Qatar Airways

Всі відгуки

Qatar Airways

0% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Spotlight: What are our customers saying?

Y
Yevhen
На стійці регістрації на рейс на прохання вийти в вбиральню яка знаходилась напроти зала очікування прийшлось чекати 10 хвилин так і не вийшовши. Персонал на питання що мені потрібна 1-2 хвилини що...Читати далі

Всі відгуки (1)

 • No reviews yet!

  Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

 • Замовленя

  Сервіс

  Ціна

  Доставка

  Куплю тут ще раз
  Загальне

  Сервіс в аеропорту

  На стійці регістрації на рейс на прохання вийти в вбиральню яка знаходилась напроти зала очікування прийшлось чекати 10 хвилин так і не вийшовши. Персонал на питання що мені потрібна 1-2 хвилини щоб туди сходити почав хамські себе поводити. Рівень сервісу не відповідає заявленому рівню компанії.


Інші також шукали

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo AirArabia

AirArabia

0 Відгуки

Про компаніюКожен з нас ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

Logo Intui.travel

Intui.travel

0 Відгуки

Трансфер – це популярни ...

Qatar Airways

Одна з молодих компанії, що здійснює польоти по всьому світі – це Qatar Airways. Цю глобальну авіакомпанію обирають пасажири з усіх 6 континентів, адже Qatar Airways – це авіаперевізник, що невпинно зростає. Компанія здійснює перельоти більш ніж за 150 напрямками, при цьому використовує новітні літаки повітряного флоту, а в салоні панує неперевершене обслуговування.

Наразі кількість людей, що обирає авіа перельоти серед інших видів пересування, найбільша за всі часи. Населення подорожує на короткі, середні та далекі дистанції, адже сьогодні майже не залишилося місця, куди неможна було б дістатися літаком.

Компанії Qatar Airways близько 20 років (її було засновано в 1997 році). За цей час авіаперевізник отримав безліч нагород та позитивних відгуків. Зараз Qatar Airways – це почесний член «п'ятизіркових» компаній, а також компанію було чотири рази відзначено званням «Кращої авіакомпанії в світі».

Сервіс
Дістатися таких вершин компанії Qatar Airways допоміг комплексний підхід. Під час надання транспортних послуг, перевізних враховує кожний аспект, що впливає на комфорт пасажирів. Велике значення сервісу, котрому приділяється особлива увага, дозволяє пасажирам відчувати себе затишно. Через те, що люди подорожують дедалі частіше та на довші відстані, відчуття, що викликані перебуванням на борту літака, стають основою для досвіду від самої подорожі. Тож персонал Qatar Airways робить все можливе, аби ваша мандрівка починалася та закінчувалася на позитивній ноті. Для цього компанія влаштовує акційні пропозиції та пропонує різноманітні програми, щоб покращити ваше перебування в повітрі.

1. Програма Oryx Kids Club розрахована на дітей-пасажирів. Для того, щоб зробити подорож комфортною та цікавою, Qatar Airways додали ігрову зону в своєму Міжнародному Аеропорту Хамад, додала навчальні програми до переліку в мультимедійній системі на борту літака, а також розробила особливе меню для дітей. Зареєстровані у цій програмі, діти можуть отримувати бонусні милі та бали, щоб ви могли обрати особливий рівень обслуговування для вашої дитини.
2. Ви можете долучитися до бонусної програми, що допоможе накопичувати милі. Ви отримаєте 2 тисячі балів одразу після першого бронювання та отримуватимете по 500 балів кожного разу, коли бронюватимете квитки надалі.
3. Ви можете оформити бронювання в готелі завдяки спеціальному партнерству Qatar Airways.
4. Замовляйте трасфер із особистим водієм, аби дістатися з аеропорту до місця призначення з комфортом.
5. Ви також можете орендувати авто, аби відчути себе вільним під час подорожі, та самостійно вирушити на пошуки пригод. Усі ці переваги доступні на сайті Qatar Airways та в додатках, які було розроблено для смартфонів на базі Android та iOS.

Контакти
Компанія Qatar Airways є міжнародною, тож офіс представників в Україні розташовано в Києві за адресою вулиця Старонаводницька, 13Б (Бізнес Центр "Царський", офіс 26). Ви можете зателефонувати та уточнити питання щодо бронювання квитків за номером +380893240494. Зв’язатися з консультантами питань про Privilege Club можна за телефоном +380893240492.

Якщо вам потрібно з’єднатися з загальноєвропейським центром, телефонуйте за номером +38 089 3240491. До глобального контакт-центру, розташованого в місті Доха, Катар, можна подзвонити за номером +974 4023 0000.


Відгуки
Якщо ви користувалися послугами компанії Qatar Airways, розкажіть про це на нашому сайті. Чи комфортним був політ? Чи достатньо привітними та кваліфікованими були робітники? Розкажіть про переваги та недоліки авіаперевізника, щоб наші читачі дізналися реальну думку користувачів!