DHgate

Всі відгуки

DHgate

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

DHgate

Про компанію

DHgate - це інтернет супермаркет, який в основному займається продажем товарів вироблених в Китаї також це електронна комерція, мобільна комерція, логістична платформа і транскордонні платежі крім цього надає послуги імпорту та експорту товарів. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Пекін також має свої офіси в інших місцях в Китаї та по світі. Засновник та виконавчий директор Діана Ванг, має великий досвід у сфері торгівлі, бо працювала на керівних посадах інших китайських корпорацій.DHgate.com працює англійською, французькою, німецькою, італійською, португальською, російською, турецькою та іспанською мовами. DHgate на ринку глобальної інтернет - торгівлі з 2004 року, вже користуються понад три мільйони покупців з більш ніж 230 країн.

Сервіс

Покупці можуть знайти на сайті DHgate понад 20 мільйонів списків товарів, які пропонують 650 тисяч постачальників. Для зручності клієнтів створено додаток DHgate Mobile, який дозволяє швидше та зручніше знайти потрібну річ, а також отримати більше знижок на покупку. В даному інтернет магазині ви можете придбати все: від косметики та біжутерії до наборів інструментів для ремонту автомобіля то текстильних виробів для дому.

Всі товари на сайті згруповані в такі категорії: мобільні телефони та аксесуари, електроніка, весілля та події, спорт та відпочинок на природі, взуття та аксесуари, будинок та сад, продукти для волосся, здоров'я та краса, одяг, автомобілі та мотоцикли, сумки, білизна та аксесуари, модні аксесуари, годинники, дитячі іграшки, ювелірні вироби, ігри та аксесуари, бізнес та промисловість, комп'ютери та мережа, світло та освітлення, музичні інструменти, безпека та нагляд, фотоапарати та фото та інші.

Товари постачаються безпосередньо від виробників, що дозволяє утримувати максимально низьку ціну, що є привабливим як для роздрібних покупців, так і для тих підприємств, які замовляють невеликі оптові поставки. Також на сайті пропонуються знижки для гуртових покупців, які замовляють певний товар на визначену суму. Щоб зробити покупку в інтернет магазині DHgate, спочатку потрібно зареєструватися, при цьому слід пам'ятати, що при внесенні даних всі поля потрібно заповнювати латинськими літерами, не пропустіть місце, де потрібно вказати ваш номер телефону та поштовий індекс, це може полегшити і пришвидшить отримання вами посилки. Якщо ви обрали річ, яку хочете придбати, не забудьте вказати потрібний колір чи розмір та кількість одиниць даного товару. DHgate має свої склади товарів в США, Європі та на Близькому Сході. Це забезпечує можливість скоротити час доставки до покупця.

Відгук

Якщо ви мали нагоду робити покупки в інтернет супермаркеті DHgate, напишіть, будь ласка, свій відгук. Що ви можете сказати про якість товарів, які ви придбали? Чи допомогли вам у виборі покупки відгуки інших покупців, які публікуються на сайті? Чи задовольняє вас ціна на товар, з огляду на якість? Чи достатньо точно фотографії товарів передають те, якими вони є насправді? Чи описи є достатньо зрозумілими та правдивими? Як довго ви чекали на свою посилку? Чи товар прийшов не пошкоджений? Чи маєте ви бажання знову робити покупки на сайті DHgate? Чи порадите цю інтернет платформу своїм друзям?