Light in the Box

Всі відгуки

Light in the Box

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo Rozetka

Rozetka

0 Відгуки

Інтернет-мага...

Logo Berni

Berni

0 Відгуки

Для гармонійного розвиm...

Logo Bigl.ua

Bigl.ua

0 Відгуки

Bigl.ua – це площадка для торгі&#...

Light in the Box

В даний час багато хто з нас перейшов на покупки в інтернет-магазини, адже з кожним роком вони стають все більш популярними. Якщо ви завзятий покупець, то ви розумієте, що покупка товарів за низькою або акційною ціною - це завжди дуже приємно. Купити бажану річ, та ще й заощадивши чималу суму ви можете в інтернет-магазині LightInTheBox.

Нова для вас назва? Бажаєте дізнатися докладніше? Давайте розбиратися разом! Багатообіцяючий роздрібний торговець LightInTheBox пропонує неймовірні знижки на всі види представлених на їхньому сайті товарів, будь то одяг або електроніка. Багато покупців вважають LightInTheBox універсальним магазином - через його широкий асортимент товарів. В інтернет-магазині LightInTheBox ви знайдете більшість речей, які вам потрібні. Тепер вам не потрібно відвідувати кілька інтернет-магазинів, і це дуже зручно!

Про інтернет-магазин LightInTheBox

LightInTheBox - це величезна міжнародна роздрібна інтернет-компанія, що доставляє товари безпосередньо покупцям у більш ніж 200 країнах світу. Датою заснування компанії LightInTheBox є 2007 рік. Головний офіс LightInTheBox розташований у Пекіні. Завдяки своїм привабливим цінам, LightInTheBox з кожним роком приваблює дедалі більше покупців.

Офіційний сайт інтернет-магазину перекладено багатьма мовами та пропонує своїм клієнтам зручний спосіб здійснювати покупки широкого асортименту товарів для вашого життя в категоріях одягу та інших товарів загального призначення. Завдяки інноваційній бізнес-моделі LightInTheBox, широке коло покупців може індивідуально підбирати товари. Компанія забезпечує оптимальний маркетинг, мерчандайзинг та швидку обробку замовлень.

Асортимент товарів LightInTheBox

На головній сторінці офіційного сайту LightInTheBox представлені всі розділи товарів: жіночий та чоловічий одяг, весілля та свята, взуття та сумки, діти, біжутерія та годинники, будинок та сад, освітлення, спорт та туризм, іграшки та хобі, краса та товари для волосся, телефони та аксесуари, побутова техніка та авто електроніка. Якщо ви шукаєте конкретний товар, то на головній сторінці сайту LightInTheBox є пошуковий рядок, який допоможе знайти потрібну категорію та товар. За відгуками покупців онлайн-магазину LightInTheBox можна дійти висновку, що широкий вибір товарів задовольняє всіх покупців. Також цей магазин буде цікавий не тільки роздрібним покупцям, а й оптовим покупцям, адже ціна на товар варіюється від кількості!

Варіанти доставки товарів LightInTheBox

Що стосується доставки товарів, то інтернет-магазин LightInTheBox пропонує кілька способів доставки, які пропонують різний час обробки та доставки товарів:
Поштова служба доставки – у цьому способі доставки передбачається, що ваше замовлення LightInTheBox зможе прибути протягом 10–20 робочих днів після відправлення зі складу. Однак цей розрахунковий час може збільшитись до 15–30 робочих днів у пік сезону. У підсумку середній час очікування вашого замовлення буде близько шести тижнів.
Поштовий прискорений спосіб доставки – цей спосіб, звичайно, набагато швидший, ніж стандартний метод доставки. Передбачуваний термін доставки 5-8 робочих днів. Тобто, своє замовлення ви можете отримати протягом тижня.
Прискорена експрес-доставка - цей спосіб доставки неодмінно привабливіший, але і більш дорогий. Цей спосіб доставки становить від 3 до 5 робочих днів.

Рекомендації та відгуки

Якщо ви цінуєте свій час і хочете замовляти товари за низькою або акційною ціною, то ласкаво просимо до LightInTheBox – тут ви знайдете все те, що давно шукали! Завдяки огляду та відгукам клієнтів Ви можете допомогти своїм досвідом багатьом іншим людям! Що Ви можете сказати про товари та доставки LightInTheBox? Вам сподобалося якість? Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите свій відгук!