VUSO

Всі відгуки

VUSO

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Liberty Страхование

Liberty Страхование

0 Відгуки

Про компаніюКомпанія Liberty Mutu...

VUSO

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія VUSO» зареєстровано 24 вересня 2001 року в Києві. VUSO має 25 ліцензій, згідно з якими має право здійснювати обов'язкове та добровільне автострахування (ОСАГО і КАСКО), міжнародне автострахування «Зелена карта», страхування від нещасних випадків, страхування фінансових ризиків та інші види страхування.

У страхової компанії є 31 регіональне представництво по всій території України, що гарантує доступність страхових послуг від VUSO для людей з різних куточків країни. На офіційному сайті компанії VUSO розміщена докладна та доступна інформація про діяльність компанії.

Сервіс
Найбільш популярні види страхування – це обов'язкове страхування для власників транспортних засобів (ОСАГО) та добровільне автострахування КАСКО. А от туристичне страхування та «Зелену карту» для подорожей можна оформити в режимі онлайн на офіційному сайті компанії. Це дає змогу клієнтам заощадити час на оформленні необхідної документації перед мандрівкою.

Компанія намагається вводити нові технології, аби отримання страховки було зручним та швидким. Для оформлення ОСАГО слід внести дані вашого транспортного засобу в електронну форму в розділі «ОСАГО». При цьому ви можете отримати знижку в розмірі 24% на послуги компанії. Після заповнення відповідної форми ви маєте лише зачекати, адже доставку страхового поліса організовує компанія.

Для страхування КАСКО від VUSO можна дізнатися попередню вартість страховки на сайті. Це займе не більше 5 хвилин, а вам не треба відправлятися до відділення. Ви також можете зробити замовлення в розділі «КАСКО».

Поліс «Зеленої картки» можна оформити також в режимі онлайн за 4 хвилини, як стверджують в компанії. Доставка готового поліса буде організована страховиком.

Якщо вам потрібно оформити туристичну страховку, ви можете зробити це онлайн за 3 хвилини та зі знижкою 10% на послуги компанії. Одразу після оформлення ви отримаєте поліс на вашу електронну скриньку. Ви також можете змінити свої дані у страховці, якщо ваш старий загран було змінено на документ нового зразку. Для цього треба звернутися до найближчого відділення компанії.

Інтерактивна географічна карта допоможе клієнту визначитися не лише з адресою найближчого представництва, а й підкаже, які страхові послуги можна отримати в обраному регіоні.

Ви можете позбавитися нервування із компанією VUSO, адже:

- Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом 7 днів;
- Рівнем сервісу компанії залишаються задоволені 9 з 10 клієнтів;
- Фінансова стабільність компанії гарантує виплату страхового відшкодування;
- Онлайн-страхування істотно спрощує всю процедуру оформлення з доставкою страхового поліса прямо в руки клієнтові;
- Програми лояльності та акції дають можливість клієнту суттєво економити на вартості страховки від VUSO.

Компанія надає послуги високого рівня, тож це перевершує сподівання клієнтів!

Контакти
В даний час в розділі «Контакти», підрозділ «Зв'язатися з нами» працює сервіс консультації зі страхових полісів. Ви також можете звернутися за номером 3579 для консультації з цього приводу. Протягом доби менеджер дасть свою відповідь щодо питань клієнта. Крім цього, клієнт може написати в онлайн-чат або замовити зворотний дзвінок з компанії.

У розділі «Контакти» також є кнопка «Повідомити про страховий випадок» і вказано телефон «Гарячої лінії» 0-800- 503-773. Клієнти VUSO мають можливість в соціальних мережах відстежувати новини страхової компанії або ділитися з послідовниками своїм досвідом співпраці з компанією.


Відгуки
Компанія VUSO піклується про своїх клієнтів та намагається відстежувати рівень задоволення страховою компанією. Розкажіть на нашому сайті, чи оцінили ви переваги цифрових нововведень та модернізації самого сайту?