RadissonBlu

Всі відгуки

RadissonBlu

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo City.Travel

City.Travel

0 Відгуки

CITY.TRAVEL™ - компанія, що створил ...

Logo EconomyBookings

EconomyBookings

0 Відгуки

Про компаніюEconomy Bookings.com - це комп...

Logo Booking.com

Booking.com

0 Відгуки

Про компаніюКомпанія, я ...

RadissonBlu

Про компанія

Знаковий, елегантний і вишуканий бренд Radisson Blu створює чудові та оригінальні готелі, які відповідають потребам кожного клієнта. Досвідченим та сучасним гостям подобається їхня неповторна і приваблива атмосфера. А вражаючий передовий дизайн викликає захоплення. Radisson Blu прагне сподобатися кожному клієнту, або як вони говорять гостю, тому пропонують цілий ряд комплексних, інноваційних зручностей та послуг, включаючи безкоштовний швидкісний доступ до Інтернету. Завдяки цьому ви можете перевірити корпоративну пошту, загрузити музику, відео, здійснювати покупки в інтернеті, а також все, що вам потрібно.

Сервіс

Вони зібрали в одне все потрібне завдяки їхній унікальній філософії обслуговування “Я все зможу!”SM і сто відсотковій гарантії якості. Знаковий бренд Radisson Blu вже багато років є справжнім лідером в області міжнародного підприємства, пропонуючи стильне, комплексне обслуговування. Мережа Radisson Blu нараховує близько 400 неповторних готелів (відкритих, а також таких, що готуються до відкриття) в самих популярних куточках світу: в шумних великих містах, коло виїздів з аеропорту і в найкращих містах відпочинку. Ідеальне співвідношення всіх деталей, врахування всіх індивідуальних потреб і незабутня всеосяжна гостинність, роблять відпочинок в їхніх готелях неповторним і комфортним для кожного.

“Yes i can” - єдина можлива позиція в Radisson Blu. Це щось набагато більше, ніж просто кредо. Це кредо бренду, особлива філософія обслуговування, яка відрізняє їх від конкурентів. Справжня гостинність означає, що вони завжди приділяють всю їхню увагу гостям. Тут всі: менеджер готелю, офіціант, працівник стійки реєстрації, швейцар і кожен окремо взятий працівник грає важливу роль в забезпеченні незабутнього відпочинку їхніх гостей.

Radisson Blu гарантує сто відсоткову якість обслуговування. Вони прагнуть задовольняти потреби всіх своїх клієнтів. Якщо клієнти чимось незадоволені, вони мають повідомити про це під свого перебування, і працівники готелю відразу приймуть міри, щоб виправити ситуацію. Якщо ситуація не змінилась, або змінилася не повністю, то в такому випадку оплата клієнтом за проживання здійснюватися не буде. Готельний бренд Radisson Blu завжди проявляє турботу про людей, беручи участь в житті місцевих спільнотах і вносить вклад в охорону навколишнього середовища. Вони забезпечують безпечні і комфортні умови для проживання гостей і дотримуються всіх умов ділової етики.

Radisson Blu завжди дбає про своїх клієнтів, тому для їх комфорту запустили мобільний додаток Radisson Blu One Touch. Цей додаток допоможе вивчити навколишню територію і спланувати свій маршрут. Від місцевих маршрутів для пробіжки і інтерактивних карт до чудових ресторанів, пам'яток, магазинів і іншого. Додаток допоможе вам скористатися всіма благами міста, яке ви плануєте відвідати. Більше інформації про мережу стильних готелів ви зможете дізнатися на їхньому сайті radisson blu.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього обслуговування та сервісу. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Який відсоток ви поставите якості їхнього обслуговування? Можливо ви вже відчули переваги користування додатком Radisson Blu One Touch? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно дякуємо!