MTA

Всі відгуки

MTA

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

MTA

Про компанію

mTa - два ключових слова технології та довіра. Клієнти компанії зазвичай сім'ї. В сім'ї головне, щоб усім всього вистачало, щоб усі були задоволені та щасливі! Головна мета компанії бути зосередженим технологічності та надійності виробництва. Менеджери mTa співпрацюють з постачальниками найфункціональніших та найякісніших гаджети та аксесуарів. до того ж представника компанії надають гарантію навіть на дрібні товари наприклад такі як, чохол до смартфона. Колектив mTa надихається ідеєю супер сервісу.

В компанії використовують особливий підхід до кожного клієнта, найперше цінують звичайно просте людське спілкування, послідовно та відповідально будують довіру, між клієнтом та продавцем. клієнти які неодноразово використовують послуги фірми, найкраще підтвердження правильності обраних пріоритетів. Важливу роль також відіграють ціни на товар, куди без них!

Сервіс

Такій досить невеликій фірмі постійно доводиться конкурувати з сучасними монстрами українського та міжнародного ринку. У магазині розуміють, що вартість товарів невід'ємна частина конкурентної боротьби, тому з дня на день надаються найкращий ціни для своїх покупців. Неможливо не згадати про дисконтну програму mTa, яка надає можливість запропонувати постійним покупцям додаткові привілеї та віддячити за вашу лояльність. Від представників магазину неможливо не чекати підтримки. Обираючи їх ви будете впевнені щирі турботі та допомозі на кожному кроці. Привітні дівчата та хлопці менеджера mTa цінують довіру та людяність.

Право та обов'язок кожного менеджера надати швидку та вичерпну відповідь на будь-яке питання, яке вас хвилює та забезпечити стовідсоткову результативну допомогу. Як на рахунок фактів про mTa? це група компаній яка продає та обслуговує цифрову техніку та аксесуари до неї. Вона складається з близько 16 магазинів розміщених в різних містах України, зокрема в місті Києві у Львові та Чернівцях.

Також неможливо не згадати про україномовний інтернет-магазин mTa.ua та мереж у сервісних центрів. Свої послуги магазин надає як роздрібним так і корпоративним клієнтам. Кількість клієнтів складає близько трьохсот тисяч. станом на 2 лютого 2018 року. Кількість відвідувачів, що зробили покупку техніки і аксесуарів та послуг налаштування чи ремонт перевищує 200 тисяч.

Асортимент магазину 25000 товарів. До речі це перший виключно україномовний інтернет-магазин. Щорічно компанії випадає нагода створювати та підтримувати соціальні проекти: збір батарейок, волонтерський рух. Згідно звіту деяких статистичних даних індекс задоволеності клієнтів 96 з максимальних 100%.

Можливо вам буде цікаво дізнатися інформацію на рахунок доставки товару?

Доставка яку здійснюють по території міста Київ. Замовлення прийняті до 12: 00 доставляється в той самий день, при наявності товару на складі в місті Київ. Замовлення які були прийняті після 12: 00 доставляються на наступний день. Усі замовлення приймаються кожного дня, крім неділі. Звісно ви самостійно можете забрати замовлення в магазині. Самовивіз з магазину безкоштовний! Доставка на відділення Нової Пошти коштує 35 грн, доставка на відділення Укрпошти здійснюється безкоштовно. замовлення від 1500 грн доставляються на відділення Нової пошти безкоштовно. В екстрених випадках ви можете скористатися послугою експрес доставки день в день за одну-дві години - 100 грн. Як здійснюється доставка в обласних центрів України? Ваше замовлення прийде в термін протягом одного або трьох робочих днів. точну дату отримання вашого замовлення, ви можете уточнити у менеджерів, коли будете робити замовлення. Вартість доставки на відділення Нової або Укрпошти безкоштовно. замовлення від 2000 грн доставляються безкоштовно. Вартість товару кур'єрською доставкою коштує 50 грн до дверей.


Відгук

Можливо у вас вже виникала потреба в користуванні послугами магазину. Якщо це справді так, ви можете залишити свої враження у вигляді коментаря. Будемо вдячні за докладені зусилля з вашого боку!