Telemart

Всі відгуки

Telemart

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Telemart

Про компанію

Telemart - спеціалізовано мережа магазинів чи серед жена на продажі різного виду електронних засобів. Заснована 1 вересня 2010 року.

На сьогодні компанія представлена:

- магазинами в різних містах України, зокрема в таких містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Черкасах та Кривому Розі;

- у вигляді інтернет-магазину telemart.ua;

- високоякісними сервісними центрами, які надають послуги: ремонту смартфонів і телефонів, планшетів; смарт-годинників та інше. 

Сервіс

Будучи експертом в сфері it-технологій, компанія намагається розвивати культуру використання інформаційних технологій та піднімає її на високий рівень в Україні. Основними видами продукції, яку реалізує компанія Telemart є: комп'ютерна техніка, все для ігор і кіберспорту, комплектуючі для персонального комп'ютера, власне комп'ютери, ноутбуки, різна офісна електроніка, засоби мобільного зв'язку, аудіо та відео електронні пристрої.

Метою діяльності компанії Telemart, насамперед є удосконалення досягнутого рівня обслуговування покупців, а також отримання прибутку. Обмін, ремонт або повернення товару магазин здійснює у вільному доступі відповідно вимогам Закону України «Про права споживачів» за умови, що з моменту придбання товару не пройшло більше, ніж 14 діб, а також якщо товар все ще має відповідний товарний вигляд.

Для здійснення заміни, ремонту або обміну товару, ви повинні взяти із собою:

- товар та його комплектуючі;

- чек, який є прямим доказом того, що ви придбали товар саме в компанії Telemart;

- гарантійний талон; - ваш паспорт та ідентифікаційний код.

В залежності від типу товару, компанія Telemart - дає гарантію на товар терміном від одного дня до одного року. Способи доставки, які використовує Telemart: Нова Пошта; приватбанк (почтомат); самовивіз; доставка кур'єром. Способи оплати: банківська картка: (VISA, MasterCard, Рrivat24); - розрахунок готівкою; - товар у кредит; виплата в розстрочку; - WebMoney; - оплата готівкою в поштоматі; - електронні гроші; оплата в відділенні «Нової пошти», відразу після отримання товару. Вибір за вами! Для зв'язку з клієнтами фірма створила дві гарячі лінії, зателефонувавши ви можете отримати безкоштовну консультацію з вибору того чи іншого товару, або ж задати питання, яке допоможе вам вирішити вашу проблему написавши листа на електронну адресу:sales@telemart.com.ua; service@telemart.com.ua . Звертайтесь!

Оскільки магазин Telemart на ринку товарів та послуг працює давно, то відповідно зайняв провідне місце у виборі сучасних споживачів. Власне тому він є достатньо конкурентоспроможним. Імідж магазину на досить позитивному рівні. Представники компанії влучно використовують рекламу, як марктинговий хід застосовуючи її давно та ефективно. Вона нформує, нагадує та дає змогу почути чи побачити про товари або послуги, які вас цікавлять. Telemart користуються популярністю, завдяки вмілому поєднанні доступної споживачеві ціни та відповідної якості товару.

Відгук

Усі відгуки піддаються ретельній обробці фахівців, після чого, кожен споживач отримує відповідь на поставлене запитання або варіант вирішення проблеми, якщо така є. Якщо, ви придбали товар або скористалися послугами компанії Telemart, у вас є нагода розповісти іншим покупцям про рівень обслуговування та якість товару залишивши свій відгук. Завчасно вдячна за докладені зусилля з вашого боку!