Hotels.com

Всі відгуки

Hotels.com

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo HotelsCombined

HotelsCombined

1 Відгуки

Про компаніюHotelsCombined - це інтер&#...

Logo City.Travel

City.Travel

0 Відгуки

CITY.TRAVEL™ - компанія, що створил ...

Logo RadissonBlu

RadissonBlu

0 Відгуки

Про компаніяЗнаковий, е ...

Logo EconomyBookings

EconomyBookings

0 Відгуки

Про компаніюEconomy Bookings.com - це комп...

Hotels.com

Про компанію

Hotels.com - це один з провідних сервісів онлайн-бронювання готелів по цілому світі. Вони пропонують послуги з надання бронювання готелів через власну мережу локалізованих сайтів та інформаційно-довідкових центрів.

Компанія має 85 веб-сайтів на 34 мовах і нараховує більше, ніж 325 тисяч готелів близко в 19 тисяч містах. В їх розпорядження входять готелі, В&В, вілли, а також інші види комерційних приміщень.

Hotels був створений в 1991 році як мережа бронювання (HRN). В 2001 році він став частиною Expedia.Inc і в 2002 році змінив свою назву на сайті. Міжнародній ріст з 2002 року включає в себе запуск веб-сайтів для Північної, Центральної і Південної Америки, Європи, Австралії, Японії, Китаю і Тихоокеанського регіону, Ближнього Сходу і Південної Африки. Веб-сайти для Індонезії і В'єтнаму запущені з 2011 року. Клієнти у всіх країнах можуть забронювати номер онлайн або подзвонити по телефону в один з багатомовних центрів оброблення викликів. Дзвінки безкоштовні.

Сервіс

Компанія завжди думає про своїх клієнтів, про економію їхнього часу та комфорт тому в 2011 році запустили додаток для iPad, а потім і для iPhone i Android. Компанія пропонує своїм клієнтам великий вибір готелів в Інтернеті. Це готелі різного типу: від великих та шикарних готелів до міні-готелів з самообслуговуванням. В користуванні клієнтів один єдиний ресурс, на якому можна дізнатися все про ціни, користь та доступність вільних номерів в готелях.

До того ж, завдяки Hotels ви завжди зможете знайти вільні помешкання в “гарячі” сезони. Головний офіс знаходиться в Техасі, а також має представництва по всій Європі. Компанія не знімає плати за відміну броні. Подібно до інших компаній, які надають сервіс онлайн-бронювання готелів, сайт Hotels.com, неймовірні варіанти бронювання на будь-які дати. Це дозволяє клієнтам скористатися знижками на більшість готелів.

Одна зі знижок полягає в тому, що при бронюванні на кожні 10 ночей в готелях, заброньованих на сайті, клієнти можуть скористатися знижками цін на наступне бронювання. Ще одна знижка, яку пропонує компанія, полягає в тому що, якщо бронювати на сайті 10 ночей, наступну ніч ви отримуєте безкоштовно. Ви самі приймаєте рішення, як назбирати 10 ночей: за один раз чи подорожувати декілька разів. Збирайте доби в близько 300 000 готелів по цілому світі. Вартість вашої знижки дорівнюватиме середній вартості ваших попередніх ночей. Обмежень на спеціальні пропозиції не має. Безкоштовну добу можете використовувати в будь-який момент і будь-якому готелі. Ви можете вибрати будь-який тип помешкання: від апартаментів до міні-готелів. Більше інформації про онлайн-бронювання готелів ви зможете дізнатися на їхньому сайті Hotels.com.

Відгук

А може ви вже скористалися послугами їхнього сервісу та обслуговування. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість обслуговування? Чи вдалося вам вже скористатися знижкою безкоштовної доби? Можливо ви вже відчули переваги користування їхнім додатком? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Наперед вдячні!