FloraExpress

Всі відгуки

FloraExpress

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Yakaboo

Yakaboo

4 Відгуки

Про компаніюНайбільший...

FloraExpress

Про компанію

Приємно отримувати квіти, але ще приємніше їх дарувати з любов'ю і в знак уваги жінкам, чоловікам та дітям. в житті кожного справжнього чоловіка багато приводів, з нагоди яких він може подарувати квіти і це буде завжди виглядати актуально і доречно. Звісно пам'ятати всі важ ливі дати досить складно оскільки наше життя дуже насичене, спеціально для цього є створений зручний календар свят, періодично звільняючись з яким ви можете планувати, коли кому який цвіте подарувати із близьких та важливих людей для вас.

Flora Express - міжнародна квіткова служба, вона доставляє букети, а також приємні позитивні враження закордонн близько 5000 містах світу. У кожному з цих міст так званої флористичної сітки компанія співпрацює лише з перевіреними виконавцями.

Якщо коротко, то це відбувається так.. Флорист збирає квіткову композицію в своєму салоні недалеко від отримувача, тому майже завжди ви можете травести букет день замовлення і просто додому, або наприклад в офіс чи готель. Якщо ви мешканець Росії то вам буде цікаво така інформація!

Flora Express - в інтернет магазину квітів велика партнерська сітка по всій території Росії.

Сервіс

Доставка квітів і подарунків здійснюється в більше чим тисячу міст по цілій країні. курьер зібраний на замовлення букет з свіжих квітів будь-яке попереднє обговорення з замовником місце. В деяких містах це можливо менше, ніж через дві години після оплати замовлення.

Якщо до доставки квітів і авторських букетів по столиці?

Компанія доставляє свіжі сезонні квіти і відбірні подарунки по Москві. Флористи зберуть для вас розкішний букет, який буде відповідати вашим вимогам: вартості, кольору, розмір, призначення. Так хочется проханням до букету можуть додати невеликий подарунок: це може бути коробка шоколадних цукерок, повітряні кульки або милий плюшевий медведик. Звісно інколи бувають, так би мовити нестандартні замовлення. кваліфіковані творчі флориста з задоволенням складу для вас індивідуальний або весільний букет на замовлення, оформлять квітами банкетного залу з приводу будь-якої події.

Багатьом клієнтом подобається можливість цілодобові підтримки клієнта. до штату працівників фірми входить уважна і ввічлива служба підтримка клієнтів. замовлення квітів помірним цінам можна зробити на офіційному сайті компанії або ж по телефону. Менеджер колл-центра, як ви вже зрозуміли працюють цілодобово. Без вихідних, на сайті зазначена цікава інформація на рахунок святкування нового року, команда святкую його виключно 1 та 2 січня. Відповідно консультанти дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання, приймуть замовлення і допоможуть у всьому, що стосується доставка квітів та подарунків. Майте на увазі, кур'єрська служба працює щоденно з дев'ятої ранку до дев'ятої вечора.

Крім того, щоб ознайомитися з широким асортиментом квітів на офіційному сайті компанії. Ви також можете завітати на представницькі сторінки в соцмережах зокрема це сторінка в фейсбуці ВКонтакті та інстаграмі.

Відгук

Нам дуже цікаво, чи був у вас попередньо досвід користування службою доставки квітів. Якщо так тоді маємо кілька запитань для вас. Які квіти ви замовляли? Чи дійсно відповідає вимогам сервіс обслуговування? Що вам сподобалося і чи порадити, щоб використовувати цю службу доставки іншим користувачам? У полі для коментарів просмотра лише декілька думок про цю компанію. Завчасно дякуємо за докладені зусилля з вашого боку!