StubHub

Всі відгуки

StubHub

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo Infobus

Infobus

4 Відгуки

Компанія INFOBUS - багатофункц...

Logo Qatar Airways

Qatar Airways

1 Відгуки

Одна з молодих компанії, &#...

StubHub

Про компанія

StabHub - онлайн компанія, яка займається продажем квитків на різного роду розважальні заходи, по всьому світі. Заснована 2000 року, Еріком Бейкером та Джефом Флюром, головний офіс знаходиться в місті Сан-Франциско, почала приносити прибутки з 2003 року. Це найбільший у світі квитковий ринок, який приносить мільйони доларів прибутку. Для тих, хто хоче купити квиток на певну подію, або ж продати його у зв'язку зі зміною обставин чи по якійсь іншій причині, послуги StabHub можуть бути дуже доречними. За підрахунками ще в 2015 році компанія мала 16 мільйонів відвідувачів та продавала квитки на 10 мільйонів подій.

На офіційному сайті компанії ви можете переглянути список подій, які будуть відбуватися найближчим часом в тому місці, яке ви плануєте відвідати та обрати подію, на яку ви хотіли б потрапити. Або ж ви давно мрієте побувати на футбольному матчі улюбленої команди чи якогось виконавця, тоді потрібно пошукати саме те, що потрібно вам у списку подій, здійснити покупку квитків та з нетерпінням чекати на подію.

Сервіс

Всі заходи на сайті для зручності згруповані в три категорії: спорт, музика й театр.

Серед спортивних подій найбільше квитків є на футбольні поєдинки, тому що це найпопулярніший вид спорту, його грають понад 250 мільйонів чоловіків і жінок по цілому світі, а ще більша кількість є затятими вболівальниками, це пояснює чому такий великий попит на квитки футбольних матчів. В залежності від місця проведення та команди, ціни на квитки різняться, але якщо це масштабний поєдинок, то ближче до його проведення зростатиме ажіотаж та вартість квитків, тому варто придбати їх завчасно. Крім футбольних подій ви можете планувати побувати на змаганнях з баскетболу, велосипедного спорту, волейболу, гімнастики, гандболу, катання на ковзанах, лижних змаганнях, плавання, тенісу, хокею - це далеко не повний перелік можливостей, як провести вільний час для любителів спортивних подій.

В списку популярних музичних подій є концерти, фестивалі та виступи окремих відомих виконавців. Оскільки такі події, частіше походять в теплу пору року, у вас може з'явитися нагода поєднати її з вашою відпусткою та отримати позитивні враження від можливості почути улюблених виконавців. В рубриці “театр” є нагода придбати квитки на оперні, балетні та театральні постановки та бути в курсі найвідоміших подій та прем'єр в цій сфері культурного життя. Також ви можете обрати розважальну програму для дітей або комедійне шоу.

Сервіс

Якщо вам вже приходилось купляти квитки на сайті StabHub, поділіться своїми враженнями. Вони будуть корисними для тих, хто ще думає відвідати якусь подію. За скільки часу напередодні ви придбали свої квитки? Як це вплинуло на їхню вартість? Чи не було у вас якихось труднощів в оплаті чи в тому, щоб їх роздрукувати? Що ви можете порадити тим, хто ще не має досвіду в придбанні квитків таким чином? Які ви побачили недоліки та як можна було б покращити процедуру покупки квитків? Або, можливо, ви мали потребу продати непотрібні вам квитки, чи вдалось вам це зробити? Поділіться, будь ласка, своїм досвідом.