ITMag

Всі відгуки

ITMag

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

Logo Cafago

Cafago

0 Відгуки

Про компаніюCAFAGO - це інтерн...

ITMag

Про компанію

ITMag - інтернет - магазин мобільних пристроїв та аксесуарів до них. Серед асортименту товарів покупець знайде смартфони, планшети, ноутбуки, GPS- навігатори, а також широкий вибір чохлів, захисних плівок, зарядний пристроїв, перехідників та кабелів.

До товарів певного виробника міститься короткий опис переваг цієї фірми, це може допомогти покупців визначитися з маркою та моделлю пристрою, який він хоче купити. При потребі можна звернутися до працівників служби підтримки клієнтів та запитати, що вас цікавить. В інтернет - магазині ITMag ви можете придбати мобільну електроніку таких брендів: Samsung, LG, Nokia, Huawei, OnePlus, Xiaomi, Sony, ZOPO, iNEW, ELARI, Google, ASUS, Acer, DELL, MSI, HP, Lenovo, Alienware, Microsoft, Nook та інші.

Сервіс

Переважно ITMag здійснює продаж через інтернет, пересилаючи покупки за допомогою служби доставки. В містах Києві та Одесі знаходяться роздрібні магазини. Компанія зацікавлена в наявності в продажі технічних новинок, тому можливо саме на цьому сайті ви знайдете щось рідкісне, чого ще немає в інших магазинах. Компанія веде строгий контроль за якістю продукції, адже від цього залежить її репутація на ринку. Водночас намагається пропонувати товари за прийнятною ціною, тому покупці обирають саме її серед багатьох подібних. Крім того в магазині ITMag часто проводяться акції та знижки, що дає змогу придбати потрібну річ і при цьому заощадити кошти.

Працівники магазину можуть допомогти завантажити при потребі програми на ваш пристрій, в залежності від ваших побажань та потреб. Якщо ви придбали пристрій, то відразу можете подумати, щоб купити аксесуари до нього. Серед товарів ви знайдете широкий вибір гаджетів. Це пристрої з дистанційним управлінням, екшн - камери, окуляри для віртуальної реальності, розумні годинники, селфі - палки, гіроборди та електротранспорт. Власники автомобілів можуть придбати відеореєстратори та навігатори.

Час від часу на головній сторінці сайту ITMag з’являються цікаві статті про новинки в світі мобільних технологій, вони можуть бути корисними для тих, хто хоче бути в курсі останніх винаходів та першим спробувати їхні переваги. Статті містять описи можливостей та функцій й характеристики пристроїв, які лише поступили в продаж.

На товари придбанні в інтернет - магазині фірми ITMag діє гарантія від 1 до 36 місяців, це залежить від виду товару, умов виробника, а також ціни. При покупці деяких товарів клієнт сам може обрати термін гарантії, при цьому слід врахувати, що довший термін гарантії підніме ціну на товар. Якщо ви придбали товар, а він виявився бракований, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів та узгодити яким чином ви можете обміняти його. В жодному випадку не старайтеся самостійно ремонтувати його!

Відгук

Якщо ви вже мали нагоду робити покупки магазині фірми ITMag, поділіться, будь ласка, своїми враженнями. Як ви думаєте чи достатньо широкий вибір пристроїв пропонується? Що ви думаєте про якість товарів? Чи достатньо привабливі ціни в порівнянні з іншими магазинами? Чи виникала у вас потреба скористатися гарантією? Чи не було з цим труднощів? Чи було таке, що при виборі покупки ви зверталися за порадою до працівників ITMag? Чи вони були уважні, доброзичливі та компетентно відповіли на ваші запитання? Якщо знову виникне потреба, чи скористаєтесь послугами компанії ITMag?