Agoda

Всі відгуки

Agoda

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Logo Lingualeo

Lingualeo

0 Відгуки

Про компаніюLingualeo - це популя...

Agoda

Про компанію

Agoda.com - система бронювання готелів в мережі онлайн. Головний офіс знаходиться в Сінгапурі, офіси також знаходяться в Бангкоці, Куала-Лумпурі, Токіо, Сіднеї, Гонконзі, Будапешті, а також в інших містах. Компанія була заснована в кінці 1990-х років на острові Пхукет під назвою Planet Holiday.com. В 2013 році партнером компанії стала Precision Reservations.com, а в 2005 році компанії були об'єднані в Agoda Company Pte.Ltd, яка була зареєстрована в Сінгапурі. Осінню 2007 року Agoda Company Pte.Ltd була придбана Priceline Group.

Agoda надає доступ до більше, ніж 2 мільйонів готелів по цілому світі. Сайт компанії доступний на 38 мовах, включаючи китайську, англійську, французьку, німецьку, іспанську, японську, російську, корейську і тайську. Служба підтримки клієнтів доступна на 17 мовах. Також доступно більше, ніж 5 мільйонів відгуків подорожуючих про відвідувані готелі.

Сервіс

Відмінністю даної системи онлайн-бронювання є оплата повної вартості розміщення при бронюванні на більшість готелів, а також бонусна програма, яка дозволяє обмінювати бали на знижки та безкоштовне обслуговування в готелях.

Переваги бронювання на Agoda:

- гарантія найдешевшої ціни: якщо ви знайдете дешевшу ціну, ніж у них, вони повертають різницю;

- ніяких рахунків за бронювання назавжди, а також резервування без наявності кредитної картки та безкоштовна ануляція для багатьох номерів.

З Agoda можна також заробляти. Як саме? Ви можете на сайті виставляти своє житло в оренду для подорожуючих. Без сплати за реєстрацію, без плати за членство, без відрахувань з вартості житла ви можете розмістити своє оголошення.

Переваги розміщення оголошення на Agoda:

компанія отримує мільйони бронювань в місяць від подорожуючих з усього світу, і всі вони шукають унікальні варіанти для бронювання;

служба підтримки користувачів 24/7 завжди до послуг їхніх гостей.

Для того, щоб розмістити своє оголошення на сайті потрібно: створити акаунт на сайті, зайти на нього. Потім потрібно завантажити інформацію про житло, яке ви будете здавати в оренду, а також фотографії. В налаштуваннях налаштувати ціни та доступні дати. А потім просто дивитися, як ваше житло отримує аудиторію у вигляді мільйонних подорожуючих.

PointsMAX - це новий спосіб отримати привілеї при бронюванні на сайті. Все дуже просто: вибираєте вашу улюблену програму лояльності, і ви будете отримувати бонуси при кожному бронюванню.

Agoda завжди думає про своїх клієнтів, про комфорт та щоб зекономити їхній час, тому запустили мобільний додаток. Додаток дуже простий у використанні та має дуже багато позитивних відгуків. Більше інформації про сервіс бронювання готелів в системі онлайн ви зможете дізнатися на їхньому сайті agoda.com.

Сервіс

А може ви вже скористалися послугами їхнього сервісу. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка його якість? А можливо ви здавали житло на їхньому сайті? Чи будете ви ще виставляти житло на сайті? Чи порадите такий заробіток своїм друзям? Можливо ви вже відчули переваги користування додатком Agoda? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно дякуємо!