4 Компанії

Страхування

...

  Страхування


  В цій категорії ви зможете знайти всі страхові компанії різного типу. Ви думаєте змінити свою страхівку на іншу і хочете дізнатися яка була б вигіднішою та надійнішою? Хочете знати, як компанія діє в екстрених ситуаціях та як обслуговує клієнта? В цій категорії ви зможете отримати відповіді на всі ваші запитання. Оберіть потрібен вам тип страхової компанії, потім оберіть компанію про яку хочете дізнатись більше та прочитайте думки людей які вже користувались (користуються) її послугами. Якщо ви вже придбали страховий поліс, поділіться з іншими, що ви думаєте про обслуговування та про можливості цієї компанії.

  Страхування

  Більшість громадян України купує один або два страхових поліси. Страхування необхідно для покриття витрат у разі непередбачених витрат, наприклад проблеми зі здоров'ям, невідкладний ремонт житла або дорожньо-транспортні пригоди. Деякі страхові поліси є обов'язковими. Прикладом такого типу страхування є автострахування, але страховка для подорожей або для житла не обов'язкова. Але завдяки тому що в разі "катастрофи" страхова компанія покриває витрати, багато людей також купують не обов'язкові страхові поліси. Існує багато різних видів страхування. Щоб дати вам більш повне уявлення про них, ми розповімо вам нижче.

  Страхування житла

  Страховий поліс на житло купують для покриття витрат на потенційну шкоду вашій власності. Причиною таких витрат може бути пожежа або стихійне лихо, а також збиток від крадіжок. Прикладом страхування вашого житла може бути страхування внутрішнього оздоблення (покриття стелі, стін, підлог, тощо), рухоме домашнє майно (меблі і предмети інтер'єру) і господарські будівлі та споруди (наприклад, літня кухня, гараж, сарай, альтанка і т . Д.).

  Страхування для фізичних осіб

  Особисті страхові поліси - це страхування життя, страхування юридичних витрат, страхування похорону, студентське страхування, страхування відповідальності, медичне страхування, страхування «все-в-1» і стоматологічне страхування. Кожна форма страхування для конкретної мети.

  Страхування тварин

  Крім страхування для себе, ви також можете взяти страховку для своїх домашніх улюбленців. Найпопулярнішою страховкою для тварин є страхування собак і страхування кішок. Ваша собака потребує дорогих ліків, або ваша кішка потребує операції, такі витрати частково покриваються страхуванням.

  Страхування транспортних засобів

  Коли ви перебуваєте в дорозі, завжди є шанс, що доведеться мати справу з пошкодженням транспорту. Це може бути через вашу власну помилку, через помилку когось іншого або через ситуацію, в якій ви не в змозі щось зробити, наприклад погана дорога. Купуючи страхування автомобіля, ваша страхова компанія покриває велику частину витрат від пошкодження вашого автомобіля або іншого транспортного засобу. Такими прикладами є: страхування автомобіля, страхування від пошкоджень, страхування човнів, страхування мотоциклів, страхування автофургонів, страхування караванів, страхування велосипедів і страхування яхт.

  Страхування подорожей і дозвілля

  Можливо, ви не хочете про це думати, але під час вашої відпустки або вільного часу ви також можете зіткнутися з непередбачуваними ситуаціями які коштуватимуть вам дорого. Купуючи туристичну страховку або страховку для дозвілля, ви можете уникнути великих витрат. Прикладом такого типу страхування є: страхування подорожей, страхування зимових видів спорту і страхування водного спорту.