Emirates

Всі відгуки

Emirates

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo City.Travel

City.Travel

0 Відгуки

CITY.TRAVEL™ - компанія, що створил ...

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Kiwi.com

Kiwi.com

0 Відгуки

Про компнюKiwi.com - онлайн серв&...

Emirates

Про компанію

Авіакомпанія Emirates Airline почала свою історію в далекому 1985 році. Це був скромний початок з двох літаків. В 1990-х компанія придбала шість літаків Airbus A300-600R, а згодом ще 7 літаків Boeing 777—200. В наші дні кількість повітряних суден вимірюється в сотнях, які здійснюють 2500 і більше польотів в тиждень в 155 пунктів призначення. Сьогодні це одна з найбільших авіакомпаній, яка постійно розширюється і росте. Відома тим, що здійснює 4 з 10 найдовших безперервних польотів з Дубай до Лос-Анжелеса, Сан-Франциско, Далласа та Х'юстона.

Генеральний директор компанії Шейх Ахмед бін Саід Аль-Мактум. Завдяки хорошій освіті та потрібним особистим рисам йому вдалося протягом часу існування компанії досягти таких вражаючих результатів. Компанія збільшилась з двох літаків до 260 і не зупиняється на досягнутому.

Президентом компанії Emirates Airline є сер Тім Кларк. Спочатку існування компанії він вкладає свої знання і досвід в успіх цієї справи.

Величезна команда з більше 50000 працівників наполегливо трудяться, щоб польоти були приємними і безпечними, а пасажири обслуговувались за найвищими стандартами, а також обслуговують безліч сфер, які пов'язані з польотами. Тому в 2011 році компанія Emirates була нагороджена титулом «Авіакомпанія року 2011».

Сервіс

Керівництво компанії дбає не лише про фінансову успішність та досягнення показників на ринку, й про екологію і навколишнє середовище. Цю сферу можна поділити на два напрямки. Перший - увага до того, як використовуються ресурси при здійсненні польотів та їх обслуговування. Наприклад, відомо що новіші і сучасні літаки будуються так, щоб ефективніше використовувати пальне, тому це дозволяє зменшити шкоду екології. Під час прибирання лайнерів персонал знаходить непотрібний папір, який віддається на вторинну переробку. Другий приклад того як компанія Emirates дбає про екологію - це фінансування діяльності заповідників, де проживають зникаючі та рідкісні види рослин і тварин. Особлива увага приділяється тому, щоб перешкодити нелегальним перевезенням тварин і трофеїв, для цього працівники проходять спеціальну підготовку, щоб вміти виявляти такий незаконний вантаж.

Залежно від бажань і можливостей пасажири можуть обрати один з трьох класів кают. Це може бути розкішний перший клас з персональною каютою, вишуканими стравами і вином, і навіть можливістю прийняти душ. Якщо пасажир обирає бізнес-клас, то отримає комфортну подорож в товаристві інших. Подорож економ класом дає можливість приємно провести час за переглядом фільму, спілкуванням чи просто насолоджуватися польотом. Цікаво, що побажання пасажирів є важливими для компанії, тому з 2007 року в літаках дозволяється користуватися телефоном. Авіакомпанія Emirates Airline здійснює перельоти в величезну кількість міст світу, такі регіони як Африка, Азія, Європа, Америка та Океанія. Якщо вас цікавить конкретне місце, час та вартість то більше інформації ви можете знайти на офіційному сайті www.emirates.com

Сервіс

Якщо вам доводилось користуватися послугами Emirates Airline, напишіть, будь-ласка, свій відгук. Що ви думаєте про рівень комфорту на борту літака? Чи сподобалось вам ставлення персоналу, чи відчули ви до себе доброзичливе відношення? Що ви думаєте про майстерність кухарів, чи смакувала вам їжа, яку ви куштували під час подорожі? Ваш відгук є буде надзвичайно цінним, бо покаже зі сторони якою є робота Emirates Airline.