Skyeng Поділіться своїми відгуками та прочитайте враження

Всі відгуки

Skyeng

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Іван
Skyeng - чудова онлайн-школа для вивчення англійської мови. Я скористався їх послугами, і зараз з задоволенням ділюся своєю думкою. Перш за все, Skyeng забезпечує доступне та зручне дистанційне на...Читати далі

Всі відгуки (1)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Skyeng допомогло MENI НАВЧИТИСЯ АНГЛІЙСЬКОМУ!

  Skyeng - чудова онлайн-школа для вивчення англійської мови. Я скористався їх послугами, і зараз з задоволенням ділюся своєю думкою. Перш за все, Skyeng забезпечує доступне та зручне дистанційне навчання через інтернет. Зокрема, вони пропонують великий вибір розкладу уроків на будь-який смак та практикувальних завдань для всіх рівней студентом: я починав на першому рівні, а зараз активно готуюся до екзамену IELTS. Крім цього, особлива увага приділяється комунікації меджу штатом онлай модераторив тта стдентаим - надто просто спІлатися з менеджерами через обговорення Питать любий мона лекцыонера.. Я також хочу позитивно висловитися про культурний контент Skyeng: Вебинари Американець Бейкер показали буквально жипучие фастени раз набитии словникочка! В загалом, раджусь будь яке сподобалось (F.Y.I:) ttil'noce =) ), Skyeng - це шикарна можливость для кожного органщени возможности опсправарция своеj Минतтесс..


Інші також шукали

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Огляд індустрії та відг ...

Logo Shutterstock

Shutterstock

1 Відгуки

Фотографія та видеоігнl...

Logo FloraExpress

FloraExpress

1 Відгуки

Відгуки про галузь і огл...

Logo Italki

Italki

1 Відгуки

Відгуки про індустрію т ...