Uchmet.ru

Всі відгуки

Uchmet.ru

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Про компаніюLingualeo - це популя...

Uchmet.ru

Навчально-методичний портал «УчМет» є одним з найбільших російських освітніх ресурсів. Засновником цього порталу є «Видавництво «Учитель». На базі порталу засновниками було сформовано великий майданчик для здобуття додаткової освіти. При цьому компанія має ліцензії, на підставі якої здійснюється вся просвітницька діяльність:

- освітні вебінари;
- конференції професіоналів та початківців;
- курси з підвищення кваліфікаційного рівня;
- професійне навчання для здобуття відповідної кваліфікації та її присвоєння;
- перепідготовка кадрів для всіх категорій слухачів порталу «УчМет».

Майданчик ставить собі за мету поширення актуальних та якісних знань, що є запорукою успіху в сучасному світі.

Сервіс
Кожна навчальна програма, розроблена для порталу «УчМет» проходить експертну перевірку, і тільки після отримання вдалого результату потрапляє в загальний доступ. Автор, котрий розробляв схвалену програму, набуває права отримати відповідний сертифікат про вдалу публікацію. Це право надається безкоштовно.

Портал було сформовано таким чином, що він нагадує соціальну мережу. Студенти курсів можуть обмінюватися повідомленнями, ділитися власним досвідом та враженнями на сторінках особистого блогу. Також доступний вступ в методичні об’єднання. Він є вільним для кожного з користувачів, зареєстрованих на порталі «УчМет». Для того, щоб приєднатися до товариства освітнього майданчика, треба пройти швидку процедуру реєстрації. Ви також можете скористатися наявними акаунтами в соціальних мережах, щоб скоротити цей процес до пари кліків. Так ви не втратите ваші дані від приватного запису та не витрачатимете час на зміну паролю, який ненароком забули.

На порталі «УчМет» навчання проходить в режимі онлайн, а також в офлайн режимах. Ви можете ознайомитися з розкладом заходів за допомогою календаря. Також користувачі мають доступ до бібліотеки методичних розробок, котра налічує безліч матеріалу, котрий поповнюється новою інформацією кожного дня.

Разом із навчанням в режимі реального часу, коли студенти мають можливість ставити питання ведучому, є офлайн режим навчання. Ви не зобов’язані бути присутніми на онлайн заняттях. Вони будуть доступні вам в інший час, коли вам буде зручно опанувати нові знання: після роботи, під час покупок в супермаркеті або в громадському транспорті. Завдяки тому, що заняття проходять у форматі відео (лекції та конференції), ви можете переглянути все після закінчення, або ж повернутися до цього матеріалу згодом, щоб оновити в пам’яті інформацію. Ви також можете знайти користі презентації, що допоможуть повторити та закріпити заняття, що вже пройшли.

По закінчені обраного вами курсу, ви отримаєте диплом або посвідчення, а після проходження вебінару – сертифікат. Це дає змогу поповнити ваше портфоліо та наглядно довести компетенцію, здобуту в «УчМет». При цьому вартість занять є доступною для всіх. Ви можете самостійно обирати спосіб оплати, а також сплачувати за навчання в розстрочку. Для курсів, що знаходяться в розділі «Акції» діє система знижок – вартість може знижуватися до 50%. Для колективних занять також надається знижка в розмірі 45%.

Контакти 
Фахівці «УчМет» допоможуть вам знайти відповіді на всі питання, що виникають у вас на будь-якому етапі: від реєстрації до отримання сертифіката. Ви можете залишити свій номер телефона чи заявку, аби менеджер «УчМет» зв’язався з вами в найближчий час. Ви також можете звернутися до конкретного відділу, щоб вирішити проблему, що виникла. Для цього зверніться до співробітників за електронними адресами, що розміщені в розділі «Довідка». Також ви можете звернутися до єдиного контактного центру за номером 8-800-1000-299.


Відгуки
Якщо ви невпинно розвиваєтеся та підвищуєте власну кваліфікацію за допомогою «УчМет», розкажіть про свій досвід на сторінці сервісу Відгук. Вашу думку побачать тисячі читачів!