Відгук

  Відгуки Yakaboo

  Про компанію

  Найбільший книжковий магазин в мережі інтернет на українському ринку книголюбів! Так, це реальність такий магазин створили більше 15 років тому у 2004 році. Його назва Yakaboo.ua. Свою кар'єру магазин починав з прокату звичайних СД-дисків з доставкою додому. І лише в 2009 почали займатися продажем книг. На сьогодні магазин Yakaboo.ua займає позицію лідера на ринку продажу книг. Тепер, лише книги стали основним асортиментом серд товарів Yakaboo.ua. Така, можна сказати вузька спеціалізація дозволяє залишатися найкращими у своїй сфері, постійно рости ал собою та вдосконалюватися, зосереджуючи всю свою увагу на головному.

  Асортимент книг справді, дуже вражає - 300 тисяч найменувань книг на 71 мові світу. Yakaboo.ua пшається співпрацею з більш, ніж 500 українськими та іноземними видавництвами.

  Сервіс

  Крім звичних для нас паперових книг в Yakaboo.ua ви можете купити електронну книгу, або скачати аудіокнигу. Також Yakaboo.ua готує проект особистого мобільного додатку для покупок та читання електронних книг або прослуховування аудіокниг. Клієнтська база складає 2,5 мільйони клієнтів, що викликає довіру багатьох користувачів. Це гарно підтверджує наявність нагород: Переможець премії E-awards 2018: вибір клієнтів в номінації «Найкращий книжковий інтернет-магазин». Магазин має свій власний склад та власну курєрську доставку, який забезпечує доставку день-в-день по Києву. Yakaboo.ua, має додаткову послугу безкоштовної доставки через «Укрпошту». Ви можете отримати замовлену книгу в будь-якому із 11 тисяч відділень «Укрпошти» по всій Україні.

  Більше того, Yakaboo.ua не лише продає книги, а також має власне видавництво - Yakaboo Publishing. Вся команда працівників магазину любить, те чим займається.

  В Yakaboo працює більше 200 працівників. Сюди входять працівники колл-центра, маркетологи, менеджери по продажам, працівники складу, кур'єри, бухгалтери, програмісти і просто люди, які докладають чимало зусиль, щоб ваша улюблена книга потрапила до ваших рук, якомога скоріше. Магазин активно використовує всі способи сучасного зв'язку з клієнтами. Швидкість відповіді на ваш запит однаково незалежно від того, яким саме способом ви зробили своє замовлення. Для зв'язку ви звісно можете використати в першу чергу сайт, а також електронну пошту, соціальні мережі, зокрема Facebook, Instagram або Telegram. Всі ці методи допомагають Yakaboo активно пропагувати читання серед сучасного світу електроніки.

  3 цікаві факти про Yakaboo:

  1. Найпопулярнішою за історію існування Yakaboo була книга «100 експрес-уроків української». Її купили більше 6000 екземплярів. На другому місці за кількістю продажів - «Тореадори з Васюківки», на третьому - «Знищ цей щоденник», потім - біографія Ілона Маска, на шостому - «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

  2. Коли засновники шукали назву для нової компанії, під час одного з мозкових штурмів на задньому фоні по телевізору йшла трансляція чемпіонату з футболу в Англії. Раптом пролунав шалено радісний крик коментатора матчу. Це був гол. Його забив нападник, якого звали Якубу. Вся кімната була наповнена захопленими криками коментаторів: «Гооол !Якубу! Прекрасно !». Так народилася назва для нової компанії -« Якабу ».

  3. Найдешевша книга, яку у нас купили, коштувала 2 гривні, найдорожча покупка - 350 000 гривень - це була «Бібліотека зарубіжної літератури в 100 томах».

  Відгук

  Думаємо, у вас теж є своя історія пов'язана з цим магазином. Заохочуємо поділитися нею з іншими бажаючими придбати свій примірник олюбленої книг. Нам дуже цікаво дізнатися вашу думку про переваги та недоліки користування послугами Yakaboo!

  Yakaboo
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (2)

  6
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  6
  Сервіс
  rating
  6
  Ціна
  rating
  6
  Доставка
  rating
  6

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Дуже хороший сервіс

  Замовляю уже не вперше. Дуже подобається сервіс та швидкість доставки. І книги можна обрати на будь-який смак. Рекомендую однозначно

  : Сніжана 20-06-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  10
  rating

  Книжки вас не дочекаються!

  Якщо ви замовите книгу в понеділок, то вам може прийти повідомлення, що ви її можете забрати у четвер після обіду і вона вас буде чекати лише до вечора неділі. Тобто ви можете її забрати лише в п'ятницю, суботу або неділю. А якщо ви приїдете у понеділок, тобто вже на день пізніше, вам скажуть, що ви запізнились, кнугу кудись повернули, та запропонують взяти щось інше( Краще те саме в розетці там ціна в чотири рази менша, а сервіс в ту саму кількість разів вище!!!

  : Кіра Кірканова06-07-2020
  Андрій24-06-2021

  Щоб ви згоріли бариги,бог на світі є, все так не буде,аби вас кров залила!!!!

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Написати власний відгук ро Yakaboo

  Ваш відгук

  FAQ