Banggood

Всі відгуки

Banggood

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Agro-market

Agro-market

1 Відгуки

Про компаніюОнлайн-супk...

Logo Фокстрот

Фокстрот

1 Відгуки

«Фокстрот. Техніка для д...

Logo MOYO

MOYO

1 Відгуки

«MoYo» - українська мережа оl...

Logo Zaful

Zaful

1 Відгуки

Про компаніюZAFUL - інтернет - &#...

Banggood

Про компанію

Магазин Banggood.com - один з багатьох китайських магазинів з величезним асортиментом товарів на всі випадки життя. Тут можна знайти велику кількість товарів починаючи від останніх новинок, сучасних розробок китайських виробників, інноваторів в області електроніки, починаючи від дороговартісних сучасних смартфонів або планшетів, закінчуючи біжутерією за кілька центів. У магазині представлена ​​і інші види товарів одяг і аксесуари, товари для дому, та активного відпочинку і спорту, іграшки та авто-мото деталі. Особливо варто відзначити досить великий і широкий асортимент радіокерованих іграшок. Крім цього на сайті є окремий розділ товарів - товари для дорослих.

Початок заснування магазину відбувся в 2004 році. Головний офіс магазину знаходиться в Гуанчжоу. Banggood.com має кілька складів в Китаї та в США, а також у Великобританії. Відмінною особливістю даного магазину можна назвати відсутність будь-яких мінімальних розмірів замовлення, використання в якості інструменту продати за товар, платіжну систему PayPal, завдяки такій гарній організації роботи, магазин надає можливість безкоштовної доставки по всьому світу.

Сервіс

Вся команда працівників Banggood прагне надати вам, недорогі і якісні продукти, а також професійне обслуговування клієнтів.

Девіз магазину- «Найкращий товар за долар», усі працівники активно слідують йому, стежачи за тим, щоб в магазині були постійно лише ексклюзивні пропозиції та спеціальні акції тільки для вас.

Асортимент продукції магазину складає більше 200 000 найменувань товарів різних категорій, таких як аксесуари Apple, смартфони, електроніка, радіокеровані іграшки, світлодіодні ліхтарі, одяг, косметичні товари, ювелірні вироби, годинники та багато іншого.

Кожен продукт був ретельно відібраний, щоб запропонувати кращу якість за низькою ціною. Команда Banggood.com завжди прагне надати своїм клієнтам широкий вибір найактуальніших і найновітніших товарів. Країна виробник, як ви вже зрозуміли - Китай. Оплатити товар ви можете різними банківськими картками, а також через гостьовий аккаунт PayPal.

Доставка будь яких товарів здійснюється безкоштовно! Для замовлень понад $ 25 надається трек-номер. Так само можлива доставка EMS. Терміни доставки звичайною поштою - 4-5 тижнів, поштою EMS - 10-15 днів. Для зручності ви можете скористатися послугою, дроблення замовлення на кілька посилок. Магазин, також надає можливість скористатися вам різними: знижками, кодами та бонусними балами. Замовлення приймаються цілодобово. Під час китайських свят замовлення так само приймаються, але відвантаження проводиться тільки після їх закінчення.

- Широкий асортимент товарів;

- Якісний товар, за доступними цінами;

- Професійне обслуговування клієнтів;

- Безкоштовна доставка більшості товарів;

- Відсутність мінімальної суми замовлення.

Відгук

Якщо, вам вже вдалося раніше скористатися послугами магазину і ви вже придбали, якусь річ. Розкажіть про це іншим. Ваша розповідь по слугує своєрідним досвідом для інших. В полі для коментаря ви можете згадати, що саме ви придбали, а також те, що вам найбільше сподобалось в обслуговуванні або можливо те, що ви би хотіли випрвити.Напишіть, також про свої переваги користування цим магазином, якщо можливо ви не погоджуєтесь з вищезгаданими, тоді напишіть свій варіант... Ваша думка, буде дуже цінною для інших!