megazip

Всі відгуки

megazip

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

megazip

Про компанію

Megazip - це зручний та надійний Інтернет-магазин для замовлень оригінальних запчастин та аксесуарів для автомобілів різних марок (включаючи Honda, Mitsubishi, Toyota, та інших). Представники Megazip створили компанію і почали працювати в 2006 році. З моменту створення підприємство набуло десятки тисяч задоволених клієнтів по всьому світу, а також здобуло стабільну репутацію серед різних типів транспортних клубів.

На сьогоднішній день магазин має каталог із запчастинами, кількість яких перевищує десять мільйонів. Але величезний вибір - це не єдина перевага, як стверджують працівники Megazip. Компанія приваблює покупців також наявністю ходових та рідких деталей, зручністю каталогу із чітким розподіленням всіх товарів за категоріями, що покращує та пришвидшує пошук необхідних деталей для будь-якої техніки. Також Megazip може по праву похвалитися комфортними цінами, можливістю розрахуватися готівкою або будь-яким електронним способом. Вся продукція пакується дуже якісно і доставляється в різні міста якомога швидше.

Сервіс

На всю продукцію Megazip надає офіційну гарантію від виробника. Працівники магазину попіклувалися про те, щоби купити запчастини онлайн в Megazip було якомога простіше і зручніше. Як це зробити: Вибір. Обрати запчастину легко завдяки вбудованому каталогу з ілюстраціями або пошукати через номер деталі, двигуна або кузова. Замовлення. Сформувати замовлення можна поклавши все необхідне в “Корзину” на сайті, натиснувши кнопку “Замовити”. Після цього ви буде запропоновано обрати спосіб оплати і доставки. Це сформує вазу замовлення. Оплата.

Оплатити замовлення Megazip пропонує за допомогою банківського або поштового переводу, карточки або через декілька різних видів електронних гаманців. Доставка. Як тільки замовлення буде оплачене, представники Megazip максимально швидко оформлюють замовлення і передають його транспортній компанії, яку обирає клієнт при оформленні замовлення. Доставка відбулося з Японії по всьому світові фактично до дверей замовника. Всі деталі можна уточнити за телефоном: +38 800 100 09 31. На офіційному сайті клієнти Megazip знайдуть запчастини для таких видів транспорту як:

- Мото-, квадро-, гідроцикли.

- Човнові мотори.

- Генератори.

- Автомобілі.

- Снігоходи.

- Стаціонарні двигуни.

Для клієнтів Megazip доступна продукція фірм Suzuki, Yamaha, Arctic Cat, Honda, Kawasaki, Bombardier, Mitsubishi, Tohatsu, Toyota, Polaris та інших. Для статистики: більше 63 відсотків покупців оформлюють замовлення в перший день візиту сайту Представники MegaZip перелічили переваги для своїх клієнтів: Поступки за принципом “Клієнт завжди правий”.

Цілодобова підтримка. Доступний і простий сайт. Купа способів оплати. Доставка усюди. Регулярні акції та знижки. Переваги для потенційних партнерів: Висока конверсія сайта. Своєчасні виплати та перевірки. Врахування побажань. Оновлення рекламних матеріалів. Висока ставка в секторі запчастин. Покупки в магазині із гарантованим кешбеком (в середньому нараховується за 45 діб: 2% за покупку нового користувача та 0.25% за покупку постійного клієнта).

Відгук

Чи траплялося вам бути клієнтом цього закладу? Чи гарно із вами поводилися? Чи влаштували ціни та спілкування працівників MegaZip? Якщо ви маєте будь-яку інформацію, яка може виявитися корисною для тих, хто ще не мав такого досвіду - будь ласка, залиште розширений відгук про якість послуг цієї компанії. Не оминайте нічого з вашого особистого досвіду.