AirArabia

Всі відгуки

AirArabia

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Holidayme

Holidayme

0 Відгуки

Про компнаіюКомпанія, я ...

Logo Hotellook

Hotellook

0 Відгуки

Пошук житла – це надзвич...

Logo Intui.travel

Intui.travel

0 Відгуки

Трансфер – це популярни ...

Logo BookVIP

BookVIP

0 Відгуки

Про компаніюBookvip.com - є великиl...

AirArabia

Про компанію

Кожен з нас любить подорожувати. Коли вибираєш де провести свій довгоочікувану відпустку або провести медовий місяць, одним з найбільш важливих пошуків, є пошук авіакомпанії, яка вас комфортно доставить туди, куди вам потрібно за оптимальну ціну. Такою авіакомпанією є Air Arabia. Дана компанія є однією з найбільш бюджетних авіакомпаній. ЇЇ головний офіс знаходиться у Міжнародному аеропорті Шарджі, що в Об’єднаних Арабських Еміратах. Air Arabia - це одна з перших бюджетних авіакомпаній на Близькому Сході. Вона здійснює безліч рейсів у 67 напрямках. Це і Близький Схід, і Північна Африка, і Індія, і Центральна Азія, а також Європа. А з 2009 року здійснює перельоти і в Україну. Першим напрямом був Київ, потім були відкриті рейси в Донецьк, Харків, а також в Одесу.

Хоча авіакомпанія Air Arabia представлена як бюджетна авіакомпанія, але модель її бізнесу більше нагадує категорію гібридних авіакомпаній. За переліт з даною компанією ви заплатите стільки ж, скільки переліт коштує в класичних авіакомпаніях. До того ж, тут ще стягують плату за багаж та їжу. Але тільки тут перевізник дозволяє бронювати квитки із стикуванням на єдиному бланку, що не є характерним для авіакомпаній бюджетного рівня.

Штаб-квартира Air Arabia розташована в аеропорті Шарджі, що за 15 хв від центральної частини Дубая.

Якщо брати статистику на лютий 2016 року, середній вік літаків даної авіакомпанії становив 3,2 роки. Всі вони мають однокласну компоновку на 162 або 168 крісел економ-класу. В їх асортименті є лише один літальний апарат - Airbus A320.

Його по праву можна назвати найкращим у світі комерційним реактивним літаком, котрий визнаний як еталон для однолітніх літаків. На даний момент в їхньому флоті є 51 новий літак Airbus A320. Всі дизайни салону кабіни оснащені комфортними сидіннями світового класу, пропонуючи своїм клієнтам одне з найбільш просторих шаф сидінь із салону з економікою в 32 дюйми. Air Arabia співпрацює з чотирма основними вузлами, а саме: Міжнародний аеропорт Шарджі в Шарджі (ОАЕ), Міжнародний аеропорт Рас-Аль-Хайма (ОАЕ), Міжнародний аеропорт Мохаммеда V в Касабланці (Марокко) та Міжнародний аеропорт Борг-аль-Араб в Олександрії (Єгипет). Завдяки цьому ви можете літати з даною авіакомпанію в мальовничі та захоплюючі місця.

Air Arabia завжди думає про своїх клієнтів та бажає, щоб від подорожі ви отримували тільки найкращі враження. З цією метою була створена програма лояльності Airewards, щоб пасажири змогли скористатись перевагами і вигодами від подорожей з компанією. В основі створення програми принцип - “заробляй і получай”, а також дуже проста в користуванні. Для даної авіакомпанії є дуже важливий сервіс обслуговування клієнтів. Тому вони запустили безкоштовний додаток Air Arabia. Завантажуючи даний додаток, ви можете насолоджуватися найкращими пропозиціями компанії, де б ви не знаходилися. Також тут можна слідкувати за цінами, першими дізнаватися про ексклюзивні пропозиції, а також найкращі ціни. Більше інформації про дану авіакомпанію ви зможете дізнатися на їхньому сайті airarabia.com/ru.


А може ви вже скористалися послугами їхньої компанії. Тоді розкажіть будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість сервісу та перевезень? Можливо ви вже відчули переваги користування додатком Air Arabia? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Наперед вдячні