TVC mall

Всі відгуки

TVC mall

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

TVC mall

Про компанію

TVC-Mall - це магазин, що стрімко розвивається на ринку продажу деталей та аксесуарів для мобільних девайсів. Найпоширенішими товарами є мобільні телефони та планшети. Компанія TVC-Mall має представництво в Китаї, на території якого займає передове місце постачальника товарів своєї категорії. До речі, загальна кількість товарів в каталозі налічує більш як 100 000 найменувань, що відкриває великий простір для вибору.

Сервіс

Представники TVC-Mall налагодили співробітництво з багатьма Інтернет-магазинами за системою кешбеку. Середня тривалість очікування за офіційними показниками: 22 доби. TVC-Mall співпрацюють із деякими виробниками, а також мають власне виробництво. Така тактика дає їм значну перевагу, оскільки завдяки цьому покупці мають можливість придбати високоякісні товари за конкурентоспроможними цінами. Перше представництво TVC-Mall було відкрите в 2004 році. З часу його заснування і до цих пір TVC-Mall відноситься до категорії Alibaba Group. Як було згадано вище, головне представництво компанії розташоване в Китаї і займає там одне з передових місць. Головною особливістю TVC-Mall є те, що попри поширену думку він не є звичною для сучасних замовників торговою площею.

Всі, хто замовляє товари онлайн знайте: оформлюючи заявку на сайті TVC-Mall ви замовляєте товар безпосередньо від постачальника. Працівники підприємства налагодили надання сервісних послуг Live Chat. Це є хорошою новиною для клієнтів компанії, бо ця сервісна служба прямо працює над задоволенням їхніх потреб. Один із сайтів-партнерів TVC-Mall заохочує відвідати сторінки представництва в YouTube, Facebook та Pinterest “для натхнення перед покупкою”. Представники компанії регулярно оновлюють власний блог та сторінку в Facebook, завдяки чому регулярні покупці завжди в курсі нових акцій та знижок. За роки існування на всесвітньому ринку представники TVC-Mall проаналізували потреби і бажання покупців, що заохотило їх розширити асортимент продаваємої продукції. Завдяки цьому зараз вони пропонують величезне різноманіття брендів та моделей мобільних девайсів звідусіль. Черговий цікавий факт про TVC-Mall: українське представництво було засноване в 2008 році і мало лише 6 працівників в штаті. Клієнти TVC-Mall мають доступ до цілого списку переваг від її представників: Великий асортимент. Доступні ціни. Частий розпродаж, системи знижок, що допомагає зекономити на придбанні аксесуарів до пристроїв. Цілодобова служба підтримки.

Спеціальна команда контролю якості. Можливість придбати товари по різничним та оптовим цінам. Відсутність мінімальної вартості замовлення. 4 поширені міжнародні способи оплати замовлення (серед яких MoneyGram, PayPal, Western Union та HSBC). Використання багатьох кур’єрських служб (серед яких Em's, Come Part та UPS). Наявність гарантії на продукцію (девайси - 1 рік; деталі - 7 днів). Свої переваги матимуть також представники бізнес-компаній, які вирішать співпрацювати із TVC-Mall за спеціальною партнерською програмою: Активність в проведенні маркетингових досліджень. Ціла команда спеціалістів слідкує за основними трендами в цій сфері та відповідності активних акцій та розпродажів компанії. Біля 300 постачальників товару. Різноманіття покупців продукції TVC-Mall: приватні, колекціонери, оптові. 6 серпня 2018 року була запущена шкала бонусів - інструмент, який збирає систему в одну ціле і приносить більше користі постійним покупцям.

Відгук

Щиро запрошуємо вас поділитися наявним досвідом співпраці із представниками TVC-Mall! Розкажіть, що спонукало вас до цього рішення і яким був або є із досвід. Чи команда технічної підтримки дійсно доступна 24/7? Чи система бонусів дійсно вигідна? Як представники компанії спілкуються із клієнтами? Якщо ви знаєте відповідь хоча б на одне із цих запитань, або хочете поділитися чимось іншим, залиште свій відгук під цією статтею.