Відгук

  Відгуки Karabas

  Про компанію

  KARABAS.COM - міжнародний білетний оператор, а також онлайн сервіс. Надає спектр послуг з продажу білетів на різні розважальні заходи по всій території України. Ви можете придбати білети: на концерт, театральні та циркові вистави, тренінги та семінари, в також різні шоу, фестивалі, екскурсії та спортивні події. Надаючи свої посередницькі послуги з продажу білетів, по суті KARABAS.COM являється технологічною платформою, або іншими словами посередником, між організаторами заходів чи спеціальними концертними агентствами та покупцем. Автор ідеї, засновник та директор сервісу - вітчизняний ІТ- підприємець Максим Плахтій.

  Сервіс

  Замовити білет із бази KARABAS ви можете з допомогою кількох способів: здійснити замовлення через сайт; зателефонувати в call-центр; просто придбати традиційно в звичайній для всіх спосіб - через кассу; скористатися послугами одного із партнерів, включаючи ПриватБанк, Банк “Михайлович кий” та Ощадбанк. Станом на початок 2016 року, представники сервісу розпочали свою діяльність в 14 найбільших містах України, крім столиці Києва, а саме: Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Одеса, Черкаси, Суми, Вінниця, Миколаїв, Тернопіль, Рівне, Чернігів та Львів. Загальна кількість навчальних класів близько 90, усі вони розташовані у 30 різних містах України. Велику довіру KARABAS викликає у багатьох користувачів, тому що являється партнером великих концертних подій, наприклад Madonna, RHCP, Depeche Mode.

  Свої послуги компанія надає комплексно включаючи: продаж білетів, а також рекламна підтримка та надійна організація контрольно-пропускної системи і сервісу підтримки клієнтів під час проведення заходу. KARABAS.COM - активно продовжує використовувати у своєму способі обслуговування, ІТ - технології. Як саме? Для безперервної роботи сервісу, використовують програмне забезпечення FrontManager:Tickets - спільну створену українську систему, яку розробили ООО “Фронт Менеджер”. Засновником цієї компанії, як і попередньої є Максим Плахтій. Компанія KARABAS активно працює над розробкою інфраструктури електронного білети, створення єдиного білетного поля і автоматизації концертних та театральних площадок. На сьогодні статистика доводить, що кількість загальних поданих білетів в Україні налічують 90% електронних білетів від KARABAS. Свої послуги компанія надавала на концертах таких зірок, Korn, Peter Gabriel, Limp Bizkit, Земфира, Depeche Mode, Cirque du Soleil, і останній концерт групи “Ляпис Трубецкой”. Важлива деталь, на яку варто звернути увагу! Електронні білети від фірми KARABAS, приймаються на усіх автоматизованих театральних та концертних площадках України! Це надає вам можливість, здійснювати купівлю білетів абсолютно на будь який захід.

  Відгук

  Можливо, ви вже користувалися послугами KARABAS, або вам вдалося відвідати концерт, який був організований цією компанією. В такому разі, заохочуємо вас залишити свій відгук про якість та надійність обслуговування, також ви можете згадати, який саме концерт відвідали, якої групи і де замовили свій щасливий білет. Ваше позитивне враження буде впливати на репутацію компанії, і це в свою чергу допоможе KARABAS виправити свої помилки, а також допоможе іншим користувачам, організаторам концертів, масових заходів прийняти правильне рішення та обрати послуги компанії KARABAS. Завчасно дякуємо за ваші зусилля!

  Karabas
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  4
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  6
  Доставка
  rating
  6

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  как Карабас обвел вокруг пальца или 7 раз отмерь

  В декабре 18 года купила билет через Карабас на концерт LP в Одессе ( в апреле 19) в ДС.Зашла на сайт, выбрала хороший билет, оплатила и сижу радуюсь. В феврале позвонила сотрудница этой конторы и сообщила что "сменилась нумерация мест", и мое место теперь с другим номером.Я, доверчевая, закивала "конечно, конечно". Когда пришла на мероприятие, оказалось, что мое место "смотрит" аккурат в торец сцены, в глаза бьют прожектора сбоку и лучше всего видно занавеску (якобы боковую кулису).Я сначал просто не поверила в такое надувательство.Спасибо Карабасу за науку, я сделала выводы.
  P.S. Такой же номер они проделали и с моей подругой.

  : Open Eyes17-04-2019
  Антон22-06-2019

  Перезвоните мне пожалуйста по номеру 8(953)367-35-45 Антон.

  roqpdjqdes25-03-2021

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  4
  rating

  Написати власний відгук ро Karabas

  Ваш відгук

  FAQ