Відгук

  Відгуки HotelsCombined

  Про компанію

  HotelsCombined - це інтернет-система для пошуку найкращих готельних пропозицій від провідних туристичних сайтів, а також порівняння цін на в проживання в готелях в конкретному місці. Компанія заснована в 2005 році в Сіднеї. Засновники Юрій Шар, Михаїл Дубінскі, Брендон МакКуїн.

  Спочатку свого існування сайт не приносив прибутків, але дуже скоро він набув популярності і на даний момент є доступним на більш ніж 40 мовами та має офіси в Сеулі, Пекіні, Лондоні, Дубаї і Сан-Паулу. Щороку компанія допомагає знайти і забронювати готельні номери більш ніж 400 мільйонам користувачів. За час свого існування HotelsCombined завоював чимало престижних нагород, але найбільшою серед них є визнання і попит на його послуги.

  Завдяки тому, що HotelsCombined співпрацює з величезною кількістю туристичних агентств і готелів, користувачі можуть швидко знаходити і бронювати номери. Сервіс зацікавлений в якості запропонованих послуг, бо від цього залежить його прибуток, тому з особливою увагою ведеться контроль того, які компанії будуть надавати свої послуги через HotelsCombined. Це є гарантією того, що швидше за все ви оберете готель, яким залишитесь задоволені.

  Сервіс

  Крім опису, який надає готель про свої переваги, користувач може ознайомитися з оцінкою відвідувачів по таких категоріях як розташування, чистота, харчування, зручності та устаткування, номери та сервіс. Можна дізнатися статистику хто найчастіше зупиняється в готелі: пари, групи, самостійні мандрівники, сім'ї з дітьми чи ті хто подорожує в справах, пов'язаних з бізнесом.

  Завдяки технології та популярності сайту клієнти можуть знайти саме ту пропозицію, яка найбільше їм підійде, не виходячи з дому, і при тому бути задоволеним від свого вибору, навіть якщо обрали готель в найвіддаленішому куточку світу. Завдяки відгукам, оцінкам та фотографіям можна зрозуміти який готель найкраще обрати за найвигіднішою ціною. На сайті міститься інформація про загальну кількість готелів в місцевості, їхня відстань до центру найближчого населеного пункту, ціна за проживання і фотографії, де видно облаштування житлових кімнат та краєвидів, що відкриваються з вікон готелю. Така інформація допоможе уявити якнайповніше картину про якість обслуговування та умови в певному готелі. На головній сторінці сайту міститься перелік популярних напрямків для подорожі. Якщо обрати певне місто, з інформації на сайті можна дізнатися які визначні місця і пам'ятки ви можете відвідати, перебуваючи там і, звичайно, готель чи хостел відповідно до ваших смаків та фінансових можливостей. Після того як ви обрали те, що вам найбільше сподобалось, можна забронювати номер.

  Сайт HotelsCombined є корисним для нових готелів, бо дає можливість безпосередньо пропонувати свої послуги, знаходити гостей, завойовувати позитивні відгуки та ставати конкурентоспроможними на ринку готельного бізнесу.

  ВІдгук

  Якщо вам доводилося користуватися послугами сайту HotelsCombined, напишіть, будь-ласка, свій відгук. Чи ви були задоволені своїм вибором? Чи об’єктивно були описані готельні номери, чи ви погоджуєтесь з оцінками попередніх гостей? Чи влаштовувала вас ціна за послуги? Якщо при наступній подорожі чи відрядженні виникне потреба забронювати житло, то чи скористайтеся послугами HotelsCombined знову? Чи порекомендуєте даний сервіс своїм друзям?

  HotelsCombined
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Чудово!

  Я дуже рада, що нарешті знайшла сайт, на якому можу забронювати номер в готелі за приємною ціною. Це чудовй сервіс, який пропонує величезний вибір готелів по всьому світу.

  : Євгенія30-10-2018
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  10
  rating

  Написати власний відгук про HotelsCombined

  Ваш відгук

  FAQ