Еміратів. авіакомпанія пройшла великий шлях за короткий проміжок часу і досягла великих успіхів у своєму розвитку. вона була заснована королівським або american декретом в червні 2003 року і повністю належить владі Абу-Дабі. Основне завдання компанії, працювати безпечно з урахуванням комерційних інтересів своїх клієнтів і приносити прибуток.

Гості, які користуються послугами компанії мають великі привілеї ознайомитися з усіма видами її діяльності. Etihad Airways - моє ідеальне географічне розташування пропонує своїм пасажирам напрямки у більшості країн світу, пасажирськими та грошовими перевезеннями у близько 110 країн світу. До автопарку компанії належить більше чим 120 нових та екологічно безпечних повітряних судів.

Сервіс

Компанія Etihad Airways, також являється одним із 5 ключових бізнес підвидів авіа національної групи країни. Мета якого собі ставить компанія, то це досягнення більшого успіху у сфері авіа обслуговування, ніж у своїх конкурентів. Для того щоб стати найкращою авіалінії світу, яка об'єднує ідеальним сервісом цілий земний шар. Авіакомпанія прагнеш відбивати цінності теплої арабської гостинності і підвищує престиж Абу-Дабі в якості місця для бізнеса і розвитку світового класу. Компанія Etihad надихається цінностями еміратів і орієнтується на кращі світові компанії індустрії гостинності, а не тільки на інші авіалінії. Авіакомпанія представила кілька фірмових пропозицій для мандрівників, включаючи продукти світового класу і інноваційні послуги, такі як бортовий шеф-кухар, менеджери по харчуванню та напоїв і авіаняні. Існує проста система оплати платежів онлайн. Ви можете забронювати білети оплатити його в один клік на сайті компанії. Для початку виберіть один із видів оплати в залежності від країни відправлення рейсу і представники компанії по турбуються про збереженості вашої особистої інформації.

На сайті є спеціально відведена вкладка під назвою бронювання авіаквитків, заповнивши всі необхідні поля для отримання свого квитка через деякий час ви отримаєте повідомлення про підтвердження оплати авіаподорожі. Для оплати ви можете використати, як кредитні так і дебетові картки або скористатися системою оплати PayPal. Такий вид оплати приймається для рейсів з вильотом із США, В'єтнаму, Мальдівських островів, Камбоджі, Швейцарії, Чехії, Данії, Гонконгу та багатьох інших рейсів з різних куточків землі.

Відгук

Будемо раді, якщо ви є клієнтом цієї компанії. Або вам вдавалось використовувати її послуги раніше. В такому разі заохочуємо поділитися своїми враженнями з іншими інтернет користувачами, які теж хочуть подорожувати літаком за доступними цінами. Спойлер для коментарів у просторі свою розповідь, будемо раді її бачити!