Tiqets

Всі відгуки

Tiqets

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Infobus

Infobus

5 Відгуки

Компанія INFOBUS - багатофункц...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

Tiqets

Про компанію

Задля вашого дозвілля компанія Tiqets розробила сайт, який допоможе вам вибрати подію, що вас зацікавить. Тут зібрані афіші безлічі подій, що відбуваються по всій країні. Концерти улюблених виконавців, театральні вистави, мюзикли, шоу для розваги дітей та оновлені виставки в музеях – квитки на будь-які заходи ви можете придбати за допомогою цього сервісу. Якщо ви не знаєте, як провести свій вечір або наступні вихідні, на сайті проекту ви можете вибрати подію, що цікавить вас, через пошуковий рядок, календар, рубрикатор або афішу. Тепер куди саме ви б не поїхали ви завжди можете замовити для себе квиток, щоб обов'язково відвідати пам'ятки архітектури міста. Ви також можете одразу придбати квитки на той захід, що вам припав до душі.

Сервіс

На сторінці заходу виберіть потрібну вам категорію квитків, зручне місце в залі, спосіб оплати та доставки замовлення. Ви можете отримати куплені квитки на свою поштову скриньку або завантажити файл з квитками в особистому кабінеті. Для любителів колекціонувати пам’ятні речі є можливість забрати квиток на красивому бланку в касі. Завдяки сервісу Tiqets ви завжди почуватиме себе надійно, оскільки купувати квитки через інтернет сервіс куди безпечніше, ніж просто “з рук”.

Компанія отримує квитки безпосередньо від організаторів, тож купивши квиток на сайті, ви будете впевнені у власній безпеці та можете захистити себе від підробок та шахрайства. Ціна на квитки цілком офіційні – такі самі, як на сайті організатора або в касах майданчика. Але при цьому ви не маєте їхати до каси та стояти в черзі. Оплатить замовлення на сайті та отримаєте свої квитки одразу. Будь-яке замовлення можна оплатити карткою при покупці онлайн або готівкою – в найближчій до вас касі. Для користувачів смартфонів компанія випустила електронний додаток, який являє собою афішу всіх останніх заходів та власну касу в вашій руці. Ви так само, як і з повною версією сайту, можете оплачувати свої замовлення та отримувати квитки на скриньку. Завантажте їх на свій смартфон, аби пред’явити при вході навіть без з’єднання з інтернетом. Також ви можете отримати кур’єром квитки, що були замовлені вами в додатку.

Тут же є повний перелік офіційних кас, де ви можете роздрукувати квиток. На даний момент на сайті розміщено кілька тисяч заходів по всьому світі. Ви можете знайти всі клуби, зали для концертів, більшість музеїв, театрів, майданчиків та спортивних заходів. Подивіться детальну інформацію про місцезнаходження, час, коли починається захід, та іншою інформацією на сторінці офіційного сайту! Використовуючи цей сервіс та його додаток, ви зможете весело провести час самостійно або в компанії друзів!

Відгуки

Якщо ви замовляли квитки та відвідували офіційні каси та офіс, спілкувалися із робітниками сервісу? Будете і далі використовувати цей сервіс для покупки квитків? Чи все сподобалося вам? Що на вашу думку потрібно виправити або поліпшити? Розкажіть про це нашим читачам! Поділіться своєю думкою з усім світом!