Alibaba

Всі відгуки

Alibaba

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Agro-market

Agro-market

1 Відгуки

Про компаніюОнлайн-супk...

Logo Фокстрот

Фокстрот

1 Відгуки

«Фокстрот. Техніка для д...

Logo MOYO

MOYO

1 Відгуки

«MoYo» - українська мережа оl...

Logo Zaful

Zaful

1 Відгуки

Про компаніюZAFUL - інтернет - &#...

Alibaba

Про компанію

Alibaba Group - група компаній, що займаються бізнесом в Інтернеті. Alibaba Group знаходиться у приватній власності й базується в Китаї, в місті Ханчжоу. Основними видами діяльності є торгові операції між компаніями, роздрібна онлайн-торгівля. У 2012 обсяг торгів, які продає компанія перевершив собі вартість у розмірі 150$ млрд. Компанія діє, перш за все, у Китайській Народній Республіці, і оцінюється ринкова вартість цілої компанії Alibaba становить $231 млрд доларів.

Сервіс

У серпні 2005 року була досягнута домовленість відомої на весь світ компанії Yahoo! з Alibaba Group про тісну співпрацю. Компанія Yahoo! викупила 43% акцій компанії. Група володіє власною електронною платіжною системою Alipay, вона так само використовується для розрахунків і в дочірній структурі — Taobao.com, програмним забезпеченням для управління підприємством, а також відсортованими за регіонами і галузями базами даних товарів і підприємств. Компанія була заснована Джеком Ма, бідним учителем англійської мови в 1999 році у власній квартирі разом зі 17-ма компаньйонами в місті Ханчжоу, де був зареєстрований інтернет-сайт Alibaba.com. Назва походить від імені персонажа зі збірки Тисяча й одна ніч через універсальну привабливість. Із самого початку Alibaba розглядався як майданчик для торгів дрібних і середніх підприємств, а також мережа онлайн продажів.

У листопаді 2007 ріку вона була представлена в Гонконзі. Станом на 31 березня 2011 року кількість зареєстрованих користувачів складала понад 65 мільйонів з 240 країн і регіонів. 18 вересня 2012 року Alibaba Group закінчила зворотний викуп 20% власних акцій, які перебували у власності Yahoo! Відповідно до звітів китайської компанії iResearch, це найбільша онлайнова компанія в Китаї в 2006році, якщо ґрунтуватися на кількості зареєстрованих користувачів і частці ринку в Китаї за прибутком. На даний момент Alibaba.com пропонує вам сотні мільйонів продуктів в більш ніж 40 різних основних категоріях, включаючи побутову електроніку, обладнання та одяг. Покупці цих продуктів знаходяться в більш ніж 190 країнах і регіонах і кожен день обмінюються сотнями тисяч повідомлень з постачальниками на платформі.

Відгук

Якщо ви мали нагоду замовляти товари на Alibaba.com, напишіть свій відгук, він буде корисний для тих, хто хоче зробити покупку в цьому онлайн - гіпермаркеті. Ви замовляєте товари для себе чи маєте бізнес? Що ви думаєте про якість представлених товарів та їхній асортимент? Вони такі як зображені на сайті, чи є відмінності? Чи допомогли вам при виборі покупки відгуки інших користувачів? Чи ціна на товар наскільки нижча, що варто замовляти на цьому сайті? Як довго посилка з Китаю йшла до вас? Чи все було надійно упаковано? Чи прийшло без браку та пошкоджень? Як ви отримали посилку, в себе вдома чи в поштовому відділенні? Чи при потребі будете знову робити покупки на Alibaba.com? Чи рекомендуєте його іншим користувачам? Думаємо запитань і справді багато проте, такий ретельний підхід буде позитивно впливати на роботу сервісу і якісний обмін враженнями, між користувачами. Дякуємо, за докладені зусилля з вашого боку!